Medanis Bilişim A.Ş. olarak 2004 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle birlikte web tasarım, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, internet reklamcılığı ve kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri sunmaktayız.

Ağırlıklı müşteri porföyümüz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da olup tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

İzmir Yüksek Teknloji Enstitüsü’nde bulunan İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki Ar-Ge merkezimizle birlikte hem yeni teknolojilere hızlı uyum sağlıyor hem de müşterilerimizin özel taleplerini içeren özel web projelerini profesyonel kadromuz ile yönetebiliyoruz.

Kurumsal organizasyon yapımız kapsamında tasarım, yazılım, destek, muhasebe, ar-ge, iş geliştirme ve proje birimlerimiz ile birlikte web projelerini bir mühendislik yaklaşımıyla yönetiyor, müşterilerimize uzun süreli bir hizmet anlayışıyla çözümler sunuyoruz.

Her projemiz tamamlandığında hizmet bizim için aslında yeni başlıyor demektir. Sektörümüzün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

1.000’den fazla memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 13. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.