Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kızılay Web Tasarım

Kızılay Web Tasarım

Bir web sitesi için ne kadar ödemeliyiz? Bu soru şuna benziyor bir araba almak istiyoruz ve ne kadar ödemeliyiz? Araba için 50 bin liralık araba sana uygun diyemeyiz. Arabadan beklentileriniz neler, ihtiyacınız ne? Konforlu bir araba mı istiyorsunuz, hızlı bir araba mı? Araba seçiminde nasıl özelliklere göre karar veriyorsak Kızılay Web Tasarım çalışmamız içinde şirketimizin ihtiyacına göre karar vermeliyiz.

Kızılay Web Tasarım çalışmanızı çok ucuza veya bir akrabanıza bedavaya yaptırabilirsiniz. Peki, bunun sonucunda ne olacak? Kalitesiz, ucuz ve eski moda görünen bir web siteniz olacak. İnternet kullanıcıları şirketiniz hakkındaki kararını web sitenize göre verecek. Kalitesiz ve ucuz görünen bir web sitesi firmanızın itibarını kaybetmesine sebep olacak. Düşünebiliyor musunuz işiniz için o kadar emek harcıyorsunuz ve müşterinizin 4-6 sn arasındaki sürede ekrana bakmasıyla yaratmak istediğiniz prestijiniz bir anda yok oluyor. Potansiyel müşteriniz doğal olarak daha kaliteli bir web sitesine girerek oradan alışveriş yapıyor.

Kızılay Web Tasarım çalışmanız kaliteli ve profesyonelce yapıldığında ise bunun tam tersi geçerli olacaktır. Diyelim ki küçük bir ofisiniz var bir ya da iki kişi çalışıyorsunuz. Profesyonel bir web sitesi yaptırdınız. İnternet kullanıcıları web sitenize girdiğinde tasarımdan etkilenerek karşılarında büyük bir ofisi olan, onlarca çalışanı olan büyük bir firma hayal edecekler. Önemli olan gerçekte olan değil, web sitenizle insanların kafasında yarattığınız algı.

Kızılay Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması sadece görünüş olarak değil kullanılabilirlik ve işlevsellik açısından da geçerli. Web sitenize giren kullanıcılar kısa sürede aradıkları bilgilere ulaşabilmeli. İnternet kullanıcılarının dikkati bir balık gibi çabuk dağılır. En fazla 2-3 sn içinde aradıklarını bulmalılar yoksa çıkarak başka bir web sitesine girerler. Sayfalar hızlı açılmalı, kırık linkler olmamalı. Web sitesinin içerisinde kaybolmadan rahatlıkla gezinebilmeliler.

Medanis Bilişim AŞ yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Büyük ya da küçük firmaların ihtiyaçlarına göre hazırladığımız web tasarım paketleri ile herkesin uygun fiyata kaliteli ve profesyonel Kızılay Web Tasarım çalışması olacak.

Kızılay Web Tasarım

Müşterilerinizin daha fazla zaman harcadığı yere gidin. Web tasarımlarımız harika görünmeye ve herhangi bir cihazda düzgün çalışmaya uyum sağlar.

  • Özel Web Tasarımı
  • Kullanıcı Deneyimi (UX)
  • Kullanıcı Arabirimi Prototipleme
  • Mobil ve Web Uygulamaları

Kızılay Web Tasarım WordPress CMS

WordPress Kızılay Web Tasarım  için optimize edilmiş ve sizin için güncellemesi kolay siteler oluşturuyoruz. Akıllı bir içerik yönetim sistemi ile istediğiniz zaman, başlıkları değiştirmek, resimleri takas etmek ve hatta yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Sitenizi taze tutmak için ihtiyacınız olan tüm araçları ve eğitimi veriyoruz.

Kızılay Web Tasarım Mobil Duyarlı

2014’te mobil trafik masaüstü performansını aştı. Bu hızlı oldu! Bunu hesaba katmak için, şimdi yalnızca işe yarayan ve tüm ekranlarda (iOS veya Android) harika görünen siteleri oluşturduk. Bir düzine farklı siteyi veya uygulamayı inşa etmiyoruz – cihaza uyacak şekilde yeniden şekillenen bir site oluşturuyoruz.

Kızılay Web Tasarım E-Ticaret

Online alışveriş patlıyor, ancak her zaman hoş bir deneyim değil. Müşteriler hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğrarlar ve bir e-ticaret sitesi iyi düzenlenmemiş ve istikrarlı değilse devam et. Alışveriş sepeti entegrasyonları, satın almadan önce ziyaretçilerin güvenini ve güvenini sağlar.

Kızılay Web Tasarım Q / A Test

Siteniz markanızın bir uzantısıdır ve bir şeyler ters gittiğinde kötü görünüyorsunuz. Yeni bir site açmaya her zaman bir kaç tıkanıklık eklenir, ancak sitenizi genel olarak serbest bırakmadan önce canlı koşullardaki tüm koşulları iyice test ederiz.

Kızılay Web Tasarım Dijital Pazarlama

Kaynaklarınızı akıllıca tahsis edin. Arzulanan sonucu temel alan dijital pazarlama planları oluşturuyor ve sürekli olarak optimize ediyoruz.

  • Dijital Pazarlama Stratejisi
  • Doğal Arama (SEO)
  • Ücretli Arama (PPC)
  • Sosyal Medya Yönetimi (SMM)
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Kızılay Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kızılay Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek