Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

SEO Uzmanına İhtiyacınız Olduğunu Gösteren 5 İşaret

SEO Uzmanına İhtiyacınız Olduğunu Gösteren 5 İşaret

Teknolojinin ilerlediği günlerde yaşıyoruz ve bu zamanlarda işletmecilik yapmak hem heyecan verici hem de zorlayıcı olabiliyor.  İnternet teknolojisinin hayatımıza girmesiyle, küçük işletmeler bile küresel düzeyde rekabet edebiliyorlar ve bu daha fazla fırsat anlamına geliyor. Ancak şirketlerin çokluğu rekabeti gün geçtikçe arttırıyor ve sadece Google reklamları bile ez gelebiliyor.

(devamını oku)
Web Sitenizi Optimize Etme Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Web Sitenizi Optimize Etme Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Küçük ve orta ölçekli işletmenizi büyütmek isterseniz, çevrimiçi arama sonuçlarında yani arama motorlarında iyi derecelendirmeniz gerekir. İnsanların %90'ı bir ürün almadan önce internette araştırma yapıyor ve araştırma yapanların %98'i arama motorunun ilk sayfasındaki sonuçlara bakıyor, ikinci sayfayı açmıyorlar bile. Kısacası arama motorunun ilk sayfasında yer almıyorsanız satışlarınızın artmasını bekleyemezsiniz.

(devamını oku)
İzmir SEO Uzmanı

İzmir SEO Uzmanı

Medanis Bilişim A. Ş, ülkenin dört bir yanındaki orta ve büyük ölçekli şirketlere yenilikçi web pazarlama çözümleri sunan eksiksiz bir internet pazarlama ve SEO şirketidir.  SEO, web tasarımı, e-ticaret, web sitesi dönüştürme ve internet pazarlama servislerinde lider olan firmamız, trafik kazanma, ziyaretçileri dönüştürme ve sonuçta müşterilerimiz için gerçek sonuçların elde edilmesi için etkinliği ölçmekten gurur duymaktadır.

(devamını oku)