Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Özel Eğitim Otomasyon Programları

Özel Eğitim Otomasyon Programları

Özel Eğitim Otomasyon Programları, forum ve video öğreticiler tarafından sağlanan kapsamlı kullanıcı yardımı ile desteklenen kolay kullanım ve olumlu kullanıcı deneyimine sahip olmak için hazırlanmıştır. Bu çevrimiçi öğrenme yazılımının tüm işlevsel öğeleri  sisteme kullanıcı tarafından benimsenme süresini önemli ölçüde azaltan ve öğrenim sonuçlarını çevrimiçi eğitim ile artıran, desteğe doğrudan erişime sahiptir.

Bilgilerinizi, becerilerinizi, bir dili öğretmek için kullanabileceğiniz Özel Eğitim Otomasyon Programları ile ayrıca özel sınıflar oluşturabilir ve video konferans sistemi ile birebir özel dersler verebilirsiniz.

Özel Eğitim Otomasyon Programları Özellikleri

E-Öğrenim yazılımınızın tam yönetimi tamamen sizin elinizde olduğundan, bunu kolaylaştırmak için hala güçlü olmasına dikkat ettik. Özel Eğitim Otomasyon Programları ve kullanıcı deneyimi sistemi size farklı grupların yönetimini dağıtabilme şansı verir, daha fazla güç kullanıcısı olabilir veya çevrimiçi eğitim yazılımı harici şirket (örneğin eğitim ajansı) tarafından yönetilebilir.

Özel Eğitim Otomasyon Programları, çalışanların yaşam süreçlerinin çeşitli bileşenlerini entegre eden eğitim sistemi olarak kurulmuştur. Diğer mevcut çevrimiçi öğrenim yazılımlarının Özel Eğitim Otomasyon Programları ile karşılaştırılması, genellikle çok maliyetli ve çok kullanıcı dostu olmayan (ve böylece verimliliği düşüren) içerik üzerinden süreç sunar. Online eğitim yönetim sistemi Özel Eğitim Otomasyon Programları ve bileşenleri, kullanıcının çevrimiçi yazılımının ana sayfası üzerinden erişebilmesi ve anında yönlendirilmesi için tasarlanmıştır.

Çevrimiçi eğitim çözümleri bir işletmeyi nasıl geliştirebilir?

Özel Eğitim Otomasyon Programları, bir Bulut Hizmeti olarak sağlanan sofistike ve kullanımı kolay bir çevrimiçi öğrenme çözümü sunar. Böylelikle, şirketler ve bireyler, eğitmenlerin her bir eğitim oturumu için yaptığı ödemeler gibi donanım, bakım ve diğer geleneksel eğitim harcamaları için büyük miktarlarda para ödemeden çevrimiçi eğitim araçlarına erişebilir. Bu onların iş çabalarını düzene koymalarına yardımcı olur. Sadece biniş sürecini optimize ederek, çalışanların eğitiminde %40’a kadar tasarruf edebilirler.

Online eğitim çözümümüz, şirketlerin ve bireylerin yüksek miktarlarda yatırım yapmaya ve bakım için ödeme yapmaya gerek kalmadan çevrimiçi dijital eğitim araçlarına erişmelerine olanak tanıyan İnternet platformu  (Hizmet Olarak Yazılım) olarak sunulmaktadır.

Genel olarak, Özel Eğitim Otomasyon Programları E-Öğrenim çözümleri kullanılarak oluşturulan eğitimle ilgili tasarruflar %40’a kadar ulaşmaktadır.

Akıllı online ders çözümleri, çalışanlarınıza yardımcı olur

Özel Eğitim Otomasyon Programları online ders çözümleri, her çalışanın özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak ve çalışanların yaşam döngüsünün tüm aşamalarında onları desteklemek için tasarlanmıştır. Çevrimiçi öğrenim çözümümüzün bireysel bileşenleri Ana Sayfa aracılığıyla erişilebilir ve kullanıcı oradan anında yönlendirilir. Özel Eğitim Otomasyon Programları ile, çalışanlar (örneğin, tekrar tekrar kursa kaydedilmesi gerekli veya bitirmek için daha fazla zamana ihtiyaç varsa) için bazı bireysel değişiklikler yapabilirsiniz. Bu, genellikle sıkı bir müfredat takip eden ve bu kişisel değişikliklere izin vermeyen diğer mevcut online ders uygulamalarının çoğuna hoş bir alternatiftir.

Çalışanlarınızın herhangi bir yerde çalışmasına izin verin!

Çevrimiçi çözümlerinin bir başka ilginç yönü de sağladıkları esnekliktir: çevrimiçi oturumlara çalışanlar tarafından her zaman ve her yerden sürekli olarak erişilebilir ve çalışanın ihtiyaçlarına göre güncellenebilir. Özel Eğitim Otomasyon Programları herhangi bir cihazda erişilebilir olduğu için bilgisayarlarını, tabletlerini veya cep telefonlarını kullanabilirler!

İşletmenizde rekabet avantajı elde edin

Günümüz müşterilerinin gereksinimlerine etkin bir şekilde yanıt verebilmek için, çalışanları en son trendler, yeni ürünler ve politikalar hakkında hızlı bir şekilde bilgilendirmek çok önemlidir. Sadece iyi bilgilendirilmiş bir çalışan, müşteriyi şirketlerinin ürünlerini veya hizmetlerini rakipleri üzerinden seçme konusunda ikna edebilir. E-Öğrenim, çalışanların yeni kavramları ve durumları hızlı bir şekilde anlayabilmeleri ve böylece müşteriler, tedarikçiler ve diğer iş ortakları ile etkin bir şekilde iletişim kurmaları için çok organize bir yöntem olduğunu kanıtlamıştır.

Özel Eğitim Otomasyon Programları çözümlerimizin olumlu etkileri:

  • Eğitimin işletme maliyetlerini azaltırken aynı zamanda verimliliğini arttırır. Yazılımın kullanılması, maliyetleri yönetmenize yardımcı olur.
  • Tüm kullanıcıların bilgisayar okuryazarlığını arttırmak
  • İşverenlerin çalışanlarını eğitme konusundaki ilgilerinin arttırılması
  • Çalışanlara yeni ürünler ve trendler hakkında hızlı ve düzenli bir şekilde bilgilendirme
  • Sürekli eğitim sağlama becerisi

Anketleri hızlı ve kolay hale getirin

Çalışanlarınız, tedarikçileriniz veya müşterileriniz arasında bir anket yapmanız gerekiyor mu? E-Öğrenim platformu Özel Eğitim Otomasyon Programları Anket işlevselliğini kullanabilirsiniz . Dahili Anket oluşturucuda anket soru setinizi oluşturdunuz ve tüm cevaplar kaydedilecektir.

Anketler, aktiviteniz hakkında mükemmel bir geri bildirim sağlar ve iş performansınızı, ortamınızı, koşullarınızı veya iç oylamalarınızı geliştirmenize yardımcı olur.

ANKET NEDİR?

Çevrimiçi bir anket, internet üzerinden bir hedef kitle tarafından tamamlanabilecek bir anket formu için kullanılan bir terimdir. Genellikle, yanıtların depolandığı bir veritabanı ve takip analitiği sağlayan istatistiksel yazılım ile bir web formu olarak oluşturulur. Böyle bir anketi tamamlamak için bir motivasyon olarak, İnternet kullanıcısına genellikle bir ödül kazanmaya katılım sözü verilir.

ÖZEL EĞİTİM OTOMASYON PROGRAMLARI İLE ÇEVRİMİÇİ ANKETLERİN AÇIKLAMASI

Çevrimiçi anketler, şirketlerin müşteri beğenilerini ve fikirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olabilir. Geleneksel anketlerin yanı sıra, çevrimiçi anketler, sosyal verileri (müşteri tarafından desteklenen kulüpler, nedenler veya aktiviteler) ve temel demografik bilgileri (eğitim seviyesi, yaş, vb.) Elde etmek için iki şekilde kullanılabilir. Anket oluşturmanın diğer bir nedeni, müşterilerin ne yaptıklarını bulmak için belirli bir ürün, marka veya hizmet ile ilişki olabilir. Çevrimiçi anket, düşük maliyetle geniş bir kitleye ulaşma olanağı sunuyor.

About Author

Medanis Destek