Logo

Medanis Blog

İzmir Mobil Yazılım Firması

İzmir Mobil Yazılım Firması

MEDANİS  adını verdiğimiz markamız, mobil uygulama çalışmaları ile üreticilere çağdaş çözümler sunar. Gerçekleştirdiği hizmetlerin  başında ; ‘akıllı mobil cihazlar’ için hazırlanan, fonksiyonel, kullanımı kolay, bir o kadar da inovatif  uygulamaların; ‘akıllı hareketler’ kazanarak, tüketicilerin daha kaliteli ve en son teknoloji ile hazırlanmış mobil uygulama hizmetlerinden yararlanması amaçlanmıştır.  İzmir Mobil Yazılım Firması arıyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin.

(devamını oku)
Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim yazılımını kullanmak gerçekten çok kolay.  Çevrimiçi öğrenme ve eğitimden memnuniyetinizi ve eğlencenizi arttırmak için geliştirdiğimiz çevrimiçi eğitim yazılımımızla öğrencilerinize, çalışanlarınıza gerekli konularda eğitim sunabilirsiniz. Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, aradığınız tüm ekip, kurs, bölüm ve şirket için ideal olan Çevrimiçi Eğitim Yazılımıdır.

(devamını oku)
Özel Eğitim Otomasyon Programları

Özel Eğitim Otomasyon Programları

Özel Eğitim Otomasyon Programları, forum ve video öğreticiler tarafından sağlanan kapsamlı kullanıcı yardımı ile desteklenen kolay kullanım ve olumlu kullanıcı deneyimine sahip olmak için hazırlanmıştır.  Bu çevrimiçi öğrenme yazılımının tüm işlevsel öğeleri  sisteme kullanıcı tarafından benimsenme süresini önemli ölçüde azaltan ve öğrenim sonuçlarını çevrimiçi eğitim ile artıran, desteğe doğrudan erişime sahiptir. Bilgilerinizi, becerilerinizi, bir dili öğretmek için kullanabileceğiniz Özel Eğitim Otomasyon Programları ile ayrıca özel sınıflar oluşturabilir ve video konferans sistemi ile birebir özel dersler verebilirsiniz.

(devamını oku)
Özel Eğitim Yazılımları

Özel Eğitim Yazılımları

Özel Eğitim Yazılımları 'nı kullanmak gerçekten çok kolay.  Çevrimiçi öğrenme ve eğitimden memnuniyetinizi ve eğlencenizi arttırmak için geliştirdik.  MEDANİS Bilişim, aradığınız tüm ekip, bölüm ve şirket için ideal olan Çevrimiçi Eğitim Yazılımıdır.

(devamını oku)
Uzaktan Eğitim Yazılımı Fiyatları

Uzaktan Eğitim Yazılımı Fiyatları

Kendinize ait bir uzaktan eğitim yazılımıyla bilgilerinizi, işinizle ilgili ayrıntıları veya bir dili diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Bir kursunuz varsa öğrencilerinize veya ülkenin dört yanındaki insanlara kurs verme imkanına kavuşabilirsiniz.  Uzaktan Eğitim Yazılımı Fiyatları yazılımın özelliklerine göre farklılık gösterir.

(devamını oku)
Uzaktan Online Eğitim Yazılımı

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile derslerinizi veya kurslarınızı çevrimiçi olarak insanlara belli bir ücret karşılığında sunabilirsiniz. Medanis Bilişim A. Ş kurslarınızı oluşturmak, tanıtmak ve satmak için en iyi hepsi bir arada platformu sizler için hazırlar.

(devamını oku)
Web Tabanlı Muhasebe Programı

Web Tabanlı Muhasebe Programı

Web Tabanlı Muhasebe Programı gelmeden önce işletme sahipleri tonlarca kağıt faturaları ve dosyaları dolaplarında saklamak zorundaydı. Tipik olarak defter tutma, faturaları göndermek ve fatura ödemeyi ele almak için tam zamanlı bir muhasebecinin bulunmasını gerektiriyordu.  Web Tabanlı Muhasebe Programı sayesinde iş günümüzü basitleştiren bir çok çevrimiçi ödeme çözümü bulunduğunu biliyoruz .

(devamını oku)
Online Makale Otomasyon Sistemi

Online Makale Otomasyon Sistemi

Online Makale Otomasyon Sistemi katkıda bulunan yazarlar, kolay ve eğlenceli bir makale gönderme sürecini hak ediyor. Eserlerinizi nasıl yükleyeceklerini deneyimleyin. Hızlı İnceleme İncelemeleriniz muazzam miktarda işe girdi; görevlerini yerine getirmek için mümkün olan en iyi araçlara ihtiyaç duyuyorlar.

(devamını oku)
Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi

Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi

Medanis Bilişim AŞ Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi, editör ekibinizin dergi hakem incelemesini hızlandırması ve birlikte çalıştığınız yazarların ve incelemecilerin deneyimini iyileştirmek için ihtiyaç duyduğu tüm araçlara sahiptir. Gönderileri organize edin ve el yazılarını akran incelemesinin her aşamasına taşıyın Zaman alan manuel görevleri otomatikleştirin Tüm editör ekibinizin üzerinde ne çalıştığını görün ve inceleyici etkinliğini izleyin Editörlere, yazarlara ve yorumculara platformumuzda doğrudan iletişim kurun Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi ile açık erişim günlüğünüzü kolayca yayınlayın. Açık erişim makalelerini Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi yazılımı ile birkaç dakika içinde yayınlayabilirsiniz.

(devamını oku)
ERP Yazılım Geliştirme

ERP Yazılım Geliştirme

ERP Yazılım Geliştirme, firmanıza birçok avantaj sağlayacaktır.  Çevrimiçi veritabanı yazılımının sağladığı avantajlardan biri işinizde paradan tasarruf etmenizi sağlamasıdır. İşletmeniz için bir yazılım programı satın almanıza gerek kalmadığı zaman, genel olarak büyük bir tasarruf sağlanabilir.

(devamını oku)
CRM Yazılımı Ücretsiz

CRM Yazılımı Ücretsiz

CRM Yazılımı Ücretsiz ile basit bir yazılıma sahip olabilirsiniz ancak ücretli bir yazılımın sağladığı çoğu avantajı ne yazık ki elde edemezsiniz. Bizimle iletişime geçerek uygun fiyata ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz. CRM Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli bir yazılımla birçok avantaja sahip olursunuz: Kolay Özelleştirme CRM Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli yazılım uygulamaları ile yazılımın kaynak kodu, kendi gereksinimlerine göre aracı kişiselleştirmelerini sağlayan sunucu üzerinde bulunan istemci ile birlikte olmaktadır.

(devamını oku)
Web Yazılım Paketleri

Web Yazılım Paketleri

Web tabanlı yazılımlar ile sadece bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak yazılımınızı kullanabilirsiniz.  Web Yazılım Paketleri  için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 13 yılı aşkın tecrübemizle sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

(devamını oku)
Web Yazılım PHP

Web Yazılım PHP

Web Yazılım PHP çalışmalarınız için 13 yılı aşkın tecrübemiz ve son teknolojileri her zaman takip eden yazılım ekibimizle sizlere hizmet vermek için buradayız. Web tabanlı yazılımlar özellikle akıllı cihazların kullanımının artmasıyla yaygınlaşmaya başladı. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar herkes tarafından tercih ediliyor.

(devamını oku)
Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri için bizimle iletişime geçerek deneyimli yazılımcı kadromuzdan ve son teknolojilere uygun web tabanlı yazılımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ Web Yazılım Projeleri ve web tasarımda 13 yılı geçen tecrübesini sizlerle paylaşmak için bekliyoruz. Web tabanlı yazılım veya bulut yazılımlar herhangi bir CD'den bilgisayarınıza kurmanız gereken masaüstü yazılımlardan çok farklıdırlar.

(devamını oku)
Web Yazılım İşleri

Web Yazılım İşleri

Web Yazılım İşleri, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir yazılımdır. Herhangi bir yazılımı yüklemeniz veya indirmeniz veya yükseltmeler hakkında endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail veya Hotmail gibi web tabanlı bir e-posta programı kullanıyorsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmış olursunuz.

(devamını oku)
Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme, tek başına çalışan masaüstü yazılımlarına kıyasla pek çok avantaj sunar. Bunların içinde maliyet tasarrufları, verimlilik ve çalışan verimliliği arttırılması, iletişim ve firma içi koordinasyon ve gelişmiş veri güvenliği sayılabilir. Birçoğu, Web Yazılım Geliştirme uygulamalarının avantajlarının, tek başına masaüstü bilgisayarın yerini alacak kadar çekici olduğuna ve yeni modelin bir ürün olarak değil, bir hizmet olarak yazılım olacağına inanıyor.

(devamını oku)
Web Yazılım Geliştirici

Web Yazılım Geliştirici

Web tabanlı yazılım, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir sistemdir. Herhangi bir CD kurmanız, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail , Hotmail veya Yahoo Mail gibi web tabanlı bir e-posta programını kullanırsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmışsınızdır demektir.

(devamını oku)
Web Tabanlı Emlak Yazılımı

Web Tabanlı Emlak Yazılımı

Web Tabanlı Emlak Yazılımı projenizin son parçasıdır ve simgesel olarak, çalışmalarınızın tamamlandığını bildiğiniz andır. Medanis Bilişim ile çalışmak bunun gibidir - yazılım konusunu tamamen biz hallederiz ve diğer öncelikler üzerine odaklanmanızı sağlarız. Zaman Yönetimi Sağlayın Emlakçıların firmalarının idaresi için harcaması gereken zamanı, müşterilere  hizmet etmeye harcanması gerektiğine inanıyoruz.

(devamını oku)
Emlak Scripti

Emlak Scripti

Medanis Bilişim AŞ. Tam Hizmet Dijital Pazarlama Ajansı. .

(devamını oku)