Logo

İzmir Mobil Yazılım Firması


paylaş
İzmir Mobil Yazılım Firması

MEDANİS  adını verdiğimiz markamız, mobil uygulama çalışmaları ile üreticilere çağdaş çözümler sunar. Gerçekleştirdiği hizmetlerin  başında ; ‘akıllı mobil cihazlar’ için hazırlanan, fonksiyonel, kullanımı kolay, bir o kadar da inovatif  uygulamaların; ‘akıllı hareketler’ kazanarak, tüketicilerin daha kaliteli ve en son teknoloji ile hazırlanmış mobil uygulama hizmetlerinden yararlanması amaçlanmıştır. İzmir Mobil Yazılım Firması arıyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin.

İzmir Mobil Yazılım Firması Hizmetleri

Mobil uygulamalarda yakaladığı başarı ve sunduğu kaliteyi, mobil oyun geliştirme konusunda sağlayan ekip, kullanıcılar için öğrenimi kolay ve eğlenceli mobil oyun geliştirme çalışmaları yapmaktadır.  İşletmeniz için gömülü yazılım sistemi geliştirerek, yenilenen mobil uygulama teknolojisi ile kullanıcılara avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

İzmir Mobil Yazılım Firması MEDANİS ile ayrıca bilişim dünyasından haberleri en güncel halini web sayfasında bulurken, sürekli aktif olarak yeniliklerin bahsedildiği blog yazılarını okur, dijital platform hakkında eğitim ve seminerleri takip edebilir, sanal  dünyanın gerçek nabzını tutabilirsiniz.

Firmanızın müşteri yelpazesini genişletebilir sadık müşteri sayısını arttırabilirsiniz. İzmir Mobil Yazılım Firması çalışmasıyla mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Mobil uygulamanızın sadece indirim ve kampanya haberleri veren bir mobil uygulama olması kısa sürede silinmesine neden olabilir. Kendinize bir İzmir Mobil Yazılım Firması stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Büyük markaların %60'ı mobili ilk üç önemli yatırım arasında görüyor. %50'si ise müşteri kitlesini tanıyarak buna göre bir strateji oluşturuyor.

Mobil uygulamanız artık çoğu firmanın mobil uygulamasında olan indirim verme, mağaza lokasyonunu gösterme, ödüllerin kullanılıp kullanılmadığını raporlama gibi fonksiyonlar içermeli. Mağazanızla mobil uygulamanızı birleştirecek kampanyalar üretmelisiniz. Starbucks bunu çok iyi uyguladı ve 3 ayda sadece mobilden 1.9 milyon dolar gelir elde etti.

Mobil cihaz kullanıcıları mobil uygulama konusunda acımasızdır. En ufak bir hatada mobil uygulamanızı silerler. Bu yüzden mümkün olduğunca hatalardan arınmış, kolay kullanım sunan ve gerçekten işe yarayan bir mobil uygulamanız olması gerekir. İzmir Mobil Yazılım Firması deneyimli olmalı ki bir mobil uygulamada nelerin olması gerektiğini, hangi özelliklerin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini bilsinler.

Mobil uygulamaların en önemli özelliği grafik tasarımıdır. Öncelikle bir mobil uygulama göze güzel görünecek ki insanlar mobil uygulamanızı kullanmak isteyecekler. İzmir Mobil Yazılım Firmaları ile çalışarak iyi görünen ve aynı zamanda kullanılabilir bir mobil uygulamaya sahip olursunuz.

Kaliteli bir mobil uygulama ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti de satışlarınıza doğrudan yansıyacak bir unsur olacaktır. Coğrafi konum sınırlandırması gibi özellikleri kullanarak mobil uygulamanızı indiren müşterileriniz mağazaya yaklaştıklarında indirim ve kampanya bildirimleri alabilir. Bu bildirimleri okuyan müşterileriniz mağazaya gelmeye başlar. İzmir Mobil Yazılım Firması içinden profesyonel olanlarla çalışmalısınız ki bu tarz özellikleri mobil uygulamanızda kullanılabilsin.

Etiketler: mobil yazılım mobil yazılım izmir izmir mobil yazılım firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar