Logo

Wordpress Web Tasarımı


paylaş
Wordpress Web Tasarımı

Wordpress Web Tasarımı, bir web sitesi oluştururken çok zorlanılan ve kötü görülen web sitelerinin ortaya çıkması devri artık geçmişte kaldı. Günümüzde WordPress tasarımı ve geliştirilmesi son derece uygun maliyetlidir. Ayrıca, sitenizin içeriğini güncellemeniz gereken her zaman bir tasarımcıyı işe almak yerine, bakım ve onarım masrafları kendiniz yapabileceğinizden oldukça ucuzdur.

Wordpress Web Tasarımı Nedir?

Wordpress Web Tasarımı geliştirmeye karar verirseniz, sitenize internet erişiminiz olduğu sürece herhangi bir yerde değişiklik yapabilirsiniz. 

WordPress web sitelerinin tamamı SEO uyumludur. Wordpress Web Tasarımı kullanılarak oluşturulan web siteleri , bunları Google endeksleme için ideal hale getiren basit ve sabit kodlara sahiptir. Arama motorlarında üst sıralarda istediğiniz sayfaların üzerinde tam kontrol vererek özelleştirilebilirsiniz. Bu, sitenize gelen bağlantılar kazanmak için oldukça etkili bir yoldur. Yeni bir blog girişi yayınladığınızda, otomatik olarak bir RSS beslemesine gidebilir ve bu sayede diğerlerinin içeriğinizi dizinler ve diğer web sitelerinde paylaşmasını kolaylaştırır.

 

WordPress Sitelerinin Avantajları

Mobil trafik artık bilgisayardan internete girme oranını geçti, bu yüzden duyarlı web tasarımı artık bir seçenek değil, bir zorunluluktur. Bir Wordpress Web Tasarımı kullandığınızda, farklı cihazlar için ayrı web siteleri geliştirmeye gerek kalmadan otomatik olarak yanıt veren web teknolojisinden faydalanırsınız.

Yeni özellikler ve işlevler eklemek, geleneksel web siteleri, özellikle karmaşık platformlar kullanılarak oluşturulanlar için son derece hantal olabilir. Bu, Wordpress Web Tasarımı tabanlı sitelerin tam tersidir. Kolayca yükleyebileceğiniz, genellikle sadece üç adım alan eklentiler vardır. Ayrıca, WordPress topluluğu çok aktif ve neredeyse her iyi uygulama belgelenmiştir. Sitenize yeni bir özellik eklemeniz gerekiyorsa, olasılıklar, orada ne yapılacağını belgeleyen başka WP kullanıcıları vardır.

Çevrimiçi içerikli bir pazarlama çağında, yeni içerikler çok önemli olduğunda , bir WordPress teması web sitesi geleneksel olanlara göre avantajlıdır. Saniyeler içinde sitenizin içeriğini güncelleyebilir ve çok sayıda karmaşık adımdan geçmenize gerek kalmadan istediğiniz kadar sık yapabilirsiniz. Ayrıca sitenizin tasarımını kolay bir hareketle güncelleyebilirsiniz, bu da taktik kampanyalar için ideal bir platformdur (örn. Tatil promosyonları, vb.). Ek olarak, içeriğinizi sık sık güncelleyebilmeniz, sizin ve kuruluşunuzun niş içinde güvenilirlik oluşturmasına yardımcı olacaktır.

WordPress Tema Web Sitesini geliştirmeyi tercih ederseniz başka bir fayda sosyal ağlarla sorunsuz entegrasyondur. LinkedIn, Twitter, Facebook veya Google+ hesaplarınıza tek tek giriş yapmanız ve otomatik olarak sosyal ağ topluluğunuzun onlar için yeni içerikler olduğunu bilmesine izin vermeniz gerekmez.

Etiketler: web tasarım wordpress wordpress web tasarımı

paylaş

İlgili Yazılar



Yorumlar