Logo

Yazılım Şirketleri Web Siteleri


paylaş
Yazılım Şirketleri Web Siteleri

Web tabanlı yazılımlarda, indirip kuracak, bakım yapacak veya güncelleyecek bir şey yoktur. Web tabanlı hizmetler ve yazılımlar, kullandığınız herhangi bir bilgisayarda herhangi bir yerde çalışır. Web tabanlı programlar, web tarayıcınızı açıp bir web sitesine girmek kadar kolaydır. Yazılım Şirketleri Web Siteleri ile sizin de web tabanlı yazılımınız olabilir.

Masaüstü yazılımlarda genellikle veriler tek tek sabit sürücüler veya taşınabilir depolama aygıtlarına kaydedilir.Birden fazla cihazın her yerinden gelen verilerle, bir güvenlik kabusu haline gelir. Saldırı ve hırsızlık için fırsatlar artırılmıştır. Yedeklenecek farklı verilerin birden fazla kopyası kafa karıştırıcı olur; yedekleme yanlış yerleştirilebilir. Değerli verilerin korunması için en son güvenlik yamalarını ve anti-virüs aşılarını bulundurma sorununu da ekleyebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Web Siteleri ile çalışarak  web tabanlı yazılımı kullandığınızda, bu çoklu güvenlik açığı ortadan kalkar. Verileriniz, çok katmanlı güvenliklere sahip, düzenli olarak en yeni yazılım yamaları ile güncellenen ve günlük olarak yedeklenen sunucularda depolanır. Bu sunucular, yetkisiz insan veya program erişiminden korunan ve yedekleme dışı bir depolamada saklanan güç veya bağlantı başarısızlığına karşı çeşitli seviyelerde fazlalıklarla donatılmış bir veri merkezinde bulunur.

Web tabanlı yazılım, merkezileştirilmiş verilere erişen ve genellikle kendi yerel ağınızın veya binanızın dışında bulunan, ancak İnternet üzerinden kolayca erişilen güvenli sunucularda çalışan bir dizi programdır. Tarayıcınızla gördüğünüz web sayfaları kullanıcı arabirimi işlevini görür. Bu arayüz, çıktı bilgilerini veya raporları tarayıcınıza da gönderebilen programları ve işlemleri çalıştırmak için kontrol sağlar.

Genel olarak Yazılım Şirketleri Web Siteleri ile çalışarak; kullanıcılar için web tabanlı yazılımları kullanmak daha kolaydır. Çünkü teknik hiçbir işlemle uğraşmanız gerekmez. Birden fazla lisans satın almanıza gerek kalmadığı için nispeten daha ucuzdur ve bazı uygulamalar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Taşınabilir, kullanılan her bilgisayara yüklenmesi gereken geleneksel yazılımların tersine. Yazılım Şirketleri Web Siteleri ile bu tür bir uygulama daha güvenilir çünkü merkezileştirilmiş ve Web 2.0 ile normal masaüstü yazılımlarından daha güçlü hale gelir.

Yazılım Şirketleri Web Siteleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz. 

Yazılım Şirketleri Web Siteleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

İyi bir kullanıcı deneyimi oluşturma ve bunun işletme için ne kadar önemli olduğunu konuşmak için çok şey var. Ancak, sitedeki kullanıcı deneyiminin başarısı için neden kritik olduğunu gerçekten biliyor musunuz?

Deneyim, sayfalarınıza koyduğunuz görünüm ve görüntülerin çok ötesine geçer. Sitedeki kullanıcı deneyiminin neden belirleyici olduğunu merak ediyor musunuz? En kötü Yazılım Şirketleri Web Siteleri hatalar hakkında ve bunlardan kaçınmayı öğrenmek ister misiniz? Bu nedenle, makaleyi bizimle izleyin!

