Logo Web Tasar覺m

Keçiören Web Tasarım


paylaş
Keçiören Web Tasarım

Bir internet sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde fiyat konusu genelde ilk düşünülen konu oluyor. Keçiören Web Tasarım çalışmanızı yaptırırken karşınıza bazı fiyat seçenekleri çıkacaktır.

Keçiören Web Tasarım çalışmanızda çok ucuza veya ücretsiz şablon site kullanarak web sitenizi yapacağını söyleyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu tarz web siteleri ucuz, kalitesiz ve eski moda görünürler. İnternet kullanıcıları bir web sitesinin kalitesine göre firma hakkındaki kararlarını verirler. Potansiyel müşteriniz sizi, ofisinizi veya ürün-hizmetlerinizi görmeden sadece web sitenize bakarak karar verecekler. Kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sayesinde sizin büyük, profesyonel bir firma olduğunuz algısı oluşacak ve insanlar size güvenerek sizinle iş yapmak isteyecekler. Ancak kötü ve ucuz bir web sitesi bunun aksine firmanızın itibar kaybetmesine neden olacak ve web siteniz yüzünden müşteri kaybetmeye başlayacaksınız.

Keçiören Web Tasarım çalışmanız için tabi ki özel tasarım web sitesi yaparak çok para ödemek istemeyebilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin özel tasarım web sitesi yaptırmasını önermiyoruz. Ekonomik durgunluğunda olduğu şu günlerde firmalar fazla para harcamak istemiyorlar. Ancak ki kalitesiz bir web sitesi yaptırarak müşteri kaybetmek zorunda da değilsiniz.

İnternet kullanıcılarının çoğu ana sayfaya bakarak 4-6 sn arasında web sitesi hakkında kararlarını veriyor. Yani potansiyel müşterinizi ikna etmek için bir şansınız var bu şansı iyi değerlendirmek gerekiyor. Keçiören Web Tasarım çalışmanızla müşterinizi web sitesine çektikten sonra kaliteli bir tasarımla onları web sitenizde tutmanız gerekir. Tasarımın güzel olmasının yanında web sitenizin işlevsel ve kullanılabilir olması da önemli bir yere sahiptir. Keçiören Web Tasarım çalışmanızın sayfaları hızlı açılmalı, yazılar herkesin okuyabileceği şekilde yerleştirilmeli, renkler gözü yormayacak şekilde seçilmeli. Bir kullanıcı aradığı bilgiyi ne kadar kısa sürede buluyorsa web siteniz o kadar işlevsel demektir.

Bir web sitesinin kalitesi şu özelliklere göre değerlendirilir:

  1. Görünüş
  2. İşlevsellik
  3. Kullanılabilirlik
  4. Arama motoru optimizasyonu

 

Keçiören Web Tasarım çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: keçiören web tasarım web tasarım keçiören keçiören web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar