Logo

Web Yazılım İşleri


paylaş
Web Yazılım İşleri

Web Yazılım İşleri, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir yazılımdır. Herhangi bir yazılımı yüklemeniz veya indirmeniz veya yükseltmeler hakkında endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail veya Hotmail gibi web tabanlı bir e-posta programı kullanıyorsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmış olursunuz.

 

Tek bir yerde birlikte olan her şey

Web Yazılım İşleri için önemli bir avantaj, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezi ve erişilebilir olmasıdır. İstediğiniz her yerden internete bağlanabilirsiniz.

 

Neden işimiz için daha iyi?

Web Yazılım İşleri kullanırken teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur - yalnızca işinizi yapabilirsiniz . Tüm güvenlik ve çalışma süresini, yedeklemeleri ve yükseltmeleri hallederiz. Neyin iyi olduğuna odaklanabilirsiniz, geri kalanını halledeceğiz.

 

Heryerden çalışabilirsin

Web Yazılım İşleri kullanırken ofisiniz heryerdedir. İşyerinde, evde, bir otel, müşterinin ofisinde. İhtiyacınız olan tek şey internet erişimidir.

 

Verileriniz otomatik olarak günlük olarak yedeklenir

Web Yazılım İşleri ile verileriniz her gün yedeklenir ve ek fazlalık için birden fazla yerde saklanır. Hiç kimsenin verilerini kaybetmedik ve seninkini kaybetmeyeceğiz.

 

Kurulum ve / veya Bakım Yok

Yazılımımızı kullanmak için bir şey indirmeniz veya yüklemeniz gerekmez. Favori web tarayıcınız (Internet Explorer, Safari, Firefox veya Chrome) ile giriş yapmanız yeterli.

Web tabanlı yazılım güçlü

Web Yazılım İşleri, alabileceğiniz en güçlü yazılımdır. Niye ya? Çünkü herkes fiziksel olarak nerede olursa olsun işbirliği ortamında çalışır. Web tabanlı yazılımlarla her şey her zaman güncel . Basit yazılım daha iyi bir şirket yapar.

Verileriniz güvendedir

Sunucularımız biyometrik sensörler ve güvenlik kameraları tarafından korunmaktadır. Web Yazılım İşleri ve altyapımız en son güvenlik yamalarıyla düzenli olarak güncellenmektedir. Ağımız bir güvenlik duvarı tarafından korunmaktadır ve tüm borçlu planlarımız, verilerinizi güvende tutmak için SSL şifrelemesi içermektedir.

En son sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur

Güncellemeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, ürünümüz otomatik olarak güncellenir. Ürünümüzü her kullanırsanız, en yeni ve en iyi sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur .

Çapraz platform uyumluluğu

Web Yazılım İşleri uygulamaları, başarılı çapraz platform uyumluluğuna indirilebilir yazılım uygulamalarından çok daha kolay bir yol sunar. Yazılımımız, web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir platformda çalışır. Mac, Windows, Linux hepsi desteklenmektedir.

Web tabanlı yazılım daha güvenlidir

Çalışanlar, standart yazılımla bilgisayarlarındaki, USB sürücülerindeki veya taşınabilir sabit disklerdeki verileri kaydederler. Gerçekten bu kadar güvenli değil. Bilgisayarlar normalde düzenli olarak yedeklenmemektedir. Web tabanlı yazılımımızı kullandığınızda, verileriniz güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş, günlük sunucularında oldukça güvenli bir veri merkezinde saklanır .

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Web Yazılım İşleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Yazılım İşleri çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım İşleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: web yazılım işleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar