Logo

Yazılım Geliştirme Firmaları


paylaş
Yazılım Geliştirme Firmaları

Yazılımlar bilgisayar ve diğer elektronik cihazlara ne yapacağını söylemek için kullanılan özel bilgisayar dizinleridir. Masaüstü yazılımlar Word, Excel gibi bilgisayarımıza kurmamız gereken ve sıklıkla güncellemelerini yapmamız gereken yazılımlardır. Günümüzde internetin ve tablet, akıllı telefon gibi cihazların hayatımıza girmesiyle masaüstü yazılımlar bir nevi eski moda olma yolunda ilerliyor. Artık bulut sistemi destekli web tabanlı yazılımlar şirketler tarafından tercih ediliyor. Yazılım Geliştirme Firmaları ile çalışarak sizin de bulut destekli bir web tabanlı yazılımınız olabilir.

Yazılım Geliştirme Firmaları ile çalışarak sahip olabileceğiniz web tabanlı yazılımlar masaüstü yazılıma oranla birçok avantaj sağlar. Web tabanlı yazılımlar bilgisayara herhangi bir CD ile veya internetten yüklenerek kurulum gerektirmezler. Size Yazılım Geliştirme Firmaları bir URL, bir şifre ve kullanıcı adı verir. Gmail, Hotmail hesapları ve Google Dokümanlar sayfası web tabanlı bulut sistemine bir örnektir. Şifre ve kullanıcı adınızla birlikte istediğiniz bilgisayardan, telefondan veya tabletten e-postalarınıza ulaşabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Firmaları için kaliteli bir ekiple çalıştığınız takdirde masaüstü yazılımı olarak üretilmiş her türlü yazılımın web tabanlı olanı da üretilebilir. Yani şirketinizin ihtiyaçlarına göre her türlü yazılımın web tabanlı formatını yaptırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımın sağladığı en büyük avantaj ofiste bilgisayarın başında bağlı kalmanıza gerek olmamasıdır. Bir proje başlattınız diyelim. Satış temsilciniz İstanbul'a gitti, proje müdürü toplantı için Ankara'da ve siz de yurt dışında olmak zorundasınız. Bu sistem sayesinde şirketin tüm bilgileri, raporlar, istediğiniz her şey sisteme düşer ve herkes kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girerek sadece kendini ilgilendiren bölümleri görebilir. Sizse bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Firmaları ile küçük veya orta ölçekli firmalar da çalışabilir ve bundan büyük kar sağlayabilirler. Muhasebe kayıtlarını, stok kayıtların, müşteri kayıtlarını tutabileceğiniz ihtiyaçlarınıza uygun bir web tabanlı yazılımınız olabilir. Akşam evden bile bilgileri güncelleyerek çalışabilirsiniz.

Yani firmanızın boyutuna göre istediğiniz bir yazılımı yaptırabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Firmaları Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Birçok işletme buluta doğru ilerliyor ve iyi niyetle. Bulut bilişiminin en önemli avantajlarından bazılarına bakın.

Maliyetin Azaltılması

Yazılım Geliştirme Firmaları Bulut bilgi işleminin başlıca yararı, maliyetlerin önemli ölçüde azalmasına neden olmasıdır. Bu azalma, işletim ve bakım maliyetlerinde bir azalmadır. Sadece ihtiyacınız olduğunda kapasite için ödeme yaparsınız.

Dahası, sizin için bir sunucu kurmak şirkete bakım yapmanın ve düştüğünde onu sabitlemenin değil, biraz para harcamanın bedeli olabilir. Bunun yerine, bulut ve başka bir şirketin sunucularından yararlanın. Bu, daha fazla BT personeli ve ekipmanı işe alma maliyetlerini azaltır.

Erişilebilirlik ve Verimlilik

Bulutun erişilebilirliğinin bir diğer yararı da var. İnternet bağlantınız olduğu sürece istediğiniz herhangi bir yerden verilerinize erişebilirsiniz.

