Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir SEO Fiyatları

İzmir SEO Fiyatları

İzmir’de bulunan birçok firma SEO gibi etkili bir gücün henüz farkında değil. Siz İzmir SEO Fiyatları konusunda araştırma yaptığınıza göre bu gücün farkına varan şanslı kişiler arasındasınız.

İzmir SEO Fiyatları istediğiniz çalışmaların hacmine göre, anahtar kelimelerin rekabet gücüne göre farklılık gösterebilir. O yüzden şu fiyata SEO tarzı yaklaşımda olan bir firma çok da dürüst değil demektir. Öncelikle web sitenizin incelenmesi, sektörünüze uygun anahtar kelimelerin belirlenmesi ve rakip analizinin yapılması gerekir. Fiyat bilgisi ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin ve size en uygun fiyat teklifini sunalım.

İzmir SEO Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Her web sitesi için yapılacak SEO çalışmaları temelde aynıdır ancak ayrıntılar farklıdır. Genel olarak her web sitesi için öncelikle anahtar kelime araştırması yapılır, web sitesi URL yapıları incelenir ve SEO uyumlu hale getirilir, backlink çalışması yapılır, sosyal medya paylaşımları yapılır. Peki neden her web sitesinin fiyatlandırması farklı?

Bazı sektörlerde rekabet çok fazladır. Örneğin İzmir’de bulunan bir nakliye firması için rekabet çok yüksek boyuttadır. Bunun nedeni hem nakliye firmalarının sayıca fazla olmasından kaynaklanmakta hem de nakliye firmalarının çoğunun SEO çalışmalarını etkin olarak kullanmasından dolayıdır. Bu yüzden bir nakliye firması için örneğin günde 3 saat çalışma yapılması gerekirken rekabetin daha az olduğu pastane veya fırın sektöründe 1 saatlik çalışma yeterli olacaktır.

İzmir SEO Fiyatları kısacası çalışma yapılan saate göre değişim göstermektedir. Bu yüzden bir İzmir SEO ajansını aradığınızda “SEO çalışması yaptırmak istiyorum ne kadara yapıyorsunuz?” gibi bir soruya 1000 TL’ye yaparız gibi bir cevap verilmesi mümkün değildir.

MEDANİS BİLİŞİM A.Ş İZMİR SEO FİYATLARI

Şirketimizde İzmir SEO uzmanı yüksek bir standartta tutulur, bu yüzden strateji, anahtar kelime araştırması, yerinde / site dışı optimizasyon ve içerik pazarlaması konusunda uzmanız.

Kampanyanız, potansiyel müşteri oluşturmaya odaklanmaya devam edecek – bu, SEO’’nun asıl başarması gerekendir. Paranızın karşılığını alıp almadığınızı merak ediyorsanız, yardımcı olabiliriz. SEO fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

SEO Hizmetleri Maliyeti Ne Kadar?

SEO aylık maliyetiniz bir dizi faktöre bağlıdır. Kampanyanızın maliyetini belirlemek için baktığımız başlıca şeyler.

YERİNDE İZMİR SEO FİYATLARI FAKTÖRLERİ

 • Web siteniz, insanlar ve arama motorları için şu anda ne kadar iyi iletişim kuruyor? İletişimi geliştirmek için ne kadar çalışma gerekiyor?
 • Web siteniz yanıt veriyor mu?
 • Web siteniz ne kadar hızlı yükleniyor?
 • Hedeflenen anahtar kelime öbekleriniz için hizmet / ürün sayfalarınız var mı?
 • Uzun kuyruklu anahtar kelimeler için destekleyici sayfalarınız var mı?
 • Başlık etiketlerini optimize ettiniz mi?
 • En iyi hale getirilmiş meta açıklamalarınız var mı?
 • En iyi başlık etiketleriniz var mı?
 • Optimize edilmiş vücut içeriği var mı?

SİTE DIŞI İZMİR SEO FİYATLARI FAKTÖRLERİ

 • Kaç tane geri dönüsün var?
 • Kaç yönlendiren alanınız var?
 • Bu backlinklerin kalitesi nedir?
 • Google tarafından cezalandırıldınız mı, yoksa ceza mı verildi?
 • Doğal bir çapa metni dağılımınız var mı?
 • İç ürün / servis sayfalarını gösteren bağlantılarınız var mı?
 

İzmir SEO Fiyatlandırması ve Backlink

Birçok firma size backlink sağlayabilir ancak kaliteli ve organik backlink sağlayan firma bulmak çok zordur. Bazı SEO ajansları bot hesaplar kullanarak backlink alır, Google bunu fark ettiği anda web sitenizi cezalandırır ve arama motoru sonuçlarında çıkmazsınız bile.

İzmir SEO Fiyatları konusunda MEDANİS Bilişim A.Ş olarak puanı yüksek web sitelerinden, edu. gov. uzantılarına sahip kaliteli web sitelerinden tek tek elle üyelik oluşturularak ve her backlink için özel içerik oluşturularak backlink çalışması yapılmaktadır. Unutmayın günümüzde çok backlinki olan değil kaliteli backlinki olan web siteleri ilk sıralarda çıkıyor. Bir web sitesinin 5.000 tane backlinki olabilir ama bu web siteleri düşük puanlıysa ve sizin web sitenizin 500 tane kaliteli, yüksek puanlı web sitelerinden backlinkiniz varsa siz Google tarafından daha değerli görülürsünüz. Çalıştığınız SEO ajansına backlink konusunu özellikle sormalısınız.

Aşağıdakiler, daha fazla organik, yüksek nitelikli, web sitesi trafiğini dönüştürmesi muhtemel bir eylem planı oluşturmak için yerel bir SEO firmasıyla çalışmanıza yardımcı olacak içerik ve yönergelerdir.

 Mobil Arama Patlaması ve Google’ın Gelişen Yanıtı

Mobil cihaz internet erişimi artık masaüstü erişimini aşıyor ve tabletlerden cep telefonlarına akıllı telefonlara kadar mobil İnternet cihazları olarak genişletilecek boşluk rakamları artmaya devam ediyor. İzmir SEO Fiyatları ile küçük ekran Internet davranışı ve tercihleri ​​masaüstü davranışlarından farklı olduğundan, Google, tüm İnternet hizmetleri şirketleri gibi, mobil pazara uyum sağlamaya ve onlara hitap etmeye çalışmaktadır.

Google’ın düzenlemeleri yerel SEO ajansı stratejisi ve taktikleri üzerinde önemli bir etkiye sahip. İzmir SEO Fiyatları Örneğin, taktik düzeyde, 2014’ün 4. çeyreğinde, Google yerel “atlıkarınca” organik arama sonuçlarını terk etti ve yerini küçük ekranlarda kullanılabilen “yerel paket” listesiyle değiştirdi. Bu, SERP’nin bu bileşeninde yerel optimizasyon için tamamen yeni bir dizi en iyi uygulamaya yol açtı. İzmir SEO Fiyatları daha geniş kapsamlı ve stratejik bir şekilde, Google’ın 2014 “mobil uyumlu” algoritma güncellemesi, şirketin mobil arama için yüksek organik görünürlüğe sahip, mobil cihazlara uygun İzmir SEO Fiyatları Web sayfalarını ödüllendirmek için gösterdiği çabaların ne olduğu konusunda önemli bir adımdı.

Seyreden mobil internet kullanımı, son derece gelişmiş organik arama motoru kullanıcılarından oluşan bir kullanıcı tabanı oluşturdu. Buna cevaben, Google, geçerli yerel sonuçların sunulmasında çok daha titiz davranıyor. İzmir SEO Fiyatları, şirketlerin sahte yerel adresler ve benzer “siyah şapka” SEO teknikleriyle sistemde oyun oynamalarını zorlaştırıyor.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı