Logo Web Tasarım

Android Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon kullanımının artmasıyla hayatımıza mobil uygulamalar da girmeye başladı. Telefon modellerine göre kullanılan İOS ve Android işletim sistemlerine özgü mobil uygulamalar hayatımızı kolaylaştıran küçük yazılımlar haline geldi.  Android Uygulama Geliştirme ve bundan para kazanma birçok kişinin aklına yatsa da bundan ülkemizde ciddi paralar kazanan çok az kişi var.

(devamını oku)

Android Uygulama Yapma

Dünyamız son yıllarda hayal edemediğimiz ölçüde internete bağlanmış durumda. İnternetin ve teknolojinin gelişmesi, bulut tabanlı mobil cihaz teknolojilerinin kullanılmaya başlanması hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. Mükemmel bir Android Uygulama Yapma için bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir: Android Uygulama Yapma da ilk kural iyi bir tasarıma ve görünüme sahip olmadır.

(devamını oku)

IOS Uygulama Yapan Firmalar

Mobil uygulamaların akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza girmesiyle firmalar ve girişimciler mobil uygulama yaptırmaya başladılar. Firmalar marka bilinirliğini arttırmak için girişimciler de mobil uygulama üzerinden para kazanmak için mobil uygulama çalışması yapıyorlar. IOS Uygulama Yapan Firmalar ile çalışarak iyi bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

(devamını oku)

IOS Uygulama Yaptırma

Mobil cihazlar gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer almaya başladı. Türkiye mobil cihaz kullanım oranında birçok Avrupa ülkesini geride bırakmış durumda. Pahalı ya da ucuz neredeyse herkeste bir akıllı telefon ya da tablet var.

(devamını oku)

IOS Uygulama Tasarımı

Günlük hayatımızda akıllı telefonların yer etmesiyle genç yaşlı demeden mobil uygulama kullanımı başladı. Artık her akıllı telefonda en az bir tane mobil uygulama bulunuyor. Mobil uygulamayla cep telefonlarında yer almanın gerekliliğini fark eden firmalar IOS Uygulama Tasarımı yaptırıyor.

(devamını oku)

IOS Uygulama Satmak

Akıllı telefonların hayatımıza daha çok girmesi ve mobil uygulama kullanım oranları da bununla birlikte gün geçtikçe artıyor. IOS Uygulama Satmak birçok girişimcinin aklını çeliyor. IOS Uygulama Satmak aslında büyük kazançlar sağlayabilir.

(devamını oku)

IOS Uygulama Para Kazanma

Bilgisayar kullanımı hala devam etse de mobil çağa girdiğimiz açıkça görülüyor. Mobil kullanıcı sayısı bilgisayar kullanıcısından daha fazla. Birçok kişinin evinde bilgisayar yok ama akıllı telefon veya tabletler herkesin elinde.

(devamını oku)

IOS Uygulama Firmaları

Mobil cihazlarla hayatımızın her anında sosyal olabilme kabiliyetine sahibiz ve bunu seviyoruz.   İşletmeler, Facebook sayfalarının ve Twitter hesaplarının müşterilerle etkileşim kurma ve müşterilere olan ilişkilerini geliştirme konusunda mükemmel yollar olduğunu öğrendi. Bununla birlikte, sosyal eğilimler değişiyor ve sadece bir Facebook veya Twitter hesabı olmasıyla bir işletme artık yeterince sosyal değil.

(devamını oku)

IOS Uygulama Fikirleri

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasıyla mobil uygulamalar da hayatımıza girmeye başladı. Mobil uygulamalardan zengin olan insan sayısı arttıkça girişimciler de farklı IOS Uygulama Fikirleri bulmaya çalışarak kendi uygulamalarını yapmaya çalışıyor. IOS Uygulama Fikirleri bulmak bu aralar popüler bir durum.

(devamını oku)

IOS Uygulama Fiyatları

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla mobil uygulamalar da hayatımızda daha çok yer edinmeye başladı. Ülkemizde mobil uygulama kullanım oranları birçok ülkeyi geride bıraksa da üretimde ne yazık ki çok gerideyiz. Mobil uygulama yapma birçok girişimcinin dikkatini çekse de henüz tam anlamıyla mobil uygulama üretimine geçemedik.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Zenginleri

Akıllı telefon ve tablet kullanımı ülkemizde her geçen gün artıyor. Bunda her bütçeye uygun ya da ikinci el akıllı telefon, tablet bulunmasının büyük katkısı var. İnsanlar artık paralarının çoğunu hiç düşünmeden akıllı telefonlara ya da tabletlere harcayabiliyorlar.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Yaparak Para Kazanmak

Akıllı telefon kullanım oranları her geçen gün artıyor. Türkiye'de genç yaşlı demeden birçok kişide çeşitli modellerde akıllı telefon girmek mümkün. Bununla beraber mobil uygulama kullanım oranları da özellikle son üç yılda büyük artış sağladı.

(devamını oku)

Mobil Web Uygulamaları

Türkiye'de akıllı telefon kullanım oranları bir hayli fazla. Yapılan araştırmalara göre akıllı telefonu olan insanlar günde yaklaşık 70 kere yani 15 dakikada bir akıllı telefonlarına bakıyor. Bunu en çok sosyal medya hesaplarını kontrol etmek için yapsalar da Mobil Web Uygulamaları ve internette gezinme gibi faktörler de önemli bir yere sahip.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Vergi

Akıllı telefon kullanım oranının artmasıyla birlikte mobil uygulamalara olan ilgi de artmaya başladı. Birçok girişimci mobil uygulama üreterek satışlardan veya reklam gelirlerinden para kazanmayı hedefliyor.  Mobil Uygulama Vergi konusu da bununla birlikte merak ediliyor.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Türleri

Mobil uygulamaların artmasıyla birlikte girişimciler mobil uygulama sektörüne ilgi duymaya başladı. Ancak çoğu kişinin kendi uygulamalarını üretmesi ya da birilerine uygulama yaptırmaya başlamasıyla mobil uygulama sayısında büyük bir patlama yaşandı. Bu yüzden artık sadece bir mobil uygulama yaptırarak para kazanma devri geride kaldı.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Tanıtımı

Akıllı telefonların artmasıyla mobil uygulamalar da her geçen gün hayatımıza daha çok giriyor. Bunu fark eden girişimciler de ya kendileri bir mobil uygulama yapıyor ya da mobil uygulama tasarımı yapan ajanslarla çalışarak fikirlerini hayata geçiriyor. Mobil uygulamanızı bir şekilde hazırladınız ve işlemler bitti.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı her geçen gün biraz daha büyüyen bir alan ve web tasarımında olduğu gibi ilham için sürekli yeni kaynaklara ihtiyaç duyulur. Çoğu Mobil Uygulama Tasarımı ile uğraşan kişi diğer tasarımcılardan fikir alır, çok az tasarım tamamen orijinaldir. Mobil Uygulama Tasarımı ilham için yararlanabileceğiniz birçok web sitesi var.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Sektörü

Mobil Uygulama Sektörü yaygınlaşmasının en önemli sebeplerinden biri her alanda uygulanabilir ve kullanılabilir olması. Teknolojinin ilerlemesiyle akıllı evlerde fırınlarda, klimalarda, bulaşık makinelerinde; sağlık sektöründe ve birçok sektörde kullanılarak insanlara kolaylık sağlaması mobil uygulamaların hayatımıza ger geçen gün daha çok girmelerini sağlıyor. Dijital dünya artık gerçek dünyadan daha ön plana geçti ve daha çok kazanmak istiyorsanız dijital dünyada başarılı olmalısınız.

(devamını oku)

Mobil Uygulama Reklam

Mobil uygulama indirme ve kullanım oranları arttıkça Mobil Uygulama Reklam konusu da ilgi çekmeye başladı. İsterseniz uygulamanıza reklam alabilir isterseniz reklamlarınızı popüler uygulamalara verebilirsiniz. Uygulamanızın reklamını Mobil Uygulama Reklam ile diğer uygulamalarda vermek uygulamanızın benzer mobil uygulamalarda görünmesini sağlar.

(devamını oku)

Blog Yazmanın İşletmelere Sağladığı Faydalar

Web ve log kelimelerinin birleşmesi ile zamanla blog hâline dönüşmüştür. Web 2. 0 teknolojileri ile birlikte oluşan sosyal mecralardan içerik yayını bakımından stratejik bir öneme sahiptir.

(devamını oku)