Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Küçükesat Web Tasarım

Küçükesat Web Tasarım

Küçükesat Web Tasarım çalışması ile bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz. Doğal olarak aklınıza gelen ilk soru “Ne kadar harcamalıyım?” oluyor. Sormak için gerçekten mantıklı bir soru çünkü özellikle bu durgun dönemde elimizdeki sınırlı parayı mümkün olduğunca akıllı şekilde kullanmak isteriz. Web sitesi gibi soyut bir şey için gerçekten ne kadar ödemeliyiz? Küçükesat Web Tasarım çalışmanız için ne kadar ödemeliyiz?

199 TL’ye de web sitesi yaptırabilirsiniz 1999 TL’ye de ancak ikisinin kalitesi ve görünümü aynı olmayacaktır. Web siteniz şirketinizin itibarının simgesi olacak, müşterilerinizi davet ettiğiniz sanal kapınız olacak. Küçükesat Web Tasarım çalışmanız ucuz ve kalitesiz görünürse firmanız itibar saniyeler içinde tüm itibarını kaybedecektir. Potansiyel müşteriniz sizin ofisinizi veya sizi görerek karar veremez. Web sitenize girdiği an gördüğü ana sayfa firmanız hakkında 4-6 sn içerisinde karar vermesini sağlayacak. Firmanıza güvenerek ya devam edecek ya da refleks olarak geri tuşuna basarak başka bir web sitesine girecek.

Küçükesat Web Tasarım çalışmanızla insanlara güven vermenin tek yolu profesyonel bir web sitesinden geçiyor. İş yeriniz eski veya sadece bir çalışanı olan çok küçük bir işletme olabilir. Ancak kaliteli bir web sitesi yaptırdığınızda insanlar sadece web sitenizi görecek ve kafalarında büyük bir işletme algısı oluşacak. Web sitenizle insanların aklında olumlu çağrışımlar yapmalısınız. Siz kendinizi düşünün. İnternetten bir ürün alacaksınız ve araştırıyorsunuz önünüze birkaç seçenek çıktı. Bir tarafta kaliteli görünen güzel bir web sitesi, diğer tarafta acemice yapılmış, eski moda ve kullanışsız bir web sitesi var. Alışveriş yapmak için hangisini seçersiniz? Tabi ki kaliteli olanı seçersiniz. Bu sadece ürün alımı için geçerli değil. Tesisatçı, muhasebeci, kuaför her sektör için geçerli olan bir konu.

Küçükesat Web Tasarım çalışmasında kısaca web sitesi kaliteli olan rakiplerini geride bırakır.

Medanis Bilişim AŞ ile çok fazla harcamadan profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Küçükesat Web Tasarım çalışmanız için hazırladığımız özel web tasarım paketleri ile uygun fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olacaksınız.

Küçükesat Web Tasarım A / B Testi

A / B testini kodumuza entegre ederek yaratıcılığınızı optimize eder ve hangi tasarımın işletmenizi en iyi şekilde yönlendirdiğini öğreniriz. Kopyalardan stillere, düğmelere ve mizanpajlara kadar, sitenizin tüm yaratıcı özelliklerinde size doğrudan yönetim sunarız. Google Analiz gibi analiz araçlarıyla kolay entegrasyonumuz, satışları, kayıtları ve kullanıcı tabanını artırmak için reklam öğesi değişikliklerine ve çevirme web sitenize gelen kullanıcı yanıtını izlemenize olanak tanır. Herhangi bir önemli etkileşim noktasında A / B testiyle kendi tasarımınızdaki en iyi uygulamalarını keşfedin.
CMS

Küçükesat Web Tasarım CMS

İçeriğinizi istediğiniz yerden oluşturun, organize edin ve yayınlayın. Piyasadaki hemen hemen her üst düzey CMS’de siteler inşa ettik. Hatta kendi CMS’lerimizi yere kadar inşa ettik.  WordPress CMS tanıştığımız en iyisidir. Bu yüzden ona kararlıyız. Ana içerik yönetim sistemimiz olduğundan, tüm ekibimiz WordPress’i kesin sınırlarına itmeye odaklanmıştır. Standart web siteleri, mobil uygulamalar, iPhone uygulamaları için bir arka uç veya çok daha kapsamlı bir şey olsun, WordPress taahhüdü-kapsamlı uygulama ve eklenti geliştirme arka planımızla birlikte- WordPress’in yeteneklerini standart ücretin çok ötesine geçirmemize izin veriyor.
İşletme için CMS

Küçükesat Web Tasarım İşletme için CMS

WordPress, Kurumsal web geliştirme için kanıtlanmış bir CMS’dir. Bize inanma Paylaşmak isteriz! Küçükesat Web Tasarım WordPress uzmanları olarak, maliyetli lisanslamayı içermeyen birinci sınıf çözümler sunmaktayız. Ürünlerimiz, güncelleme, ölçeklendirme, yeniden ciltleme ve ek işlevsellik ile genişletmek kolaydır. Dünyanın önde gelen web sitelerinin% 55’ini yönlendiren bir platform olan WordPress, bir CMS çekirdeği olarak, sıfırdan siteler oluşturmamıza (ihtiyaç duymadığınız önemsiz şeylerle şişirilmemesine izin veriyor), özel olarak size özel eklentiler oluşturmamıza izin veriyor ve Microsoft SiteCore gibi eski CMS dinozorlarını toz haline getiren bir düzeyde performans elde etmek.
Mobil Uygulamalar + Duyarlı

Küçükesat Web Tasarım Mobil Uygulamalar + Duyarlı

Günümüzün sürekli değişen dijital manzaraları için optimize edilmelidir. Günlük İnternet ihtiyaçlarımız el cihazlarında giderek daha fazla aranıyor. Bu mobil cihazlar için özelleştirilmiş bir içerik üretmek kola ve ayağa mal değildir: Birkaç basit değişiklik, bir restoranın web sitesini mobil cihazlara daha kolay hale getirebilir veya yerel bir mağaza, ayağını arttırmak için konuma dayalı sosyal derecelendirmelerden yararlanabilir trafik. Küçükesat Web Tasarım, yanıt veren sitelerin (masaüstü veya mobil ortamda çalışan) tasarımını ve geliştirilmesinde, akıllı telefonlara özgü web sitelerinde ve yerli iPhone ve iPad uygulamalarında liderdir.
performans

Küçükesat Web Tasarım performans

Yükleme süresini azaltın ve projenizin global erişimini genişletin. Her web sitesine kapsamlı bir optimizasyon planı uygularız. Mobil optimizasyon, önbellekleme teknikleri, İçerik Yayınlama Ağı (CDN), Oprah seviyesindeki trafik için yük testi – hepsini başarmaktayız. Ancak burada durmaz. Sitenize yeni trafik getirmek için kapsamlı Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapıyoruz. Hızlı müşteri yanıtı ve kolay sosyal ağlar için toplu e-posta pazarlama kampanyalarını ele alıyoruz. Projenizin kapsamı ne olursa olsun, dijital varlığınızın kolay bulunması, kullanımı kolay ve hızlı erişime odaklanıyoruz.
Arama + Analytics

Küçükesat Web Tasarım Arama + Analiz

Daha fazla insanın sizi bulmasını ve neyin sürdüğünü anlayın. Projelerimizin çoğunda internette bulmanıza yardımcı olmak için en iyi uygulama Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) teknikleri kullanılmaktadır. Sitenizin beklediğiniz sonuçlara ulaşmasını sağlamak için birtakım analiz paketleri kullanarak derin bir deneyime sahibiz. Masaüstünde Google Analiz ve Omniture hakkındaki bilgilerimiz ve iOS için Flurry bilgilerimiz, web sitenizde neler olup bittiğini ve iyileştirilmesi gereken şeyleri anlamamıza yardımcı olur. Dahili site aramasında, kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları bilgiyi hızlı bir şekilde ve hayal kırıklığına uğratmadan bulabilmelerini sağlamak için Google Arama Aracını (GSA) entegre ederek ve yerleşik WordPress arama özelliğini deneyimledik. Analitik verilerle birlikte, kullanıcılarınızın nasıl aradıklarını, ne bulduklarını ve ne eksik olabileceğini öğrenebiliriz.
Kullanıcı Etkileşimi

Küçükesat Web Tasarım Kullanıcı Etkileşimi

Herkese sezgisel, güzel ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sağlayın. Süreç temelli Kullanıcı Etkileşimi (UI) planlaması uygulayarak, Küçükesat Web Tasarım, projenizi keşif ve planlamadan yaratıcı ve tasarım yoluyla ve programlamaya ve başlatmaya kadar sorunsuz bir şekilde alıyor. Düzeni sıkılaştırmak, kullanılabilirliği göstermek ve içeriği organize etmek için tel çerçeveleme araçları kullanıyoruz. Bu süreç, son sitenin iyi tasarlandığını ve kullanıcıların bunu nasıl sezgisel olarak kullanacağını anlamasını sağlar, ancak en önemlisi onu sevdiğinizi anlamaz.
Web Tasarımı

Küçükesat Web Tasarım Web Tasarımı

Tasarım yoluyla teknolojinin değişen manzarasının gücünden yararlanın. Eğer basit bir tüketici web sitesine, bir reklam odaklı sitesi ya da karmaşık Salesforce CRM sistemi entegrasyonu ihtiyacınız olsun, biz hallederiz. Bizim tasarımcıları ve uygulama geliştiricileri, planlamak inşa ve başarılı web siteleri ve interaktif çalışmayı başlatmak için bir ekip olarak yakın çalışma. HTML5 ve CSS3’ün bir web sitesinin hayata geçirilmesi için tercih ediyoruz. Bu teknolojiler, kişiselleştirilmiş tasarımları hem cep telefonlarında hem de masaüstü tarayıcılarında en iyi şekilde çalışacak şekilde özel olarak hedeflememize izin veriyor. Biz başlatmak Her web sitesinin tam uygulamaya CMS böylece yukarı güncel sitenizi tutmak ve (küçük-to-hayır bilgisayar deneyimi var bile) öne doğru çekmeye yardımcı yeteneğini size kişisel olarak sahip bulunmaktadır. Seçim platformumuz WordPress’tir: her şeyi özelleştirmemize,
Ön Uç Geliştirme

Küçükesat Web Tasarım Ön Uç Geliştirme

Ön uç etkileşim katmanımızı sıfırdan oluşturuyoruz. Hafif, hızlı ve yönetilebilir bir kod tablasına, keyif verici olduğu kadar ölçeklenebilir olduğuna inanıyoruz. Müşterilerinizin akıllı telefonu, tableti, masaüstü cihazını veya üçü ile gelip gelmediğinize bakılmaksızın içeriği taze bir perspektifle sunmak için duyarlı tasarım çözümleri sunuyoruz. Sizin için mantıklı gelen tüm çan ve ıslık kontrollerini sağlamak için mümkün olduğunca özel CMS çözümleri ile entegre oluruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Küçükesat Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı