Logo

Dijital Reklam Ajansı İzmir


paylaş
Dijital Reklam Ajansı İzmir

İzmir'de bulunan firmaların çoğunun günümüzde bir internet sitesi var. Peki bu internet siteleri gerçekten müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor mu? Kimseninin gelmediği bir web sitenizin olması hiçbir işe yaramaz. Dijital Reklam Ajansı İzmir size bu konuda yardımcı olabilir.

Dijital Reklam Ajansı İzmir Neler Yapar?

Reklam ajansı dendiğinde sizi biraz korkutabilir. Yüksek ücretler, tv reklamları vb. şeyler aklınıza gelebilir. Ancak dijital reklam ajansları bunları yapmaz.

İzmir'de bulunan bir dijital ajansı genel olarak tanımlarsak: Google AdWords reklam yönetimi, sosyal medya hesap yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi, SEO hizmetleri vermektedir.

Google AdWords Reklam Yönetimi Hizmeti

Web sitesi olan herkes Google AdWords üzerinden reklam verebilir. Peki neden bunun için Dijital Reklam Ajansı İzmir ile çalışmalısınız?

AdWords reklamlarında tıklama başına ücret ödersiniz. Örneğin aylık 100 TL'lik reklam verdiniz. Tıklama başı da 1 TL ücret alınıyor olsun. Reklamanızı verirlen anahtar kelimi seçiminde hata yaptıysanız ve negatif kelimeleri bulup eklemediyseniz alakasız kişiler reklamanıza tıklar.

Yani reklamınıza 100 kişi tıklayarak 100 TL'yi bitirebilir ancak bunların 90 tanesi alakasız olarak yanlışlıkla web sitenize geldiyse bunun size hiçbir yararı olmaz ve 90 TL'niz boşa gitmiş olur. Bir de bunu büyük reklam giderleri için düşünün ortalama bir firmanın aylık en az 5-6 bin reklam gideri olur. 5 bin liranızı hata yüzünden boşa harcamak istemezsiniz.

Dijital Reklam Ajansı İzmir sizin için en uygun maliyetle en çok tıklamayı getirebilir. Bu yüzden bir dijital ajansla çalışmalısınız.

Fiyatlar, reklamı tıklayan ve daha sonra tanıtılan açılış sayfasına yönlendirilen görüntüleyenlerin sayısına göre belirlenir. PPC hemen müdahale eder ve özellikle kısa bir süre içinde bir web sitesine gelen trafiği artırmak isteyenler için faydalıdır.

En iyi sektöre özgü anahtar kelimelerden ve reklam kopyasından yararlanan TBM, doğru görüntüleyenlerin tıklaması ve daha fazla bilgi edinmesini sağlamak için kritik öneme sahiptir. PPC, genellikle dijital pazarlama kampanyası girişimlerini, belirli ürünleri veya hizmetleri desteklemek ve web sitesi trafiği oluşturmanın erken aşamalarını desteklemek için bir SEO stratejisine paralel olarak kullanılır. Arama motoru reklamcılığı, en çok kullanılan PPC biçimlerinden biridir ve bu tür reklamlar, "satın alınan" görüntüleyenleri bir web sitesine yönlendiren anahtar kelime arama sonuçlarında görünür.

Tıklama başına ödeme pazarlama hizmetlerinden yararlanarak, web sitenizin veya kampanyanızın bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olabilir. Başarı ölçütünüzü birincil hedefimiz olduğundan emin olmak için ihtiyaçlarınıza ve iş hedeflerinize göre özelleştirilmiş bir strateji ve raporlama sistemi oluşturuyoruz . Reklam kampanyalarınızı yönetirken size destek ve rehberlik sağlayarak, potansiyel müşterileri, sitenize gelen trafiği artırarak veya ölçülebilir sonuçlarla viral marka bilinirliği oluşturarak yatırımınızın getirisini en üst düzeye çıkarabiliyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Hizmeti

Firmalar sosyal medyada paylaşımlar yaparak binlerce yeni müşteriye ulaşabilir ve marka bilinirliğini arttırabilir. Ancak bunu düzenli olarak ve kaliteli fotoğraflar kullanarak yapmak gerekir.

Sosyal medyada paylaşım yaptığınız saatler, kullanılan resim ve tasarımlar, paylaşım sıklığı ulaştığınız kişi sayısını etkiler. Dijital Reklam Ajansı İzmir size özel kaliteli fotoğraflar tasarlar ve bunları paylaşır. İnsanlar bu fotoğrafları beğenerek paylaşırlar. Ayrıca iş yoğunluğu içinde buna zaman ayırmanıza gerek kalmaz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Google AdWords reklamlarında olduğu gibi sosyal medya reklamları da profesyoneller tarafından oluşturulmalıdır. Profesyonel bir reklam ajansı sosyal medya reklamlarınıza özel fotoğraflar ve videolar oluşturabilir. Sosyal medyada tıklanmak için dikkat çekmeniz gerekir bu da profesyonel video ve fotoğraflar sayesinde olur.

Sosyal medya reklamlarında hedef kitle vb. seçimler önemlidir. Yanlış yapacağınız seçimler reklamınızı yanlış kişilerin görmesine ve tıklamasına yol açabilir. Örneğin 18-50 yaş arasına hitap eden bir ürünü 12-16 yaş aralığını seçerek yanlış yaş aralığına gösterebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Dijital ajansların çoğu SEO hizmeti de vermektedir. Firmamız hem web tasarım hem de SEO hizmetleri vermektedir. Bu sayede SEO uyumlu bir web sitesi yaparak daha sonra SEO çalışmalarına başlayabiliyoruz. Web siteniz SEO uyumlu değilse yapılan SEO çalışmaları hiçbir işe yaramaz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO olarak bilinir) sizi insanlara getirir. Pek çok SEO bulgusu olsa da, hepsi aynı amaca hizmet ediyor - sizi dijital karanlığın dışına çıkararak işinizi seyircinin önüne getiriyor. Yenilikçi Teknologlar ve İçerik Oluşturucuların güçlü belkemiğini entegre ederek, sektörünüzün analizini yapar, başarı için en uygun anahtar kelimeleri sunarız ve sizi iş hedeflerinizle ilgili konuların ön planına çıkaracak içerikler oluştururuz.

Etkili, uzman  SEO hizmetlerimiz  , strateji, anahtar kelime araştırması, yerinde ve site dışı optimizasyon, içerik oluşturma ve içerik sendikasyonunu içerir. Bunların tümü, işinizi büyütmenize yardımcı olacak hedeflenen potansiyel müşteriler oluşturmaya odaklanır.

İçerik Üretimi Hizmeti

Bir İçerik Planı, Marka Stratejinizi alır, Araştırmayı uygular ve tutarlı, 360˚ optimize edilmiş bir yaklaşımla iletişim kurmanın bir yolunu oluşturur. Tüketici kişiliğinizi ve katılımınızı değerlendiririz ve yaratıcı içerik ve hikaye anlatımının gerçekleştirilebileceği yapılandırılmış araçlar yaratırız. Müşteri ihtiyaçlarınız doğrultusunda, iş hedeflerinizle ilgili mevcut ve gelecekteki içerikler için en verimli takvimi de oluşturabiliyoruz. 
Etiketler: reklam ajansı dijital reklam ajansı izmir dijital reklam ajansı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar