Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Site Tasarım Ankara

Web Site Tasarım Ankara

Bir web sitesinin göze güzel görünmesinin yanında kullanılabilir yani işlevsel olması da gerekir. Ayrıca bir web sitesi daha kurulum aşamasında SEO kurallarına göre dizayn edilmelidir. Web Site Tasarım Ankara ajansları araştırılırken bu gibi faktörleri göz önünde bulunduracak bir ajans seçimi yapmalısınız.

Web Site Tasarım Ankara seçiminde en iyi ve en güvenilir ajansı seçmelisiniz. Size en iyi ürünü verecek ajansı bulmak çok önemli bir konu. Alan adı almaktan hosting yani depolama hizmeti, tasarım aşamasına kadar her konuda size destek olacak ajansı bulmalısınız. Web sitenizin alan adı mümkün olduğunca kısa ve öz olmalı. Seçtiğiniz ajans ne kadar deneyimli olursa bu önemli faktörleri göz önünde bulundurarak sitenizi tasarlayacaktır.

Web Site Tasarım Ankara ajansının yaptığı siteniz hem estetik olmalı yani göze hoş görünmeli hem de işlevsel olmalı. Ziyaretçi web sitesine girdiğinde aradığı bilgiye kısa sürede ulaşmalı. Sayfaların tasarımında büyüklük abartılmamalı çünkü ziyaretçi sayfanın açılmasını beklerse sıkılarak başka siteye girebilir. Ana sayfa özellikle daha özenli tasarlanmalı ve çok hızlı açılmalı. Sayfalar kolayca okunabilir olmalı. Web sitesinde girildiğinde okunamayacak kadar küçük yazılar ya da rahatsız edecek kadar büyük yazılar kullanılmamalı.

Web siteniz artık yeni teknolojilere göre tasarlanmalı. Örneğin kullanıcı sitenize girdi ve java script yazılımını indirmesi gerektiğiyle ilgili bir uyarı aldı. Kullanıcı bununla uğraşmayacak ve başka bir siteye girecektir. Potansiyel müşterilerinizi böyle ufak hatalar yüzünden kaybetmek istemiyorsanız Web Site Tasarım Ankara ajans seçimini özenli yapmalısınız.

Web sitesi açıldığı zaman kullanıcılar ekranda tüm sayfayı görebilmek isterler. Sağa-sola kaydırarak okuma yapmak ziyaretçiyi sıkacaktır.

Web siteniz sizin sanal kapınız olacağı için tasarımın yanında içerik girişinde de özenli olmalısınız. Devrik cümleler, anlaşılmayan kelimeler kullanıcının hem anlamasını zorlaştıracak hem de web sitenize olan güvenini azaltacaktır.

Web Site Tasarım Ankara ajans seçiminizde tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Son teknolojileri kullanarak modern bir site tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir