Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Keçiören Web Tasarım

Keçiören Web Tasarım

Bir internet sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde fiyat konusu genelde ilk düşünülen konu oluyor. Keçiören Web Tasarım çalışmanızı yaptırırken karşınıza bazı fiyat seçenekleri çıkacaktır.

Keçiören Web Tasarım çalışmanızda çok ucuza veya ücretsiz şablon site kullanarak web sitenizi yapacağını söyleyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu tarz web siteleri ucuz, kalitesiz ve eski moda görünürler. İnternet kullanıcıları bir web sitesinin kalitesine göre firma hakkındaki kararlarını verirler. Potansiyel müşteriniz sizi, ofisinizi veya ürün-hizmetlerinizi görmeden sadece web sitenize bakarak karar verecekler. Kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sayesinde sizin büyük, profesyonel bir firma olduğunuz algısı oluşacak ve insanlar size güvenerek sizinle iş yapmak isteyecekler. Ancak kötü ve ucuz bir web sitesi bunun aksine firmanızın itibar kaybetmesine neden olacak ve web siteniz yüzünden müşteri kaybetmeye başlayacaksınız.

Keçiören Web Tasarım çalışmanız için tabi ki özel tasarım web sitesi yaparak çok para ödemek istemeyebilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin özel tasarım web sitesi yaptırmasını önermiyoruz. Ekonomik durgunluğunda olduğu şu günlerde firmalar fazla para harcamak istemiyorlar. Ancak ki kalitesiz bir web sitesi yaptırarak müşteri kaybetmek zorunda da değilsiniz.

İnternet kullanıcılarının çoğu ana sayfaya bakarak 4-6 sn arasında web sitesi hakkında kararlarını veriyor. Yani potansiyel müşterinizi ikna etmek için bir şansınız var bu şansı iyi değerlendirmek gerekiyor. Keçiören Web Tasarım çalışmanızla müşterinizi web sitesine çektikten sonra kaliteli bir tasarımla onları web sitenizde tutmanız gerekir. Keçiören Web Tasarım ‘ın  güzel olmasının yanında web sitenizin işlevsel ve kullanılabilir olması da önemli bir yere sahiptir. Keçiören Web Tasarım çalışmanızın sayfaları hızlı açılmalı, yazılar herkesin okuyabileceği şekilde yerleştirilmeli, renkler gözü yormayacak şekilde seçilmeli. Bir kullanıcı aradığı bilgiyi ne kadar kısa sürede buluyorsa Keçiören Web Tasarım web siteniz o kadar işlevsel demektir.

Bir web sitesinin kalitesi şu özelliklere göre değerlendirilir:

  1. Görünüş
  2. İşlevsellik
  3. Kullanılabilirlik
  4. Arama motoru optimizasyonu

Keçiören Web Tasarım çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

KEÇİÖREN WEB TASARIM İÇİN NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Medanis Bilişim AŞ. web geliştirme ve yazılım için çok fonksiyonlu karmaşık web portallarının optimizasyonuyla ilgili önemli deneyime sahibiz.

Oldukça tecrübeli kadromuz, çoklu modern teknolojileri ve platformları kullanarak web portalları ve web uygulamalarını oluşturmakta ve sürdürmekte güçlü bir ustalık taşır.

Offshore web geliştirme servislerimizi seçerek, şunları elde edersiniz:

  • Güzel ön uç yazılım çözümü. Müşterilerinizin gözleri için gerçek bir zevkken başarılı bir şekilde çeşitli iş hedeflerini karşılayan zengin internet uygulamaları oluşturma sanayisini başarıyla ele aldık.
  • Online rezervasyon ve satış süreçlerini etkinleştirmek için şirketinizin arka ofis yazılımıyla kapsamlı ölçekte entegrasyon.
  • Portal içeriği ile hızlı ve alakalı arama ve rahat navigasyon.
  • Güvenlik gereksinimlerine (sahtekarlık risklerini ortadan kaldırmak için güvenli yetkilendirme) sıkı bir uyum sağlarken ödemelerin maksimum kolaylığı (banka kartları, elektronik para, çevrimiçi transferler) için farklı ödeme yöntemlerinin uygulanması.
  • Daha hedefli pazarlama kampanyaları ve müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerini daha iyi anlamak için sosyal ağlar ve web toplulukları ile portal yazılımı entegrasyonu.

Becerikli programcılarımız ve yetenekli web tasarımcılarımız, iş gereksinimlerinizden herhangi birisini yanıt veren ve basit kullanıcı arayüzlerine çevirmek için hizmetinizdedir. İsteğinize göre web sitenize son teknolojileri uygulayabiliriz. Siz isteyin biz yapalım.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Keçiören Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek