Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firması İzmir

Yazılım Firması İzmir

İşletmeler bilgisayarların hayatımıza girmesiyle yazılımlar kullanarak işlerini daha verimli hale getirmeye başladı. İnternetin ve akıllı cihazların hayatımıza girmesiyle de masaüstü yazılımların yerini bulut sistemini kullanan web tabanlı yazılımlar aldı. Yazılım Firması İzmir ile çalışarak siz de web tabanlı yazılımla şirket verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımlar sadece büyük işletmeler için değil küçük ve orta ölçekli işletmeler içinde büyün avantajlar sağlar. Küçük ve orta ölçekli firmaları işletmek düşünüldüğünden daha zordur. Bu işletmeler işlerini düzene sokamazlarsa bir süre sonra müşterilerini kaybetmeye başlarlar ve ardından birçok sorun beraberinde gelecektir. Yazılım Firması İzmir ile yapacağınız bir web tabanlı yazılımla doğru türde bir yazılım kullanmaya başlayacaksınız.  Küçük işletme yönetimi yazılımı, herhangi bir küçük işletmenin etkin ve verimli çalışmasına önemli ölçüde katkıda bulunabilir.

Yazılım Firması İzmir çalışması ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımın küçük ya da orta ölçekli işletmenize sağlayacağı faydalar şunlardır:

Küçük işletmeler web tabanlı yazılım ile tasarruf sağlar. Tek bir yazılım uygulamasını kullanarak çok sayıda farklı görevi gerçekleştirmek için diğer yazılım uygulamaları etkin bir şekilde gereksiz hale getirilir. Masaüstü yazılımlara ödediğiniz paralara artık gerek kalmayacak her yükseltmede ve güncellemede ayrı bir para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Genelde küçük ve orta ölçekli işletmeler belli bir yazılımı bile maliyet olmasın diye satın alamaz.

Yazılım Firması İzmir çalışması ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımla:

Çalışanlar projeleri tamamladığında, hatırlatıcılar  ve faturalar oluşturabilir, zaman çizelgelerini doldurabilir, CRM iletişim yönetimi aracılığıyla müşteri irtibatları oluşturabilir, satış rehberlerini takip edebilir, ödenmemiş faturaların listesi tutulabilir, bir belge paylaşabilir ve bir uygulama kullanarak daha fazlasını yapabilir. Ödeme yapılacak yerler listelenebilir ve zamanı gelmeden size uyarı, hatırlatma verilebilir.

Yazılım Firması İzmir Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firması İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Yazılım Firması İzmir, toplumumuzda ve yaşantılarında bir tsunami değişimini tetikleyen en yeni teknolojidir.Genellikle, bir ürün olarak değil, bulut bilgi işlem hizmetini ifade eder. Cihazlar geleneksel donanım ve yazılımların yerini almaya başladığında, bilgisayarlar gelişiyor. Hesaplama şirketleri ve müşteriler zaman teslim ederek kendilerini güncelleştirmek zorunda kalıyorlar, bu da uygulama yapma yollarını değiştiriyor.

Yazılım Firması İzmir gelen sinyali değiştirmeyi düşünecek olan iş adamları öncelikle bulut bilgi işleminin başlıca avantajlarını anlamaya çalışmalıdırlar. Yardım sağlama aracı bir ağ üzerinden her yerde bulunabilen web olabilir. İnternetin kendisine bulut denir. Bu sistemin iyi nitelikleri, pahalı bir ilave donanımın kurulması gerekmemesi ve bu da kullanıcılarla popüler olmasını sağlıyor.

Bulut bilişim

Neden Yazılım Firması İzmir?

1. Daha az çaba ile daha fazla çıktı

Yazılım Firması İzmir, sunucuları ve bir teknik görev gerçekleştirmek için gereken profesyonel sayısını değiştirerek yazılım maliyetini kolayca azaltabilir. Bir veri merkezinin toplam boyutunu azaltabilir. Her şeyin yerine geçse de etkili çıktılar sunmayı başaramaz. Başka bir deyişle BT harcamalarında önemli ölçüde azalma sağlanır, ancak bir kuruluşun toplam sonucunu olumsuz etkilemez.

2. Kolay Ayarlanabilir

İş gereksinimleri zamanın geçişi ile aynı olmayabilir. Ancak, bu tür değişikliklerle baş etmek için esnek Yazılım Firması İzmir ​​altyapısına sahip olmanız gerekiyor. Ve bulut bilgi işlem yardımıyla değişen koşullara uzun sürmek daha pürüzsüz hale gelir. Yenilikçi bir zihniyet oluşturmanıza olanak tanıyan taze projeleri hızla geçebilir ve onları canlı kılar.

3. Sınırsız Depolama Alanı

Yazılım Firması İzmir bir diğer avantajı da budur. Bulut bilişim sistemini uygulayarak, daha fazla bilgi sağlamak için depolama alanınızı artırmak konusunda endişelenmenize gerek yok. Kolayca tükenmeyecek verileri tutabilecek sınırsız bir kabiliyete sahiptir.

4. Güvenilir

Yazılım Firması İzmir, kurum içi BT altyapısına kıyasla, yönetilen bir hizmet platformuyla geldiğinden çok daha güvenilirdir. İşletmeniz, hızlı bir yerine çalışma mekanizması ile birlikte gereksiz BT kaynaklarının bol havuzundan faydalanabilir.

5. Geliştirilmiş İşbirliği

Yazılım Firması İzmir ile, farklı profesyonel grupların sanal depolama ortamıyla sanal olarak buluşup bilgi paylaşması mümkün olduğu için, kuruluşunuzun işbirliğini geliştirmede hayati bir rol oynar. Yolun aşağısında, pazarlama süresini kısaltarak müşteri hizmetleri ve ürün geliştirmeyi geliştirir.

6. Çoklu Erişim Seçenekleri

Yazılım Firması İzmir teknolojisini kullanmanın diğer bir artı noktası, yalnızca söz konusu sistemden değil, aynı zamanda iPad, cep telefonları, tabletler, netbooklar gibi çeşitli seçenekler aracılığıyla çalışmanıza izin veriyor olması.

7. Veri Kurtarma

Kayıp verileri geri yüklemek yerine yeni bilgiler toplamak daha kolaydır. Bulut bilgi işlem uygulamasını kullanarak, değerli bilginizi başka bir fiziksel aygıta depolamayla ilgili gerginlikten uzak kalabilirsiniz. Yazılım Firması İzmir Öyle ki otomatik yedekleme ile geliyor.

8. Otomatik Yazılım Güncellemeleri

Yazılım Firması İzmir dahil olmak üzere çoğu bulut bilişim sağlayıcıların çoğu düzenli olarak gerektiğinde güncellemeleri kendileri yapmaya özen gösterirler. Büyük bulut bilgi işlem avantajlarından biridir, çünkü sisteminizi korumak için ek olarak zaman ve para harcamaya ihtiyaç duymazsınız.

9. Veri Güvenliği ve Yedekleme

Profesyonellerinden herhangi biri dizüstü bilgisayarlardan herhangi birini yanlış yerleştirirse sizin için büyük bir kayıp olabilir. Kolayca değiştirebileceğiniz cihazın parçası sizin için fazla değerlendiremeyebilir ancak sistemlerdeki veriler kötü haberlere neden olabilir. Ancak bulut bilgi işlem ile bu tür olaylardan uzak durabilirsiniz. Yazılım Firması İzmir Burada bilgileriniz bulutta saklanır; bu sayede başka bir cihaza erişebilir ve verileri geri alabilirsiniz.

Cloud Computing’in Dezavantajları

1. Ağ Bağlantısı

Bulut bilişim, ağ bağlantısına bağımlıdır. Olumsuz kaygılardan en belirgin olanı ağ bağlantısının olmasıdır.Şebeke herhangi bir sebepten dolayı kesilirse, şirket Yazılım Firması İzmir uygulamalarına, verilere ve servislere erişimi kaybeder. Tabii ki, saha dışı veya kablosuz bağlantıların geçici olarak kullanılması olabilir, ancak iletme momentumuna odaklanan bir şirket için bunun gibi teknik bir husus yıldırıcı bir risk olabilir. Bu tür sorunlar çok kısa sürede yaşıyor ve şirketin şebeke sağlayıcısı aracılığıyla derhal çözülebiliyor.

2. Paylaşılan ve Tahsis Edilen Sunucular

Yazılım Firması İzmir ile, iki seçeneğiniz vardır: ayrılmış ve paylaşılmış. Özel bir bulutta, yalnızca verileriniz bir sunucudadır ve bu çok maliyetli olabilir. Genel bir bulutta, depolama alanı başkaları tarafından paylaşılır, bu da sunucu çökerleri ve güvenlik ihlalleri gibi yeni baş ağrılarına neden olabilir. Genel bir bulut kullanıyorsanız, uygulamanızın performansını kesinlikle etkileyecektir.

3. Bant genişliği

Sınırsız depolama kapasitesinin avantajı ücretsiz değildir. Bulut sunucularınızı verilerinizi depolamak için sundukları şirketlerin çoğunluğu size en fazla 5GB ücretsiz depolama olanağı tanır. Yazılım Firması İzmir Ardından, ekstra depolama alanı satın almak için bir miktar para ödersiniz. Verilerinizi bir çevrimiçi sunucudaki depolama olanağı sonunda oldukça pahalıya malolur. Büyük bir depolama alanı gerektiriyorsanız, bunun için başkası ödemek yerine kendiniz satın almak daha iyi.

Sonuç

Bulut bilişim avantajlarını ve dezavantajlarını yukarıda tartıştık. Görebildiğimiz gibi, bulut bilgi işleminin avantajları dezavantajlarından çok daha ağır basar. Şu andaki ve gelecekteki Yazılım Firması İzmir inkar etmek yok. Bizim için en faydalı alanlardan biri bulut sistemidir . Bir diğeri çevrimiçi proje yönetimi, dosya paylaşımı , çevrimiçi yedekleme ve daha pek çok şey gibi çevrimiçi uygulamalar . Bulut, kişisel ve kurumsal bilgi işlem deneyimimizin çekirdeğini oluşturuyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Web Sitesi Yenileme,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firması İzmir için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firması İzmir yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir