Logo

WordPress Uzmanı


paylaş
WordPress Uzmanı

2003 yılında hizmet vermeye başlayan WordPress günümüzde en çok tercih edilen blog yazılımlarından biridir. 2019 yılına günler kala WordPress sadece blog oluşturmak için değil işletmeler veya kişisel web siteleri için profesyonel web siteleri oluşturmak için de WordPress Uzmanı tarafından kullanılmaktadır. 

WordPress Uzmanı sizin için SEO uyumlu, Google tarafından da tercih edilen WordPress temalarını kullanarak uygun fiyata, çok iyi görünen ve çok iyi çalışan web siteleri kuracaktır. WordPress size özel temalı bir web sitesinden daha fazla avantaj sağlayacaktır bu avantajlardan bazıları:

1. WordPress Uzmanı İçin Kullanım Kolaylığı

WordPress kullanımı çok kolaydır ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Düzenli olarak yeni sayfalar, blog yazıları, resimler vb. eklemek çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Teknoloji çok basit olduğu için biçimlendirme için harcanan zaman büyük ölçüde azalır. Teknolojiyle ilgisi olmayan birisi bile WordPress yönetim paneline sahip bir web sitesini kolaylıkla yönetebilir.

2. Web Sitenizi Herhangi Bir Bilgisayardan Yönetebilirsiniz

WordPress tarayıcı tabanlıdır. İnternete bağlı herhangi bir bilgisayardan giriş yapabilir ve sitenizi yönetebilirsiniz.

3. HTML Düzenleme veya FTP Yazılımına Gerek Kalmaz

WordPress kendi kendine yeten bir sistemdir ve HTML düzenleme yazılımı gerektirmez (Adobe Contribute veya Dreamweaver gibi). Ek bir HTML veya FTP yazılımı gerektirmeden yeni bir sayfa veya blog yazısı oluşturabilir, metin biçimlendirebilir, resim yükleyebilir (ve onları düzenleyebilir), belge, video dosyası, resim galerisi vb. yükleyebilirsiniz.

4. Arama Motorları WordPress Sitelerini Destekler

WordPress'in arkasındaki kod çok temiz ve basittir, arama motorlarının sitenin içeriğini okumasını ve dizine eklemesini kolaylaştırır. Ek olarak, her sayfa, yayın ve resim kendi meta etiketi anahtar kelimelerine, açıklamasına ve başlığına sahip olabilir ve belirli anahtar kelimeler için optimize edilmiş olup çok kesin bir arama motoru optimizasyonu sağlar. Arama motoru optimizasyon çabalarınızı daha da geliştirmek için etiketleri de kullanabilirsiniz.

5. Sitenizi Kontrol Edebilirsiniz

Artık web tasarımcınızın sitenizde basit güncellemeler yapmasını beklemenize gerek yok. WordPress ile sitenizin hemen her yönünü kontrol edebilirsiniz ve bu basit güncellemeleri kendiniz kolayca yapabilirsiniz.

6. Web Sitenizin Tasarımı %100 Özelleştirilebilir

WordPress, web siteniz için motor görevi görür. Sitenin görünümü ve hissi %100 özelleştirilebilir, böylece markanız sitenizde parlayabilir ve ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim sunar.

7. Blog Dahildir ve Kullanıma Hazırdır

WordPress aslında bir blog platformu olarak oluşturulduğundan, blog oluşturma yetenekleri yerleşiktir ve istenirse entegrasyonu kolaydır. Blogunuza RSS / e-posta abonelikleri ayarlamak, yetenekleri yorumlamak ve en yeni blog yazılarını otomatik olarak sitenin diğer sayfalarına (örneğin, ana sayfanız) eklemek, şirketinizi genişletmek ve şirketinizi genişletmek için çok kolaydır.

8. Sitenizin İşlevselliğini Eklentilerle Artırın

Sitenize etkinlik takvimi, video galerisi, Twitter Feed, Facebook Fan Box ve daha fazlasını eklemek ister misiniz? WordPress, çoğu ücretsiz veya çok uygun fiyatlı eklentilerle bunu mümkün kılar. SEO uyumlu içerikler yazmanız için özel SEO eklentisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

9. Siteniz İşletmeniz Büyüdükçe Büyüyebilir

WordPress siteleri çok ölçeklenebilir. Sitenizde yüzbinlerce sayfa veya blog yazısı olabilir ve sitenin performansı en azından ödün vermeyecektir.

10. Birden Çok Kullanıcı Eklenebilir

Bir WordPress sitesinin yöneticisi olarak, web sitesi için birden fazla kullanıcı ayarlayabilir ve her kullanıcıya erişim düzeyleri ve yetenekleri atayabilirsiniz.

Etiketler: wordpress uzman wordpress uzmanı wordpress avantajları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar