Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Yapan Şirketler

Yazılım Yapan Şirketler

Web tabanlı bir uygulama, bir kullanıcıya bilgi görüntülemek ve veri girişi ve raporlamaya izin vermek için yerel web protokollerini kullanan bir uygulamadır. İnternetteki herhangi bir siteye girer gibi web tabanlı yazılıma giriş yapabilirsiniz. Yazılım Yapan Şirketler bunun için size bir URL, kullanıcı adı ve şifre verir.

Yazılım Yapan Şirketler ile sahip olduğunuz web tabanlı yazılımın firmanıza birçok avantajı olacaktır. Bu avantajlardan en önemlisi her yerden bilgilerinize ulaşma imkanı sunmasıdır.

Web tabanlı yazılımlar için herhangi bir indirme ve kurulum gerekmez. İnternet tarayıcısına yazılan bir web adresi, kullanıcı adı ve şifre olduktan sonra akıllı telefon ve tabletlerinizden bile sisteme giriş yapabilirsiniz. Yazılım Yapan Şirketler sayesinde ofis ortamına takılmak zorunda kalmazsınız. Toplantıdayken, şehir dışındayken, evdeyken istediğiniz an şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz. Raporlar, iş takibi, fatura ve muhasebe kayıtları sayısız seçenek için web tabanlı yazılım kullanılabilir

Yazılım Yapan Şirketler firmaların ihtiyacına göre web tabanlı yazılımları özelleştirebilir. Yani çok büyük bir firmanın kullandığı sistemle küçük bir işletmenin sistemi ve dolayısıyla maliyeti aynı olmayacaktır.

Yazılım Yapan Şirketler ayrıca isteğinize göre yazılımınızı geliştirebilir veya küçültebilir. Diyelim ki yeni ve büyük bir proje aldınız bu yeni proje için yazılımınıza eklemeler isteyebilirsiniz. Proje bittiğinde veya küçülmeye gittiğinizde ise yazılımı yeniden küçültebilirsiniz. Böylece maliyet kontrolü sağlamış olursunuz.

Yazılım Yapan Şirketler içinden bu işi gerçekten iyi bilenlerle çalışmalısınız. Web tabanlı yazılımların performansı biraz da yazılımı yapan firmaya bağlıdır. Uygulama doğru yazılmazsa, kötü sonuç verecektir. Bu, uygulama çağrı merkezleri gibi gerçek zamanlı durumlarda iyi bir performans göstermesi gerekiyorsa, kullanıcılar için felakete dönüşebilir. Hepimizin bildiği gibi genel olarak web gecikme eğilimli. Bu gecikmeleri engellemenin yolu kaliteli sunucular kullanan ve işini iyi yapan bir ajansla çalışmakla gerçekleşecektir.

Firmalar web tabanlı yazılımlarda en çok CRM yazılımları tercih ediyor. CRM (müşteri ilişkileri yönetimi ), CRM yazılım çalışanları yönetmeye; müşteri verilerini ve müşteri etkileşimini, erişim işletme bilgilerini yönetmeye; pazarlama ve müşteri desteğini otomatikleştirmek için tasarlanmış uygulama ve yazılım türüdür. Satıcı ve iş ortağı ilişkileri için kullanılır. Genellikle, kurumsal olarak CRM yazılımı kullanılır, ancak birçok ürün herhangi bir boyuta sahip bir işletmeye ölçeklenebilir. Yani Yazılım Yapan Şirketler firmanızın ihtiyaçlarına göre yazılımı küçültebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Yapan Şirketler yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek