Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Başarılı Bir Emlak Kariyeri İçin 5 Sır

Başarılı Bir Emlak Kariyeri İçin 5 Sır

Eğer emlak işinde ciddi bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız veya daha yeni başladıysanız, bu beş sır, gayrimenkul işinde başarı olasılığında bir fark yaratabilir. Birçok yeni emlakçının eski emlakçılardan öğrendiği şeyler özellikle internetin hayatımıza girmesiyle geçerliliğini yitirdi. Yeni emlak işinizi nasıl başlatacağınız veya mevcut işinizi nasıl günümüze uyarlayacağınızı Başarılı Bir Emlak Kariyeri İçin 5 Sır yazımızla öğrenebilirsiniz.

Birçok emlakçı ilk iki yılda başarısız olarak işinizi kapatmak zorunda kalıyor. Giderleri hafife alıyor ve gelirin daha çok olacağını düşünüyor. Ölümcül bir kombinasyon. Çoğunlukla, gelir için yüksek beklentiler olduğunda ve düşündükleri gibi kazanç elde edemediklerinde gerçek bir hayal kırıklığı yaşanıyor.

Başarılı Bir Emlak Kariyeri İçin 5 Sır
 “Satışlar” da İyi Olmanız Gerekmez.

 Eğer “satış” konusunda en iyilerden olursanız bu tabi ki harika olacaktır. Bununla birlikte çok da gerekli değil. Kendinizi tanıtmanın ve sizi “sürekli satmaya emlak satıcısı kişisinden” ayıran işinizi halletmenin yolları var.

Daha iyi sonuç almak için “danışman” rolünü düşünün. Bir satışa gerçekten ihtiyacınız olsa  bile “satış” modundan uzak durmaya çalışın.

 

  Başarı İçin Küçük Düşünün
Bu tabi ki büyümeyi ve başarılı olmayı planlamama anlamına gelmiyor. Bu bağımsız bir emlakçı olarak durumunuzu anlama ve işinizi kendinize ve taşınabilirinize göre sürdürmek için işletme pratiği ve pazarlamanızı oluşturmakla ilgilidir.
 
 

Bir İş Planı geliştirin ve ona bağlı kalın

Ev dışında birkaç evrak işleyen gösteren Emlakçı
 

 

Emlakçı olarak yeni bir kariyere başlamak heyecan verici ve devam etmek isteyeceksiniz. Uzun vadeli başarınız birçok şeye bağlı, ancak iyi başlayan bir  emlak iş planı  en önemli konulardan biri.

Heyecanınızın, bir müşteri ile hemen iş yaparak, sizi önemli bir iş planlaması ve bütçeleme görevlerinden alıkoymasına izin vermeyin. Burada verilen araçlar ve talimatlar, önemli ticari uygulamalara odaklanmanıza ve çok fazla para harcamadan potansiyel tabanınızı oluşturmaya hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacaktır. Yazımızı okuyun. 

 
 

 Bütçeyi Geliştirin 

 

Emlak kariyerinizde yalnızca emlak masraflarınızı karşılamanın yanı sıra kişisel yaşam masraflarınızı da karşılamak kritik önem taşır. Kişisel harcamalarınızı hesaplayın ve eğlenmek ya da kahve içmek için cebinizde nakit para dahil olmak üzere herhangi bir şey bırakmayın. Örtün, biraz ekleyin, sonra bir işletme bütçesi için planlamanızı yapın. Daha 

 

 Yeni Emlakçılar İçin Listeleme

Emlak ilanlarınızı listelerken özenli olmalısınız. Herkes gibi yazdığınız ilanlar ilgi çekmeyecektir. Peki ne yapmanız gerekiyor? Emlak ilanlarınızın ilgi çekici olması için ne yapmalısınız? Yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

Başarısız Olursanız Başka Bir Şey İçin Plan Yapmayın

Bu emlak sınavını geçmek, lisansı almak ve yeni bir iş kurmak için büyük bir adım. Heyecan verici ama aynı zamanda korkutucu. Yeni acentelerin çoğu ilk yılda ya da iki yılda başarısız olduğunu söyledik, ancak onlardan biri olmak zorunda değilsiniz. Başarısızlar çünkü başarıyı planlamıyorlar. Kendinize mutlaka bir iş planı yapın.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Başarılı Bir Emlak Kariyeri İçin 5 Sır yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek