Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim yazılımını kullanmak gerçekten çok kolay. Çevrimiçi öğrenme ve eğitimden memnuniyetinizi ve eğlencenizi arttırmak için geliştirdiğimiz çevrimiçi eğitim yazılımımızla öğrencilerinize, çalışanlarınıza gerekli konularda eğitim sunabilirsiniz.

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, aradığınız tüm ekip, kurs, bölüm ve şirket için ideal olan Çevrimiçi Eğitim Yazılımıdır. Hiçbir şey yüklemeye, yükseltmeye veya yedeklemeye gerek olmayan Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, Bulut Destekli bir Öğrenme Yönetim Sistemidir.

Online eğitim yazılım ile sosyal entegrasyonlarımızla sunumlarınızı ve videolarınızı veya çok çeşitli çevrimiçi materyalleri tekrar kullanın. En az gayretle çarpıcı kurslar yapın.

Kimler Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim yazılımını kullanabilir?

Sektör bazında örnek vermemiz gerekirse:  Gıda işleme ve kimyadan, üretimine kadar, Yiyecek ve İçecek sektörü çok sayıda özelliğe sahip çok yönlü bir sektördür. Eğitim ihtiyaçları, gıda bilimcilerinden yeni atıştırmalıklar tasarlayıp depolama ve dağıtımından sorumlu işçilere kadar tüm operasyon aşamalarını içerir. Yiyecek ve İçecek endüstrisi için eğitim, birçok tesis ve ülkeye yayılabilir.

Başka bir deyişle, Yiyecek ve İçecek endüstrisi, E-Öğrenimin çözmek için tasarlandığı eğitim türlerine sahiptir.

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Yönetiminin Temel Özellikleri.

 • Kurs kayıtlarının yönetimi çevrimiçi öğrenim, harmanlanmış veya sınıf derslerinde (öğretim üyeleri ve sınıflar gibi kaynakların yönetimi ile) kayıtların daha gelişmiş yönetimi. Kayıtlar zaman programlı, blok rezervasyonu yapılabilir, vb.
 • Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim ile sertifikaların oluşturulması ve düzenlenmesi ile kişiselleştirilmiş sertifikalar oluşturmak, bir kursun sonunda otomatik olarak yayınlanmak ve öğrencilere e-posta göndermek mümkündür. Uzak depolama yedekleme sunucularına gece yükleme yüklemesi yapmak için bir seçenek vardır.
 • Eğitim dokümantasyonu arşivi (önceki dahil)  aynı zamanda iş eğitimi ile ilgili tüm belgelerin (sertifikalar, dakikalar, eğitim sözleşmeleri …) – ilgili dokümanlar yüklendikten sonra olmayan eğitim dahil olmak üzere kolay ve hızlı bir şekilde istişare edilmesi için bir arşivdir.
 • Zorunlu güvenlik kursları için son tarihlerin yönetimi programların izlenmesi ve ilgili yasa ve yönetmeliklere uygunluğun sağlanması için zorunlu işyeri sağlık ve güvenlik kursları ve e-posta / kontrol paneli uyarıları için son tarihlerin otomatik yönetimi.

Ana faydalar.

 • Tüm eğitimin merkezi yönetimi (zorunlu güvenlik eğitimi ve diğer eğitim)
 • Tüm belgelerin benzersiz, organize ve kolay anlaşılır bir arşivi

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Ders Dağıtım Sisteminin Temel Özellikleri

 • Tüm cihazlarda (mobil cihazlar dahil) e-öğrenim kursları sunun: PC, MAC, tablet, akıllı telefon, SmartTV.
 • Topluluk yönetimi: Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim E-Öğrenim süreci etrafında bir kullanıcı topluluğu oluşturun: sohbet, yorumlar, forumlar ve forumlar öğrenmeye yardımcı olur ve kolaylaştırır.
 • Oyunlaştırma: Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim platformunuza rekabetçi dinamikler ekleyin.

Ana avantajlar

 • Kullanıma hazır geniş bir katalog kataloğuna hemen erişim
 • Herhangi bir cihazda, her zaman, haftada 7 gün, 24 saat eğitim kurslarının kullanılabilirliği
 • Sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine mükemmel uyumlu ve gerekli tüm teknik özelliklere sahip bir sistem

Araçların temel özellikleri.

 • Harici materyalin içe aktarılması Kendi ses, video, metin ve dosya içeriğinizle farklı formatlarda e-öğrenim kursları oluşturun ve mevcut içeriği kolayca içe aktarın (örn. PowerPoint dosyalarından).
 • Görüntülü görüşme sınavları: Her tür sınavı yönetin (yüz yüze veya video konferansta)
 • Web konferansı  ve  web semineri: Web konferansları (sanal sınıflar) ve web seminerleri oluşturun
 • Sınıf ve karma dersler Sınıf ve karma dersler oluşturun, planlayın ve yönetin; mekanları, sınıfları ve nispi rezervasyonları yönetmek; öğretmenlerinizi ve kullanılabilirliklerini yönetin

İnsan kaynakları yönetiminin temel özellikleri.

 • Kişisel veri kaydı:  Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim ile çalışanların kişisel verileri, sözleşmeleri ve dokümantasyon yönetimi
 • Gelişmiş kayıt yönetimi: Çalışanların kullanıcı hakları, yerleştirme testleri vb.
 • Tıbbi ziyaretlerin yönetimi: Personel tıbbi ziyaretleri, son başvuru tarihleri, rezervasyonlar ve tıp merkezlerinin yönetimi
 • Roller ve yetenekler:  Boşluk görüntüleme ve iyileştirme programları ile personel görevleri ve beceri yönetimi
 • Risk türü ve zorunlu roller: Çalışanların sayısına ve risk türüne göre zorunlu görevlerde otomatik uyarılar

Ana avantajlar.

 • Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim zorunlu işyeri sağlığı ve güvenliği eğitiminin hızlı ve hassas kontrolü
 • Güncel çalışan becerilerine göre görev ataması
 • Sürekli personel iyileştirmeleri için verimli programlama

Çevrimiçi öğrenme yazılımı nedir?

Öğrenme sanatı, eğitim ve eğitim dünyasında varlığını ortaya çıkaran teknolojiyle yeni bir paradigma üzerinde durmaktadır.Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, geleneksel öğrenme yöntemlerinden farklı olarak öğrenme mekanizmalarını sanatsal olarak tanımlayan yazılım tabanlı bir platformdur. Daha kesin olmak gerekirse, bir öğrenme yönetim sistemi doğada sistematik öğrenmeyi sağlar. Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Bir öğrenme yönetim sistemi yazılımı, çevrimiçi dünyaya içerik oluşturmanızı, korumanızı ve içeriği en üst düzeyde rahatlık ve huzurla sunmanızı sağlar.

Bir Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Platformunun iki önemli spektrumu vardır :

 1. Yönetme yönlerini etkileyen sunucu bileşeni
 2. Öğrenciler ve yöneticiler için samimi bir deneyim tanımlayan bir kullanıcı arayüzü

Çeşitli Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim platformlarının popülaritesi, 21. yüzyılın başından beri önem kazanmaya başlamıştır. Online öğrenme sistemi eğitim platformunda varlığını sürdürmeye başlamış, daha sonra da ihtişamını şirkete ve diğer çeşitli sektörlere yaymıştır. Eğitim Yönetimi Yazılımı çeşitli geçmişlerden insanlara eğitim vermek için kullanılır; Bir uyum eğitim oturumu ya da bir eğitim eğitim oturumu olsun, bir Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim  görevini yeteri kadar yerine getirir. Eğitimin ve teknolojinin mükemmel bir karışımı, e-öğrenmenin yolculuğunu nasıl bir hale getirdiğini. E-öğrenme endüstrisi, içerik yönetimi ile birlikte sistematik bir öğrenme için yol açan gelişen endüstrilerden biridir. Kişiselleştirilmiş öğrenme, oyunlaştırma, mobil öğrenme, teknik icatlarla zenginleşen gelişmiş özelliklerden bazılarıdır. Dahası, teknolojideki ilerlemelerle, Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim dünyası, ilgi çekici ve uygun bir öğrenme sürecine giden birçok yeni yeniliğe tanıklık edecektir.

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Yazılımına kimin ihtiyacı var?

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, bu çevrimiçi yazılımı kullanacak olan yöneticilerin yanı sıra, öğrencilerin akreditasyonunu en üst düzeye çıkartan kolaylık sağlar. İki önemli alanı kapsar: üniversite, lise ve kurumsal dünya. Her bir alan, çok yönlü bir yönetici işlevini ve çevrimiçi dünyada oluşturulmuş çok yönlü bir eğitim oturumunu canlandırır.

Eğitim Enstitüleri

Eğitim kurumları, mevcut teknolojik yeniliklerle çok iyi uyuşan pedagojiye inanmaktadır. Bunu söyledikten sonra , bir online öğrenme sistemi , 21. yüzyıl insanlığının büyük ölçüde fayda sağlayacağı en iyi uygulamalardan biridir. İlgi çekici öğrenme oturumları, yeni bir şeyler öğrenme hevesi, içeriğin kullanılabilirliği, öğrenme kapsamlarının genişletilmesi vb. Teknoloji ve eğitimde harmanlamanın bir göstergesidir. Kurs içeriğindeki çeşitlilik ve bazı önemli oturumlarda kaçırılma şansı, eğitim sektöründe Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim  talep edilmesini gerektiren sebeplerden bazılarıdır.

Kurumsal Organizasyonlar

Zamanında eğitim, uyarlama programları, oryantasyon programları, uyum programları, vb. Uyandırmaya çalışan hevesli ve her zaman sevinçli bir çalışma ortamını teşvik etme ihtiyacı, kişiye özel bir e-öğrenme sistemi gerektirmektedir . Bu, bir kurumsal organizasyonun güvenebileceği tüm eğitim ihtiyaçlarını güçlendirir. Ayrıca, Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim platformu , her iki dünyanın en iyilerini mükemmel bir şekilde yaratan çeşitli yönetici çalışmalarını yönetmek, eğitmek ve eğitmek için bilinçli bir şekilde sıyrılırdı.

Devlet kurumları

Devlet kurumlarının, yetkin bir insan kaynakları yönetiminin göstergesi olan çok sayıda çalışanı olması ve onları yarışın önünde tutmak için zamanında eğitim seanslarına duyulan ihtiyaç vardır. Bir eğitim yönetim yazılımı ile çalışanlar en son hükümet politikaları, uyumluluk yönetmelikleri vb.

Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitimin Avantajları

Bir öğrenme yönetim sistemi yazılımı sürekli öğrenmeyi başlatır; bir eğitim kurumunda veya kurumsal bir organizasyonda olsun. Öğrenme materyallerinin depolanması söz konusu olduğunda sınırlamayan sınırsız bir depoya çok iyi bir şekilde değinilebilir. Anlaması kolay ve uygulama, piyasadaki en iyi Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim gerçekliğini tanımlayan özelliklerden bazılarıdır.

Masraflarınızı düşürür

Bir öğrenciyi ya da bir öğrenciyi eğitmek, bir eğitimcinin işe alınması, bir yer ayarlanması, gerekli malzemenin düzenlenmesi vb. Için paranızı çıkarmanızı gerektirir. Bir çevrimiçi eğitim yazılımı ile, bir öğrenciyi eğitmek söz konusu olduğunda masraflarınızı kolayca azaltabilirsiniz. veya bir çalışanı eğitmek. İhtiyacınız olan tek şey ilgili kurslara erişilebilen ve internet bağlantısı olan bir cihaz olacaktır.

Bir bilgi birikimi

Herhangi bir kesinliği olmayan içeriği saklama kapasitesine sahiptir. Yönetici, çevrimiçi dünyada bulunacak kullanıcılar için ilgili içeriği çok iyi oluşturabilir ve düzenleyebilir. Ayrıca, içerik her zaman çevrimiçi platformda mevcut olacağından, hiçbir çalışan veya öğrenci herhangi bir eğitim oturumunu kaçırmaz. Çevrimiçi eğitim yazılımı herhangi bir kişinin her an içeriğe erişebilir tek bir yerde tüm içeriğini saklamak için kolay yapmıştır bulut tabanlı öğrenme sistemidir.

Her yerden ve herhangi bir cihazdan erişilebilir

Kullanıcı, coğrafi konumdan veya erişildiği cihazdan bağımsız olarak ihtiyaç duyulduğunda içeriğe erişebilir. Masaüstü veya cep telefonu olsun, çevrimiçi eğitim platformu kullanıcılara herhangi bir rahatsızlık vermeden yolunu açıyor. İçeriğin 24X7 kullanılabilirliği, kullanıcıların herhangi bir zamanda öğrenme oturumlarına erişmelerini kolaylaştırır. Bu, içeriğe erişim konusunda herhangi bir kısıtlama olmadığı için bilgi tutmaya yardımcı olur.

Öğrencinin performansını etkili bir şekilde izler

Raporlar, değerlendirme araçları vb., öğrencinin performansını takip eder. Bir kurs yönetim sistemi , bilgiyi dahil etme ve aktarmaya yönelik kabiliyetlerini sınırlandırmaz, aynı zamanda öğrenicilerin öğrenme seanslarını ne kadar iyi anladığına dair bir izlemeye yardımcı olur. Kesin olmak için, eğitim izleme yazılımıöğrencinin performans raporunda bir saat tutmaya yardımcı olur.

Sosyal paylaşım simgelerini birleştirir

Çevrimiçi öğrenim yönetim sistemi kullanıcıları çevrimiçi dünyaya ilerleme raporlarını ve görüşler paylaşabilmesi sanatsal sosyal medya simgeleri bütünleştirir. Bu, sosyal öğrenmenin yolunu açacak, öğrencilerin aksi durumda karşı karşıya kalacakları izolasyon unsurlarını silecektir. Günümüzde, tüm Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim platformları çevrimiçi dünyada sosyal öğrenmeyi galvanize etme yeteneğine sahiptir.

İçerik oluşturmak çok kolay

E-öğrenme araçlarının bolluğu , varlığını en iyi çevrimiçi öğrenme platformunda kolayca bulabilen yenilikçi öğrenme oturumlarını haklı çıkarır. Öğrenme oturumları, öğrencilerin istedikleri zaman ve her yerden erişebilecekleri eğitim oturumlarına kolayca kurulabilir ve parçalanabilir.

Gelişim ve öğrenme süresinin kısalığı

Bir e-öğrenme sistemine içerik eklemek ve düzenlemek bir kek parçası kadar kolaydır. Bu, büyük ölçüde kullanıcılara içerik oluşturmak için harcanan süreyi kısaltır. Buna ek olarak Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim, içeriğin sunulma şekli, kullanıcıların sadece oturumları değil, aynı zamanda bilgiyi kolay ve sakin bir şekilde muhafaza etmelerini kolaylaştırır. En iyi çevrimiçi öğrenme platformunu seçmek, kesinlikle öğrenme ve geliştirme süreci açısından meyvelerini taşıyacaktır.

Mesleki ve kişisel yaşamın etkili gelişimi

Bir çevrimiçi öğrenme yönetim sistemi , bir kimsenin yaş, cinsiyet ve mesleğe bakılmaksızın, doğru miktarda bilgiyi özümseyebileceği öğrenme paradigmasını değiştirmiştir. Yazılım Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Bu nedenle, bir e-öğrenme yazılımı sadece kişisel ve mesleki gelişime yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda coğrafi sınırları olmayan küresel bir platformda öğrenmeye katkıda bulunur.

 

About Author

Medanis Destek