Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firmaları Gebze

Yazılım Firmaları Gebze

Firmalar işletmelerini daha kolay ve düzenli yönetebilmek için yazılımlardan faydalanır. Bu yıllardır böyle. Ancak internet ve akıllı cihazların da hayatımıza girmesiyle artık kullanılan bu yazılımlar web tabanlı ve bulut sistemine uyumlu uygulamalar kullanılmaya başlandı. Yazılım Firmaları Gebze çalışması yaptırarak siz de web tabanlı bir uygulama ile şirket bilgilerinizi tek merkezden kontrol edebilirsiniz.

Web tabanlı yazılım nedir?

Web tabanlı yazılımlar her hangi bir kurulum gerektirmezler. Bir web tarayıcısına yazılım firmasının verdiği URL’yi yazarak sayfayı açarsınız ve size verilen kullanıcı adı ve şifreyle aynı anda web tabanlı uygulamanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazılım Firmaları Gebze çalışması size birçok avantaj sağlayacaktır.

Güncelleme gerekmez.

Masaüstü yazılımları sürekli güncellemek ve yükseltmek gerekir. Her yükseltme için ücret ödersiniz ayrıca her bilgisayarı tek tek güncellemeniz gerekir. Web tabanlı yazılımda buna gerek yok. Otomatik olarak güncellemeler ve yükseltmeler yapılır. Siz sisteme her girişinizde en son ve en yeni sürümü kullanıyor olursunuz. Yazılım Firmaları Gebze çalışmanız sayesinde vakitten tasarruf edersiniz ve tek yapmanız gereken işinize odaklanmak olur.

Firma bilgilerinizi güvenle saklamış olursunuz.

Yazılım Firmaları Gebze çalışması ile sahip olduğunuz web tabanlı uygulamayla firma bilgilerinizin kaybolması ya da başkalarının eline geçmesinin önüne geçmiş olursunuz. Masaüstü yazılımlarda bilgileri bir USB veya dizüstü bilgisayarda taşımak gerekir. Bu cihazlar çalınabilir, kaybolabilir, virüs bulaşabilir. Bilgilerinizi bir de yedeklenmemişse her şey bir anda yok olabilir. Web tabanlı uygulamalar tipik olarak deneyimli sunucu yöneticileri tarafından izlenen ve yönetilen adanmış sunucular üzerine dağıtılır. Bu, masaüstü uygulamalarında olduğu gibi, yüzlerce hatta binlerce istemci bilgisayarın izlenmesinden çok daha etkilidir.

Güvenlik konusunda şüphe duymayın. Web tabanlı yazılımda sürekli  iyileştirmelerle tedbirler alınmaktadır. Yine de her şeye rağmen bir saldırı olursa diye mutlaka bütün bilgiler sunucularda yedeklenir. Bu sayede bilgileriniz herhangi bir olumsuz durumda bile korunmuş olur.

Çalıştığınız firmanın profesyonel olması burada çok önemli. Kullandıkları sunucuların en iyi sunucular olması gerekir ki sistem daha iyi korunsun.

Yazılım Firmaları Gebze Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Gebze Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Web Sitesi Yenileme,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firmaları Gebze için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firmaları Gebze yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir