Logo

Medanis Blog

En İyi 12 WordPress SEO İpucu ve Sıralamayı Artıracak Teknikler

En İyi 12 WordPress SEO İpucu ve Sıralamayı Artıracak Teknikler

Web siteniz arama motorları için özel olarak optimize edilmemişse istediğiniz kadar güzel içerik veya görsel girin istediğiniz kullanıcılara ulaşamazsınız.  Google, Yahoo, Bing, Yandex vb. gibi arama motoru devleri, web sitenizin tasarımı ve buna eklenmiş güzel resimleri önemsemezler.

(devamını oku)
WordPress Profesyonel Site

WordPress Profesyonel Site

Bir işletme sahibi iseniz, rekabetçi pazara dayanacak ve işinizi büyütebilecek bir web siteniz olmalı.  Profesyonel Site geliştirmeye başlamak için hangi platform en iyisidir? Bir web siteniz olsa bile, zirvede kalmanın yollarını bilmelisiniz.  Her iki durumda da, büyümenizi arttırmak ve eski olmadığından emin olmak için bir web sitesine sahip olmayı düşünmelisiniz.

(devamını oku)
Mobil Uygulamalar Yapan Firmalar Ankara

Mobil Uygulamalar Yapan Firmalar Ankara

Kullanıcı için uygulamanız basit, kullanışlı olmalıdır. Basit ve kullanışlı bir uygulama hazırlamak en zor kısımlardan biridir ancak uygulamanızda bu iki özelliğe sahip olduğunuzda birçok kişi sonuçtan memnun kalacaktır. İnsanlar mobil uygulamaları işlerini daha kısa sürede halletmek için kullanırlar.

(devamını oku)
İzmir Mobil Yazılım Firması

İzmir Mobil Yazılım Firması

MEDANİS  adını verdiğimiz markamız, mobil uygulama çalışmaları ile üreticilere çağdaş çözümler sunar. Gerçekleştirdiği hizmetlerin  başında ; ‘akıllı mobil cihazlar’ için hazırlanan, fonksiyonel, kullanımı kolay, bir o kadar da inovatif  uygulamaların; ‘akıllı hareketler’ kazanarak, tüketicilerin daha kaliteli ve en son teknoloji ile hazırlanmış mobil uygulama hizmetlerinden yararlanması amaçlanmıştır.  İzmir Mobil Yazılım Firması arıyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin.

(devamını oku)
WordPress Native Uygulama

WordPress Native Uygulama

Web siteniz, işletmenizin çevrimiçi varlığının kritik bir parçasıdır.  Bu yüzden her küçük sorunu bulup web sitenizi mükemmel hale getirmeniz önemlidir. Web sitenizin her cihaz için duyarlı ve optimize olduğundan emin olmanızın nedeni de budur.

(devamını oku)
WordPress Uzmanı

WordPress Uzmanı

2003 yılında hizmet vermeye başlayan WordPress günümüzde en çok tercih edilen blog yazılımlarından biridir. 2019 yılına günler kala WordPress sadece blog oluşturmak için değil işletmeler veya kişisel web siteleri için profesyonel web siteleri oluşturmak için de WordPress Uzmanı tarafından kullanılmaktadır.   WordPress Uzmanı sizin için SEO uyumlu, Google tarafından da tercih edilen WordPress temalarını kullanarak uygun fiyata, çok iyi görünen ve çok iyi çalışan web siteleri kuracaktır.

(devamını oku)
WordPress SEO Uzmanı

WordPress SEO Uzmanı

WordPress'in içerik yönetim sisteminiz olarak kullanılması, WordPress'in arama motorları ile iyi çalışacak şekilde tasarlanması gibi bazı avantajlarla birlikte gelir.  WordPress SEO Uzmanı bu avantajların farkındadır ve bunları nasıl kullanacağını iyi bilir.   WordPress SEO Uzmanı Nedir? WordPress SEO Uzmanı WordPress yönetim paneline sahip ve WordPress temasıyla tasarlanan web sitelerinde nasıl SEO çalışmaları yapılması gerektiğini iyi bilir.

(devamını oku)
Wordpress Web Tasarımı

Wordpress Web Tasarımı

Wordpress Web Tasarımı, bir web sitesi oluştururken çok zorlanılan ve kötü görülen web sitelerinin ortaya çıkması devri artık geçmişte kaldı. Günümüzde WordPress tasarımı ve geliştirilmesi son derece uygun maliyetlidir.  Ayrıca, sitenizin içeriğini güncellemeniz gereken her zaman bir tasarımcıyı işe almak yerine, bakım ve onarım masrafları kendiniz yapabileceğinizden oldukça ucuzdur.

(devamını oku)
Wordpress E-ticaret Sitesi Kurmak

Wordpress E-ticaret Sitesi Kurmak

Son beş yılda güçlü büyüme gösteren e-ticaret, günümüzde de sürekli bir yükselişte. Şu anda tüm internetin yüzde 45,4’ünü e-ticaret oluşturuyor.  Müşterilerin çoğunun interneti alışveriş için kullandığı açık şekilde görünüyor.

(devamını oku)
Profesyonel SEO Uzmanı

Profesyonel SEO Uzmanı

Arama motoru optimizasyonu (SEO) organik arama motoru sonuçları ile web sitenizin trafik miktarını ve kalitesini artırmayı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamaları yapan kişilere de Profesyonel SEO Uzmanı denir. SEO Nedir? Profesyonel SEO Uzmanı Ne Yapar? SEO'nun gerçekten ne anlama geldiğini anlamak için, bütünden parçaya hareket ederek SEO'yu ve Profesyonel SEO Uzmanı 'nın ne iş yaptığını anlamaya çalışalım: Trafik kalitesi.

(devamını oku)
SEO Uyumlu Site Nasıl Yapılır?

SEO Uyumlu Site Nasıl Yapılır?

SEO uyumlu bir web sitesi yapmanın önemi inkar edilemez.  SEO optimizasyonlarını web sitenize entegre etmek, arama motorlarındaki varlığınızı ve daha özel olarak da  Google sayfalarında  sıralamanızı artıracaktır.  Google , küresel organik arama trafiğinin %90'ından fazlasını oluşturduğundan, hızlı ve kolay bir şekilde sıralanabilmeleri için botların işini kolaylaştırmak önemlidir.

(devamını oku)
E-ticaret Sitesi Kurma Maliyeti

E-ticaret Sitesi Kurma Maliyeti

E-ticaret Sitesi Kurma Maliyeti araştırması yaptığınıza göre internetten üzerinden hizmet veya ürün satışı yaparak para kazanmak istiyorsunuz. Bu yazıda belirli bir fiyat beklentiniz olduğunuz biliyoruz ancak hiçbir firmanın size e-ticaret için genel bir paket fiyatı vermesinin doğru olmadığını belirtmek isteriz. Neden E-ticaret Sitesi Kurma Maliyeti Paket Fiyat Herkes İçin Aynı Değil? Size web tasarımda olduğu gibi genel bir paket fiyatı oluşturmayı biz de isterdik.

(devamını oku)
Ankara Tasarım Ajansları

Ankara Tasarım Ajansları

Ankara'da birçok tasarım ajansı bulunmakta. Haklı olarak bu tasarım ajansları arasında seçim yapmak zorlayıcı olabilir. Yazımızda bir web tasarım ajansı seçerken nelere dikkat edebileceğinizden bahsedeceğiz.

(devamını oku)
Dijital Reklam Ajansı Ankara

Dijital Reklam Ajansı Ankara

Ankara'da bulunan birçok firmanın günümüzde web sitesi var. Bu firmalar bir web sitelerinin olmasının yeterli olduğunu düşünüyor ancak web sitenize kimse gelmiyorsa ya da çok az kişi geliyorsa Dijital Reklam Ajansı Ankara gibi firmalardan yardım almanız gerekir. Dijital Reklam Ajansı Ne İş Yapar? Reklam ajansı kelimesini duyan birçok kişinin aklına TV ve gazete reklamları gibi büyük reklam giderleri geliyor.

(devamını oku)
Dijital Reklam Ajansı İzmir

Dijital Reklam Ajansı İzmir

İzmir'de bulunan firmaların çoğunun günümüzde bir internet sitesi var. Peki bu internet siteleri gerçekten müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor mu? Kimseninin gelmediği bir web sitenizin olması hiçbir işe yaramaz.  Dijital Reklam Ajansı İzmir size bu konuda yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Dijital Ajans Ankara

Dijital Ajans Ankara

Tanım olarak, biz bir tasarım ve inovasyon ortağıyız.  Dijital Ajans Ankara firması Medanis Bilişim A. Ş hem web tasarım çözümleri hem de pazarlama çözümleri sunmaktadır.

(devamını oku)
Dijital Ajans İzmir

Dijital Ajans İzmir

Medanis Bilişim A. Ş bağımsız, yaratıcı ve dijital pazarlama ajansıdır. Temelde firmaların büyümelerini hızlandırmak için onlarla iş birliği yapıyoruz.

(devamını oku)
SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir?

SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir?

SEO, bu sihirli kelimeyi web sitesi sahibi olan neredeyse herkes merak ediyor. Web sitenizin Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını istemeniz çok doğal, bunu herkes istiyor ancak herkes başaramıyor. Eğer SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir? diye merak ediyorsanız ve web siteniz için SEO tekniklerini uygulamak istiyorsanız yazımızı mutlaka okuyun.

(devamını oku)
Google Uyumlu Web Sitesi

Google Uyumlu Web Sitesi

Çoğu insan dünyanın her yerinde her tür ürünü aramak için Google, Yahoo, Bing ve benzerlerini kullanır.  Dolayısıyla, web sitenizdeki trafiğin çoğunluğu arama motorlarındaki organik aramalardan gelir.  Bu, bir içerik yönetim sistemi seçerken SEO'nun sizin için en önemli konular arasında olmasının gerekliliğidir.

(devamını oku)
SEO'ya Uygun Web Sitesi

SEO'ya Uygun Web Sitesi

<p>Yazımızı sizin için biraz güncellemeye karar verdik. SEO hakkında en merak edilen konulardan birisi SEO'ya uygun web sitesi nasıl olmalıdır? Arama motoru optimizasyonunun amacı, arama motorunun  yalnızca sitenizi ve sayfalarınızı bulmasını değil, aynı zamanda özellikle arama motoru sonuçlarının en üstünde görünmesi için sayfa alaka düzeyini de sıralamasını sağlamaktır.  Optimizasyon süreci tek seferlik bir süreç değildir, ancak bakım, ayar ve sürekli test ve izleme gerektirir.

(devamını oku)