Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti

İşiniz konusundaki tecrübelerinizi, bir yabancı dili veya bilgilerinizi diğer insanlara, öğrencilere anlatmak için uzaktan eğitim yazılımları kullanarak bir online ders web sitesine sahip olabilirsiniz. Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti düşündüğünüz kadar fazla değil.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti ‘ni öğrenmek için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere göre uzaktan eğitim sistemi kurma maliyeti değişecektir. Bu yüzden yazılım uzmanımızla yapacağınız görüşme sonunda ihtiyacınız olan özellikleri kesin olarak belirleyerek ne kadara yapılabileceğini öğrenebilirsiniz. Uzmanlarımız size ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek nelere ihtiyacınız olduğu konusunda destek olabilir.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti Neye Göre Belirlenir?

Online eğitim platformlarını kullanım amaçlarına göre farklı özelliklerle donatabilirsiniz. Bu özellikler arttıkça doğal olarak maliyet de artacaktır. Bu yüzden projeye başlamadan önce çevrimiçi eğitim yazılımını tam olarak ne için kullanacağınıza karar vermelisiniz.

Örneğin bir matematik öğretmeniyseniz ve Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti ‘ni merak ediyorsanız öncelikle yazılımınızın özelliklerine karar vermelisiniz. Bir öğretmen olarak bir sınıf oluşturmak istersiniz belki video konferans özelliğiyle özel ders vermek isteyeceksiniz. Öğrencilerinize sık sık testler, quizler yaparak konu takiplerini yapmak isteyebilirsiniz. Sizin dışınızdaki öğretmenler de farklı dersler verebilir ve verilen her ders üzerinden belli bir komisyon alabilirsiniz. Kurs sonlarında sertifikalar basarak öğrencilere kargoyla gönderebilirsiniz.

Daha fazla özellik için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Becerileriniz ve deneyimleriniz eşsiz ve değerlidir. Kolayca güzel bir kurs sitesi oluşturun, bilginizi paylaşın ve bunun için ödüllendirin.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti: Zahmetsiz kurulum

Sadece birkaç tıklama ile, öğrenme yönetimi, ödeme ağ geçitleri ve satış ve pazarlama araçları ile tam bir işleyen bir okul elde edersiniz.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti : Olağanüstü öğrenme deneyimi

İçeriğiniz en büyük öğenizdir. Teachable’ın birinci sınıf sanal sınıf deneyimi ile bir sonraki seviyeye taşıyın.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti: Basit ama güçlü web sitesi özelleştirmesi

Gerekli minimum yapılandırma ile profesyonel bir web sitesi edinin. Ayrıca, herhangi bir yönünü kişiselleştirmek için tam kontrolün tadını çıkarın.

Kurs web siteniz tamamen yanıt vericidir, bu nedenle öğrenciler içeriğinizi bilgisayarlardan, tabletlerden ve akıllı telefonlardan görüntüleyebilir. Güç Düzenleyicimizle, siz veya ekibiniz kodu girip gelişmiş özelleştirmeler yapabilirsiniz. Kendi alan adınızla başlayın, kendi alan adınız altında  veya bir alt alan adına bağlanın.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti içinde öğrencilerinizden daha iyi anlamanıza ve onlara daha iyi hizmet vermenize yardımcı olacak bilgileri toplamak için Google Formları, anketler ve diğer araçları ekleyin. Okuldan farklı olarak, eğitim uygulamaları ve yazılım sistemleri günün her saatinde mevcuttur. Bu, akıllı telefonlar tanıtıldığından beri işletmelerin daha fazla bağlantı ve esneklik yaşadığı gibi, öğrencilerin artık daha fazla öğrenme ve iletişim fırsatları var. Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti ile bir öğrenci portalı veya uygulaması aracılığıyla verilen derslere her zaman erişebilirsiniz, bu da temel olarak sınıfın öğrencilerin evlerine uzanmasını sağlar.

Öğretmenler, ebeveynler ve öğrenciler arasındaki iletişim hatları, öğrenme süreci için çok önemlidir. Öğretmen görüşümüz yıllar içinde değişirken, öğrencileri doğru şekilde eğitmek için var olan güçlü bir saygı ve güven seviyesi olmalıdır. Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti ile eğitim yazılımı ve uygulamaları forumlar, portallar ve diğer etkileşimli öğeler aracılığıyla tüm taraflar arasında güçlü bağlar geliştirmeye yardımcı olabilir.

Dijital devrim, erişilen, tartışılan, tüketilen ve paylaşılan içerikle dikkate değer değişikliklere yol açtı. Yıllar geçtikçe, eğitim sistemi, e-Öğrenim platformlarına geçiş yapan birçok öğrencinin, popüler dijital trend haline gelmesiyle, metodoloji ile büyük ölçüde gelişmiştir. Medanis Bilişim A.Ş, dijital platformdaki kullanıcılara kolayca ulaşmak için etkili seçeneği belirlemek için en iyi uygulamaları kullanır.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti, ünlü E-Öğrenim ve Eğitim uygulamalarını, mükemmellik çerçevesine entegre edilmiş e-öğrenme stratejilerinden geliştirir ve dağıtır. Çevrimiçi öğrenme yöntemi, tüm kontrol erişimi ile önemli değişiklikler yapan herkes için kolayca uygundur. MEDANİS Bilişim A.Ş. ekibimiz, özel sistemi eğitim sistemini bolca yaratıp yönetiyor.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ KURMA MALİYETİ VE AKILLI KİMLİK SİSTEMİ

Evrensel bir dijital kimlik oluşturma

Medanis Bilişim A.Ş., kullanıcının evrensel dijital kimlik sistemini kolayca oluşturmasına olanak tanıyan verimli Akıllı Kimlik Sistemini getiriyor. Kullanıcıların, dijital kimliğin yüksek düzeyde yapılandırılmış ve erişilebilir ortamdaki tüm yönlerini kontrol etmelerini ve oluşturmasını sağlar.

Akıllı Kimlik fonksiyonumuz, en güvenilir dijital etkileşim için tüm bilgileri içeren dijital hesabı etkinleştirir. Daha fazla yarar sağlayarak standartlaştırılmış kimlik protokolleri için çalışıyoruz. Müşterilerin doğrulanması yanında otomatik tanımlama.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti, tüm okulda yepyeni bir eğitim kültürü sunar. Modern dijitalleştirmeyle, çözümün arkasında size ilham verici bir faktör sunar ve kapsamlı eğitim öğretimi deneyimlerine uygundur. Medanis Bilişim A.Ş., dijital platformda kullanıcılara ulaşmanın etkili yollarını belirlemek için en iyi uygulamaları kullanır.

Verilerin herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda herhangi bir kesinti olmaksızın verileri değiştirmesine veya verilere erişmesine yardımcı olmak için herhangi bir tarayıcıda kararlı ve garantili bir akış sunarız. Daha iyi referans deneyimi ile güncelleyin ve tüm kurum verilerinin kontrolünü ele alın.

Çevrimiçi eğitiminizi, girdiğiniz giriş, zaman, çaba ve kişisel uzmanlığınız kadar az veya çok miktarda oluşturmanıza yardımcı olmak isteyen tutkulu bir grup insanız.

Müfredatınızı ve içeriğinizi geliştirmeniz için gereken zamana veya kaynağa sahip olamayacağınızı biliyoruz – bu, geldiğimiz yer ve parladığımız yer. Size bu hizmeti veriyoruz ve vizyonunuzu hayata geçirmenin her adımında sizinle birlikte çalışıyoruz ve bunu sizin için hiçbir ücret ödemeden yapmıyoruz.

Eğer bizimle iş birliği yapıyorsanız, fiziksel sınıfların ve programların her zaman bireysel öğrenci veya çalışanların ihtiyaçlarını karşılayamadığı bir dönemde daha fazla öğrenciye ulaşmanız için gerekli bir platform sağlayacağız; Eğitmenlere ve / veya sınıf alanına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Uygun Uzaktan Eğitim Sistemi Kurma Maliyeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

About Author

Medanis Destek