Bulut üzerinde çalışanlar, iş ortakları ve müşteriler herhangi bir yerden gelen bilgilere erişebilir ve bu bilgileri güncelleyebilir. Yazılım veya platformlarla yapılan güncellemeler otomatik veya gerçek zamanlı olarak yapılmaktadır. Yazılım Geliştirme Firmaları Bilgiye ve başkalarına kolayca ve hızlı bir şekilde erişebilme olanağı, işlevselliği arttırır ve yeniliği teşvik etmeye yardımcı olur. Çalışanlar nerede olursa olsun, ya mağaza çevresinde geziniyor ya da yolda çalışıyor, parmak uçlarında verilerini elde ediyorlar.

Verileriniz de daha güvenlidir. Verileriniz sunucu odası yerine güvenli bir veri merkezinde saklandığından, gücü kaybetmeniz bulutu etkilemez. Birçok servis sağlayıcı %99,99 çalışma süresi sağlar. Verilerinize her zaman bir internet bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

Kolay Yazılım Güncellemeleri

Bulut bilişim teknolojisinin önemli bir avantajı, yazılımın güncellenmesi kolaylığıdır. Yazılım Geliştirme Firmaları, sıkça, kesintisiz yazılım güncellemelerine izin verir. Bu, çalışma sürenizi kesintiye uğratmadan yazılımın en iyi özelliklerine sahip olmanızı sağlar. Güncellemeler, yeni yazılımın uzun süre yüklenmesini gerektirmez.

Oyun Sahası bile

BT altyapısında büyük yatırımlar ve BT personeli küçültüldüğü için Yazılım Geliştirme Firmaları, küçük firmaların daha büyük firmalarla rekabet etmelerini sağlar. Yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yapmak, temel ürününüze / hizmetinize odaklanmanıza ve Yazılım Geliştirme Firmaları maliyetlerini en düşük seviyede tutmanıza olanak tanır.

Ölçeklenebilirlik

Yazılım Geliştirme Firmaları ile, artık çalışanlarınıza karşılık gelen bir artış olmadan çıktılarınızın hacmini artırabilirsiniz. Ürün veya hizmet sunum başına maliyetiniz azaldıkça daha fazla ürün üretebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla depolama alanı satın alma ihtiyacı azalır, böylece şirketiniz pahalı donanım veya yazılım programlarına yatırım yapmak zorunda kalmaz.

Çok Kanallı Bir Perakende Ortamında Bulut Bilişim

Son olarak, çok kanallı bir perakende ortamında bulut bilişimi, şirketinizin e-ticaret, Satış Noktası, Muhasebe, ERP ve Envanterdeki farklı sistemler arasındaki veri entegrasyonunu basitleştirmesine yardımcı olabilir.

Bu sistemleri bir araya getiren bulut tabanlı bir çözüm, şirketlerin sahip oldukları sistemlerin kullanımını en üst düzeye çıkarmalarını, veri görünürlüğünü geliştirmelerini ve operasyonları düzene sokmalarını sağlar. Birden çok kanalla birden fazla konumdan gelen veriler bir güçlük haline gelir ve sistemler arasında manuel olarak veri girişi zorlu ve verimsiz olur. Yazılım Geliştirme Firmaları, şirketlerin öğeleri daha hızlı sendikalaştırmasına, sipariş yönetimi ve müşteri verilerini merkezileştirmesine ve envanteri senkronize etmesine olanak tanır.

Sonuçta, şirketlerin para, zaman ve baş ağrılarından tasarruf etmek için daha akıcı bir işlem yapılır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Web Sitesi Yenileme,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Geliştirme Firmaları için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Geliştirme Firmaları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: bilgisayar yazılım geliştirme yazılım geliştirme firmaları yazılım geliştirme firması

paylaş

İlgili YazılarYorumlar