Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Özel Eğitim Yazılımları

Özel Eğitim Yazılımları

Özel Eğitim Yazılımları ‘nı kullanmak gerçekten çok kolay. Çevrimiçi öğrenme ve eğitimden memnuniyetinizi ve eğlencenizi arttırmak için geliştirdik. MEDANİS Bilişim, aradığınız tüm ekip, bölüm ve şirket için ideal olan Çevrimiçi Eğitim Yazılımıdır.

MEDANİS Bilişim çevrimiçi eğitim yazılımları, şirketlerin ürün kabulünü hızlandırmak ve müşteri tutma oranını artırmak için lider müşteri eğitim platformudur.

Ödüllü çözümümüz, şirketlerin veriye dayalı güzel müşteri eğitimi deneyimleri sunmalarını sağlar. Özel Eğitim Yazılımları sınıfında en iyi öğrenci deneyimini, ödeme motorunu, sosyal sertifikaları, gelişmiş analizleri ve entegrasyonları içerir. Kurumsal dereceli platformumuz, Müşteri Eğitim ve Etkinleştirme ekiplerinin başarılı bir şekilde dahil olması, müşterileri meşgul etmesi ve elinde bulundurması için gerekli tüm araçları sağlar.

Özel Eğitim Yazılımları ve Çevrimiçi Eğitim Nedir?

Çevrimiçi eğitim veya sanal eğitim, bir eğitmen ve bir öğrenci, katılımcı veya çalışanın internet üzerinden bilgi yayılmasını içerir. Özel Eğitim Yazılımları, bilginin yayılmasına yardımcı olmak için çevrimiçi konferans  veya  web semineri yazılımı , e-posta, işbirliği araçları, yazı tahtaları ve diğer İnternet tabanlı  grup yazılımı uygulamaları  gibi  sunum araçlarını kullanır.

Çevrimiçi Eğitimden Kimler Yararlanabilir?

Çevrimiçi eğitim, bireyler ayrı veya uzak yerlerde olduğunda ve zaman, bütçe veya aile bağlantıları nedeniyle seyahat etmek uygun olmadığında yararlıdır.

Özel Eğitim Yazılımları, en iyi yetenekleri korurken paradan tasarruf etmek isteyen küçük ve büyük işletmeler ve eğitim kurumları tarafından kullanılabilir ve bu tür iş yazılım çözümlerine  parayı seyahat etmek için harcayarak harcamak yerine yatırım yapmayı tercih  eder. İnternetin ulaşabileceği çok sayıda kişi olduğu için, işletmeler her zamankinden daha fazla kişiye ulaşabiliyor.

Özel Eğitim Yazılımları’nın Avantajları Nelerdir?

Şirketler, satış güçlerini, pazarlamacıları, müşteri hizmetlerini veya diğer çalışanları çevrimiçi eğitim yoluyla zaman ve seyahat masraflarından tasarruf etmek için eğitebilirler. Sürekli eğitim kurslarına ihtiyaç duyabilecek çalışan profesyonellere hitap etmek isteyen üniversiteler tarafından da çevrimiçi eğitim kullanılabilir. Çalışan profesyonel, aile bağları veya finansal kısıtlamalar nedeniyle yeniden yerleşmek istemeyebilir. Bu nedenle, çevrimiçi eğitim daha uygun maliyetli olacaktır. Tüm ilgili kişiler için,   çevrimiçi eğitim sürecini kolaylaştırmak ve maliyetleri daha da azaltmak için uzaktan eğitim yazılımı kolayca mevcuttur, ücretsiz web konferansı gibi ücretsiz çevrimiçi eğitim programları   çevrimiçi eğitmenler ve öğretmenler tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Özel Eğitim Yazılımları Nasıl Çalışır?

Tipik olarak, bir çevrimiçi eğitim senaryosunda,   bir eğitmenden bir katılımcıya bilgi iletmek için web konferans yazılımı, yazı tahtaları veya telekonferanslar kullanılır. Talimatların çoğu, slaytların, PDF dosyalarının ve html dosyalarının kullanılmasıyla metin tabanlı olabilir. Bununla birlikte, bazı durumlarda,  talimatlara bir insan unsuru eklemek için bir  web yayını kullanılır.

Çevrimiçi eğitim yoluyla öğrenebilmek için her iki tarafın da (eğitmen ve katılımcı) internete erişimi olmalıdır. Katılımcıya, web konferansına erişmek için genellikle bir giriş ve şifre verilir  . Katılımcı konferansa bağlandıktan sonra, katılımcı eğitmenin bilgisayar ekranını canlı olarak görüntülerken eğiticiyi dinleyebilir ve daha sonra eğitmen izin verdiği zaman soruları yanıtlayabilir ve sorular sorabilir. Çevrimiçi eğitim oturumuyla ilişkili herhangi bir ödev varsa, bunlar genellikle e-postayla gönderilebilir, dosya paylaşımı yoluyla paylaşılabilir veya beyaz tahta işbirliği yazılımı aracılığıyla yapılabilir.

Herhangi bir özel ders veya bire bir talimat Özel Eğitim Yazılımları ile gerçekleştirilebilir.  Öğretim elemanının öğrencinin eylemlerini gerçek zamanlı olarak kontrol etmesine izin verdiği ve öğrenciye öğrenme süreci boyunca yardımcı olduğu özellikler. Bu aynı zamanda öğrencilerin bağımsız olarak etkileşimli olarak birlikte çalışması için de idealdir.

Özel Eğitim Yazılımları, içerik açısından agnostik olarak tasarlanmıştır, böylece kuruluşunuz için mükemmel bir eğitim programı oluşturabilirsiniz.

 • Birden Çok İçerik Türü: Öğrencilerinizi video, metin, HTML, ses, kısa sınavlar ve SCORM dosyaları ile birleştirin.
 • Karma Öğrenim: Eğitmen tarafından yürütülen eğitimle harmanlanmış öğrenme ile etkinizi en üst düzeye çıkarın.
 • Gömülü İçerik
 • Öğrenme Yolları

ÖZEL EĞİTİM YAZILIMLARI ÖDEMELER VE E-TİCARET

Eğitimi bir gelir kaynağına dönüştürün. Toplu alım ve promosyon kredileri de dahil olmak üzere e-ticaret ve doğrudan satış yeteneklerimiz aracılığıyla eğitim hizmetlerinizi paketleyin ve fiyatlandırın.

Müşteri eğitimi sadece bir maliyet merkezi olmak zorunda değildir. Özel Eğitim Yazılımları ile, eğitim programınızın genel gelir ve birikime olan katkısına ek olarak, etkili bir fiyatlandırma stratejisi uygulamak kolaydır.

 • Doğrudan Satış: Doğrudan satış ekibiniz aracılığıyla satılan eğitim için kuponlar sağlayın.
 • E-Ticaret: Özel Eğitim Yazılımları, doğrudan finansal sistemlerinizle bağlantılı bir ödeme işlemi için ortak ödeme ağ geçitleriyle entegre olur.
 • Abonelik Satışları
 • Özel Ders Satışları
 • Promosyonlar ve İndirim Kodları
 • Toplu satın alma
 • Uluslararası Para Birimi

ÖZEL EĞİTİM YAZILIMLARI ANALİTİK

Eğitim programınızı geliştirin ve güçlü rota analizi ile YG’yi anlayın. Kontrol panelimizde, İş Zekası Bağlayıcısı aracılığıyla ve ekibinizin her gün kullandığı Özel Eğitim Yazılımları gibi diğer sistemlerde veri sağlıyoruz. Bireysel öğrenci ve grup seviyesinde genel ilerlemeyi izlemek için Özel Eğitim Yazılımları kontrol paneline giriş yapın. Temel metrikler, kurs tamamlamalarını, sınav puanlarını, ders görüntülemelerini, ders başına harcanan süreyi ve daha fazlasını içerir.

 • Entegrasyon
 • İş Zekası Bağlayıcısı
 • Ayrıntılı Gösterge Tablosu Analizi
 • SCORM Etkileşimleri
 • Gruplar: Bir gruba otomatik olarak bir veya daha fazla kursiyer atayıp ardından o grup için analizleri filtreleyin.
 • Özel veri görünürlüğü: Grup yöneticilerini belirtilen gruplar için analizlere erişmeye davet edin.
 • Güçlü API’ler

ÖZEL EĞİTİM YAZILIMLARI ÖZELLİŞTİRME

Çevrimiçi eğitim yazılımı, oluşturduğunuz her eğitim portalının görünümünü ve hissini kişiselleştirmenizi sağlar. Böylece, marka tutarlılığını korurken ve arka uç yönetimini düzene sokarken farklı kitlelere ve ürün gruplarına hitap edebilirsiniz.

 • Birden Çok Alan ve Katalog Görünürlüğü
 • Özel CSS
 • Beyaz Etiketli Alan URL’leri
 • Öğrenciler için Öz Kayıt
 • Özel Kayıt Alanları
 • Özel veya Kamu Erişimi

ÖZEL EĞİTİM YAZILIMLARI SERTİFİKALAR

Sosyal Sertifikalar

Marka bilinirliğini artırın ve sertifikalı kullanıcılar topluluğunuzu başlatın. Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, öğrencilerin LinkedIn’de görüntüleyebilecekleri ve web sitenize geri dönebilecekleri sertifikaları otomatik olarak oluşturun.

 

Doğrulanabilir Sertifikalar

Her sertifikanın benzersiz bir URL’si vardır, bu nedenle üçüncü taraflar kimlik bilgilerini doğrulayabilir. Sertifikalar ayrıca yazdırılabilir, koleksiyonlanabilir ve akredite lisans kuruluşlarının gerektirdiği mühürler ve imzalar gibi özel nitelikler içerebilir.

 

Özel rozet

Kullanıcıları ödüllendirin ve öğrenme deneyimini teşvik edin. Kursiyerler bir kursu tamamladığında, kimlik bilgilerini sırt çantasına eklemek için bir rozet alırlar.

YERLEŞİK DEĞERLENDİRME MOTORU VE QUİZLER

Kullanıcılarınızın bilgisini Özel Eğitim Yazılımları yerleşik değerlendirme motoruyla test edin – ek yazma araçları gerekmez. Tamamlandığında bir sertifika almak için öğrencilerin sınavları başarılı bir şekilde geçmelerini isteyin.

 

 
About Author

Medanis Destek