Logo

Dijital Ajans Ankara


paylaş
Dijital Ajans Ankara

Tanım olarak, biz bir tasarım ve inovasyon ortağıyız. Dijital Ajans Ankara firması Medanis Bilişim A.Ş hem web tasarım çözümleri hem de pazarlama çözümleri sunmaktadır.

Pratikte, bu, inovasyon sürecinin her aşaması boyunca Dijital Ajans Ankara müşterileriyle birlikte çalışarak çığır açan fikirler üretmek için çalıştığımız anlamına gelir; dijital ürün ve hizmetleri planlamak, tasarlamak ve sunmak; ve ekipleri, kalabalık bir pazarda tartışmasız bir ayrım yapan yeni işletmeleri, hizmetleri ve ürünleri ortaya çıkarmaya yönlendiriyor.

Şirketlerin dijital alanda büyük iş ve tasarım problemlerini çözmelerine yardımcı oluyor ve onlara bu süreçte çalışmanın modern yollarını öğretiyoruz. Dijital Ajans Ankara firması olarak strateji, araştırma, kullanıcı deneyimi tasarımı, görsel tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktayız, bu da sizi ilk araştırmadan süreklilik olmadan herhangi bir ara vermeden tam ürün gerçekleştirmeye götürebileceğimiz anlamına gelir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Web Tasarım ve Reklam Hizmetleri Veriyoruz

Muhtemelen güçlü bir iç ekibiniz var ve işbirlikçi bir ortak arıyorsunuz. Her bir çalışmayı, hep birlikte çalışacağımız beklentisiyle, iç yeteneklerinizi dikkate alarak değerlendiririz. İlk günden itibaren, araştırmacılar, stratejistler, UX & VX tasarımcıları ve geliştiricilerden, tüm paydaşlarınızı, işinizin ve kullanıcılarınızın temel amacını tanımlamak için önemli paydaşlarınızla bir araya getiriyoruz. Bu Dijital Ajans Ankara birleşik ekibi, başlangıç ​​teklifi toplantısından, ürün önerisi sürekliliğini koruyan ve riski en aza indiren, ürün lansmanı sonrası ürün geliştirmeye kadar sizde kalır.
 

Reklam Hizmetleri

Çalıştığımız açık ofis konsepti, sizin gibi müşterilerinizin yan yana çalışmasının kasıtlı niyetiyle tasarlandı. Müşterilerimizi yalın ve çevik bir yaklaşımla birleştirmek ve ortak konum sunarak, sonuçları daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz, bilgiyi gerçek zamanlı olarak paylaşabiliyoruz ve daha hızlı bir şekilde çözüme, tamamlamaya ve uygulanmasına yol açan ekip uyumunu yaratabiliyoruz. Ayrıca, Dijital Ajans Ankara müşteri ekipleriyle çok sayıda yerde ve saat dilimlerinde, dünyanın dört bir yanında çalışmak konusunda çok titiz davranıyoruz.
 

Çapraz Kanallı Medya

Dijital Ajans Ankara olarak müşterileriniz nerede olursa olsun, onlara ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

  • Arama Motoru Pazarlaması
  • Görüntülü Reklamcılık
  • Sosyal medya
  • Mobil reklamcılık
  • Yeniden pazarlama
  • Yerelleştirilmiş Reklamcılık
  • E-posta
  • SEO

Optimize edilmiş bir strateji uygulandıktan sonra yürütme başlar. Geleneksel pazarlama içeriği bir ürünün veya hizmetin özelliklerini vurgulayabilirken, tüketiciler daha fazla samimi bir bağlantı arayışındadır. Hikaye hakkında, kişisel bir deneyim yaratıyor ve siz ve müşteriniz arasında duygusal bir deneyim yaratıyor. Öykü anlatma, mesajın hedef kitlenin yaşam tarzına iç içe geçecek şekilde tasvir edilmesine izin verir. Dijital Ajans Ankara, güçlü bir mesajı aktaran ve tüketicilerle işletmelere duygusal bir düzeyde bağlanan yaratıcı içerik oluşturma tutkumuzdur.

Dijital Ajans Ankara Geliştirme Hizmetleri

Teknoloji geliştirme yeniliği bizim gücümüzdür. Yılların tecrübesi, dünya çapındaki teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip, stratejik düşünürler ve dünyanın dört bir yanındaki ofislerimizle, Dijital Ajans Ankara fikir üretmek konusunda uzmanlaştık ve bunları yürütmek için teknik ve teknik omurgaya sahibiz. İş inisiyatiflerini çözmeye yardımcı olmak için pazarlama ve teknoloji bilgimizi, içgörü ve yaratıcılığımızı harmanlamadan yararlanıyoruz. Gelişmekte olan mobil uygulamalardan, çoklu cihaz uyumlu çözümlere, kurumsal platform entegrasyonlarını ele almaya kadar, bugün ve gelecekte işinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler üretiyoruz. Teknoloji piyasada mevcut değilse - bazı durumlarda, biz onu yaratırız.

Etiketler: ankara dijital ajans dijital pazarlama seo

paylaş

İlgili YazılarYorumlar