Kullanıcı sitede neden önemli?

kullanıcı deneyimi, aynı zamanda Kullanıcı Deneyimi denilen veya Yazılım Şirketleri Web Siteleri yalnızca kişi ve şirket arasındaki etkileşimin tüm yönlerini kapsamaktadır. Bu kullanıcı veya duyguları içerir müşteri deneyiminin ürün, hizmet, hizmet, web sitesi vb temasa geçmek sitede kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda, biz sadece bir kişi için seyir içeriği tüketmek veya alışveriş yaparken edilmesi, sayfalarınızda bütün yolculuk hakkında konuşmak. Yazılım Şirketleri Web Siteleri  neden bu kadar önemli?

Kötü bir deneyim, kullanıcıları şaşırtacak ve sitenizi terk etmelerine ve dolayısıyla şirketlerinden uzaklaşmalarına neden olacak. Aksine, iyi bir Yazılım Şirketleri Web Siteleri, daha fazla insanı tutacak ve marka ile olan ilişkiyi geliştirerek daha uzun süre sitede kalmasını sağlayacaktır .

Böylece müşterilerin olma ihtimali artar. İyi bir deneyim, geri dönmeyi kendine çeken daha fazla insanı da elinde tutacaktır. Son olarak, sayfanızı, bilgilerinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ayırt edecek ve onları yarışmadan daha fazla takdir edecektir.

En kötü Yazılım Şirketleri Web Siteleri hataları nelerdir?

Görsel, tecrübenin önemli bir parçasıdır, ancak yeterli değildir. Sitenizi oluştururken hata yapmadığınızdan emin olmak için, en kötü UX hatalarını kontrol edin!

  • Yavaş yükleme: Yazılım Şirketleri Web Siteleri Kimsenin harcayacak vaktiniz yok!
  • Kafa karışık gezinme: Yazılım Şirketleri Web Siteleri kullanıcının gezinme biçimini sezgisel bir şekilde bilmeli ve bir eylem gerçekleştirmek için gereken adımlar nelerdir. Navigasyon kafa karıştırıcı olduğunda, en basit eylemler bile bir zorluktur.
  • Yanıt vermeyen site: Mobil de dahil olmak üzere farklı cihazlara uyum sağlamayan sayfalar, rahatsız edici kullanıcılar için şampiyon olur.
  • Pop up'lar, afişler ve animasyonlar aşırı: Yazılım Şirketleri Web Siteleri açıklamak zorunda bile değiliz, değil mi?
  • İletişim bilgileri ve sosyal ağlar ile entegrasyon düğmeleri gibi temel fonksiyonların eksikliği.
  • Çalışmayan bağlantılar ve resimler.
  • Eski içerik.
  • Hiçbir faydası olmayan sayfalar.

İyi bir deneyim nasıl oluşturulur?

İyi bir deneyim oluşturmak için fikirlerinizi organize etmeniz ve sitenin amacının tam olarak ne olduğunu bilmesi gerekir. Her sayfanın tanımlı bir işlevselliği ve kolay gezinilebilen bir yapıya sahip olması gerekir. Site menüleri, kullanıcının aradıklarını birkaç tıklamayla bulmalarına izin vermek için basit olmalı.

O zaman Yazılım Şirketleri Web Siteleri tasarım ve sitenin daha "pratik" kısmı hakkında düşünmelisiniz. Doğru görsel kimlik, mobil cihazlara uyarlanabilirlik, hızlı yükleme - hepsi çok önemlidir.

Ayrıca tecrübenin her zaman geliştirilebileceğini ve olması gerektiğini akılda tutmak önemlidir. Yazılım Şirketleri Web Siteleri Müşterilerin navigasyonuyla ilgili verileri toplayın (harcanan zaman, en çok kullanılan stoklar, en çok erişilen sayfalar vb.) Ve sitenizi iyileştirmek için bu bilgiyi kullanın.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri Web Siteleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Web Siteleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım firmaları web siteleri yazılım şirketleri web siteleri yazılım şirketi web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar