Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Web Tabanlı Muhasebe Programı

Web Tabanlı Muhasebe Programı

Web Tabanlı Muhasebe Programı gelmeden önce işletme sahipleri tonlarca kağıt faturaları ve dosyaları dolaplarında saklamak zorundaydı. Tipik olarak defter tutma, faturaları göndermek ve fatura ödemeyi ele almak için tam zamanlı bir muhasebecinin bulunmasını gerektiriyordu.  Web Tabanlı Muhasebe Programı sayesinde iş günümüzü basitleştiren bir çok çevrimiçi ödeme çözümü bulunduğunu biliyoruz .

(devamını oku)
Online Makale Otomasyon Sistemi

Online Makale Otomasyon Sistemi

Online Makale Otomasyon Sistemi katkıda bulunan yazarlar, kolay ve eğlenceli bir makale gönderme sürecini hak ediyor. Eserlerinizi nasıl yükleyeceklerini deneyimleyin. Hızlı İnceleme İncelemeleriniz muazzam miktarda işe girdi; görevlerini yerine getirmek için mümkün olan en iyi araçlara ihtiyaç duyuyorlar.

(devamını oku)
Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi

Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi

Medanis Bilişim AŞ Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi, editör ekibinizin dergi hakem incelemesini hızlandırması ve birlikte çalıştığınız yazarların ve incelemecilerin deneyimini iyileştirmek için ihtiyaç duyduğu tüm araçlara sahiptir. Gönderileri organize edin ve el yazılarını akran incelemesinin her aşamasına taşıyın Zaman alan manuel görevleri otomatikleştirin Tüm editör ekibinizin üzerinde ne çalıştığını görün ve inceleyici etkinliğini izleyin Editörlere, yazarlara ve yorumculara platformumuzda doğrudan iletişim kurun Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi ile açık erişim günlüğünüzü kolayca yayınlayın. Açık erişim makalelerini Online Yönetilebilir Hakemli Makale Takip Sistemi yazılımı ile birkaç dakika içinde yayınlayabilirsiniz.

(devamını oku)
ERP Yazılım Geliştirme

ERP Yazılım Geliştirme

ERP Yazılım Geliştirme, firmanıza birçok avantaj sağlayacaktır.  Çevrimiçi veritabanı yazılımının sağladığı avantajlardan biri işinizde paradan tasarruf etmenizi sağlamasıdır. İşletmeniz için bir yazılım programı satın almanıza gerek kalmadığı zaman, genel olarak büyük bir tasarruf sağlanabilir.

(devamını oku)
CRM Yazılımı Ücretsiz

CRM Yazılımı Ücretsiz

CRM Yazılımı Ücretsiz ile basit bir yazılıma sahip olabilirsiniz ancak ücretli bir yazılımın sağladığı çoğu avantajı ne yazık ki elde edemezsiniz. Bizimle iletişime geçerek uygun fiyata ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz. CRM Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli bir yazılımla birçok avantaja sahip olursunuz: Kolay Özelleştirme CRM Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli yazılım uygulamaları ile yazılımın kaynak kodu, kendi gereksinimlerine göre aracı kişiselleştirmelerini sağlayan sunucu üzerinde bulunan istemci ile birlikte olmaktadır.

(devamını oku)
Web Yazılım Paketleri

Web Yazılım Paketleri

Web tabanlı yazılımlar ile sadece bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak yazılımınızı kullanabilirsiniz.  Web Yazılım Paketleri  için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 13 yılı aşkın tecrübemizle sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

(devamını oku)
Web Yazılım PHP

Web Yazılım PHP

Web Yazılım PHP çalışmalarınız için 13 yılı aşkın tecrübemiz ve son teknolojileri her zaman takip eden yazılım ekibimizle sizlere hizmet vermek için buradayız. Web tabanlı yazılımlar özellikle akıllı cihazların kullanımının artmasıyla yaygınlaşmaya başladı. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar herkes tarafından tercih ediliyor.

(devamını oku)
Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri için bizimle iletişime geçerek deneyimli yazılımcı kadromuzdan ve son teknolojilere uygun web tabanlı yazılımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ Web Yazılım Projeleri ve web tasarımda 13 yılı geçen tecrübesini sizlerle paylaşmak için bekliyoruz. Web tabanlı yazılım veya bulut yazılımlar herhangi bir CD'den bilgisayarınıza kurmanız gereken masaüstü yazılımlardan çok farklıdırlar.

(devamını oku)
Web Yazılım İşleri

Web Yazılım İşleri

Web Yazılım İşleri, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir yazılımdır. Herhangi bir yazılımı yüklemeniz veya indirmeniz veya yükseltmeler hakkında endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail veya Hotmail gibi web tabanlı bir e-posta programı kullanıyorsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmış olursunuz.

(devamını oku)
Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme, tek başına çalışan masaüstü yazılımlarına kıyasla pek çok avantaj sunar. Bunların içinde maliyet tasarrufları, verimlilik ve çalışan verimliliği arttırılması, iletişim ve firma içi koordinasyon ve gelişmiş veri güvenliği sayılabilir. Birçoğu, Web Yazılım Geliştirme uygulamalarının avantajlarının, tek başına masaüstü bilgisayarın yerini alacak kadar çekici olduğuna ve yeni modelin bir ürün olarak değil, bir hizmet olarak yazılım olacağına inanıyor.

(devamını oku)
Web Yazılım Geliştirici

Web Yazılım Geliştirici

Web tabanlı yazılım, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir sistemdir. Herhangi bir CD kurmanız, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail , Hotmail veya Yahoo Mail gibi web tabanlı bir e-posta programını kullanırsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmışsınızdır demektir.

(devamını oku)
Web Tabanlı Emlak Yazılımı

Web Tabanlı Emlak Yazılımı

Web Tabanlı Emlak Yazılımı projenizin son parçasıdır ve simgesel olarak, çalışmalarınızın tamamlandığını bildiğiniz andır. Medanis Bilişim ile çalışmak bunun gibidir - yazılım konusunu tamamen biz hallederiz ve diğer öncelikler üzerine odaklanmanızı sağlarız. Zaman Yönetimi Sağlayın Emlakçıların firmalarının idaresi için harcaması gereken zamanı, müşterilere  hizmet etmeye harcanması gerektiğine inanıyoruz.

(devamını oku)
Emlak Scripti

Emlak Scripti

Medanis Bilişim AŞ. Tam Hizmet Dijital Pazarlama Ajansı. .

(devamını oku)
Emlak Site Scripti

Emlak Site Scripti

Emlak Site Scripti ile vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için hizmetlerimizi keşfedin. Emlak Site Scripti müşterilerle olan ilişkilerinizi düzenli olarak sürdürmenizi ve tüm işlerinizi daha organize şekilde takip etmenizi sağlayan web tabanlı bir yazılımdır. Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Emlak Site Yönetimi

Emlak Site Yönetimi

Bu dalgalı ekonomide bir emlak işi yönetmek, zahmetli bir görev olabilir. Şirketiniz bütçelerin daralması, belirsizliğin artması ve kar marjlarının düşmesi durumunda, benzersiz bir Emlak Site Yönetimi yazılımı kullanarak tüm bunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Ticari, Konut, Arsa, Villalar vb.

(devamını oku)
Emlak CRM

Emlak CRM

Medanis Bilişim AŞ, Emlak CRM yazılımları işinizi kolaylaştırmanıza ve büyütmenize yardımcı olur.  Emlak CRM rutin iş süreçlerini otomatikleştirmenize ve daha etkili bir şekilde satmanıza yardımcı olan sınırsız kayıt, e-posta pazarlaması, mobil CRM, entegre telefon ve temsilci yönetimi araçları ile birlikte gelir.  Açık AP mevcut olduğu için, Medanis Bilişim Emlak CRM kullandığınız diğer araçlarla entegre etmek çok kolaydır.

(devamını oku)
Emlak Ofisi Yazılımı

Emlak Ofisi Yazılımı

Emlak gibi rekabetçi ve hızlı tempolu ortamlar için tasarlanan Emlak Ofisi Yazılımı, olası müşteri adayları, müşteri ilişkileri, kişiler, listeler, alıcılar, kapanışlar, takvim, görevler, hedefler, projeler, notlar, belgeler ve e-postaları tek tek yönetmenizi sağlar. Merkezi veritabanı.  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Emlak Otomasyonu

Emlak Otomasyonu

Emlakçılar için Emlak Otomasyonu yazılımı, aracılar ve emlak yöneticileri için hızla bir zorunluluk halini alıyor. Beklentileri (müşterileri) bulma, kullanma ve bunları yetiştirme becerisi ulaşılamayan eskiden kullanılan kazanan bir stratejinin parçasıdır. Artık herhangi bir emlakçı birkaç farklı iletişim şekli kullanarak müşteriler ile iletişim kurabilir.

(devamını oku)
Emlak Programı

Emlak Programı

Emlak Programı ile emlak firmanıza birçok avantaj sağlayabilirsiniz. Hem paradan hem de zamandan tasarruf ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilir, işlerinizi daha organize şekilde takip edebilir hatta muhasebe kayıtlarınızı bile rahatlıkla tutabilirsiniz.  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Haber Sitesi Yazılımı

Haber Sitesi Yazılımı

Günümüz internet kullanıcıların çoğu interneti Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal ağları takip etmek ve haber sitelerini okumak için giriyorlar. Haber Sitesi Yazılımı kullanarak web sitenizi oluşturabilirsiniz. Haber Sitesi Yazılımı için mevcut gazetenizin sitesini kurabileceğiniz gibi sadece internet üzerinden yayın yapan bir haber siteniz de olabilir.

(devamını oku)