Logo Web Tasar覺m

Pazaryeri E-ticaret Çözümleri (C2C)


 

Pazaryeri E-ticaret Girişimlerinde Fırsatlar Devam Ediyor…

Alan da Satan da Müşteriniz Olsun…Ama Kazanan Siz Olun!

Günümüzde e-ticaret sektöründeki en önemli operasyonlardan birisi de tedarik operasyonudur. Kendisi üretim gerçekleştirmeyen ve dışardan ürün tedarik eden e-ticaret girişimleri bu operasyon oldukça yorucu ve takip gerektiren bir işleme dönmektedir. Tedarikçi anlaşmalarından sonra ürün bilgilerinin güncellenmesi ve güncel fiyatların takibi ise bambaşka bir yük getirmektedir.

Alıcı ve satıcıları ortak bir platformda buluşturan e-ticaret modeli olan Pazaryeri E-ticaret Girişimlerine yönelik birçok sektörde tecrübe sahibi olan Medanis Bilişim A.Ş. , tüm sektörlerde modellenebilecek şekilde gerekli gereksinim tespiti ve ihtiyaç analizi sunarak butik çözümler üretebilmektedir. Bunun yanında standart ihtiyaçları içeren planlanmış iş paketleri ile doğrudan çözümler sunmaktadır.

Pazaryeri E-ticaret Paketi

Özellikler: Profesyonel paket e-ticaret özelliklerimize ek olarak şu özellikleri içermektedir: Mağaza Açma, Ürün Yükleme-Silme, Ürün Yükleme Ayarları, Satıcı Ürün Sınırlama, Resim Yükleme Ayarları Sayı ve Boyut Sınırı, Komisyon Oranı Tanımlama, Siparişlerin E-maille Bildirimi, Satıcılar İçin Özelleştirilmiş Alan Bilgisi, Tek Banka için Sanal Pos Entegrasyonu (İstenirse Ek Hizmet ile diğer banka ve ödeme altyapıları ile entegrasyon sağlanabilmektedir)

Pazaryeri E-ticaret Ek Modülleri

Özel Tasarım ve Tasarım Entegrasyon Hizmeti, Kargo Entegrasyonları, Ödeme Entegrasyonları, Farklı Para Birimi Tanımlama, Üyeler Arası Mesajlaşma, SMS Entegrasyonu, E-mail Marketing Entegrasyonu, Gelişmiş SEO Modülleri, Onaya Tabi Ürün Yönetimi, Çoklu Dilde Yayın Seçenekleri ve diğer tüm E-ticaret ek modülleridir…

 

Pazaryeri (C2C) Referansları


TÜMÜNÜ GÖR

Pazaryeri (C2C) Paketleri

 

Teknik Destek

 

 

Kampanyalı fiyatlar 3 yıllık kiralamalarda geçerlidir. Dilerseniz anahtar teslim olarak "Ömür Boyu Lisans" şeklinde yazılım paketlerimizi satın alabilirsiniz. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İçerik girişleri talep edilirse Medanis Bilişim A.Ş. tarafından yapılmaktadır. İçeriğinizin yoğunluğuna göre editörlük ücreti talep edilebilir. İçeriklerinizi hazırladıktan sonra proje danışmanlarımız aracılığı ile ücretsiz expertiz yaptırtabilirsiniz.

Tüm bankaların kredi kartları ile 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır. Güncel faiz oranları ve kampanyalar hakkında proje danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.