Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirme, tek başına çalışan masaüstü yazılımlarına kıyasla pek çok avantaj sunar. Bunların içinde maliyet tasarrufları, verimlilik ve çalışan verimliliği arttırılması, iletişim ve firma içi koordinasyon ve gelişmiş veri güvenliği sayılabilir.

Birçoğu, Web Yazılım Geliştirme uygulamalarının avantajlarının, tek başına masaüstü bilgisayarın yerini alacak kadar çekici olduğuna ve yeni modelin bir ürün olarak değil, bir hizmet olarak yazılım olacağına inanıyor. Web Yazılım Geliştirme ile küçük işletmeler ve girişimciler gelecekteki yazılım gereksinimlerinin planlanmasında web tabanlı yazılım yaklaşımının çekiciliğini düşünmelidirler.

Web Tabanlı Yazılım Maliyetleri Azaltıyor

Web Yazılım Geliştirme, bir takım bireysel masaüstü bilgisayarlar için yazılım satın almak için başlangıçta herhangi bir sermaye yatırımı yapmamaktadır. Sitedeki indirmek veya yüklemek için herhangi bir yazılım yok. Maliyet, hizmet satışı yapılırken oluşur; böylece, bina satışı veya verimlilik arttırıcı ekipman elde etme gibi daha kritik ihtiyaçlar için firma içinde daha verimli bir şekilde kullanılacak olan kıt nakit değerlerini muhafaza eder. Web Yazılım Geliştirme ile tarayıcı tabanlı yaklaşım, küçük işletmelerin ihtiyaç değiştikçe hızlı ve kolay bir şekilde yukarı veya aşağı ölçeklenmesini sağlayarak daha fazla esneklik sağlar. Çevrimiçi yaklaşımla hem başlangıç ​​hem de devam eden bakım maliyetlerinde tasarruflar gerçekleştirilir. Aslında bakımın sağlayıcı tarafından halledilmesi nedeniyle tüm bakım maliyetleri önlenir.

Web Tabanlı Yazılımın Verimlilik Avantajları Var

Küçük bir işletme için sorunlu bilgisayar yazılımını, bir yönetici ya da muhasebe ya da insan kaynakları alanında, bilgisayardan çok fazla bilgiye sahip olduğu bilinen birisi için bir iş sorumluluğu olarak eklemek sıra dışı değildir. Bu yarı zamanlı iş çoğunlukla kişinin zamanını tüketir ve diğer önemli sorumluluklarını azaltır. Çoğu zaman sorunu çözemezler ve bunu düzeltmek için bir dış yazılım danışmanına çağrılmalıdır. Bu yaklaşımın gözden kaçırılmış ve nadiren sayısallaştırılmış maliyetleri, danışmanın ücreti, bilgisayarın kapalı kalma süresi ve çalışanın ve genellikle yöneticinin verimliliğini kaybetmesini içerir. Yarın, sonraki küpdeki bilgisayarın kendi yazılım hatası olabilir. Bu kabus senaryosu değil, küçük işletmelerde neredeyse her gün görülen bir şey. Bunların hiçbiri çevrimiçi yaklaşımla gerçekleşmiyor.

Masaüstü tabanlı yazılımlarla ilgili bir diğer sorun, tüm birimler aynı anda güncellenebilir değil ve farklı sürümler çalıştırıyor olabilir. Bu sıklıkla hoşa gitmeyen sonuçlar doğurur ve daha fazla verimsizlik yaratır. Tek bir sunucuda bulunan Web Yazılım Geliştirme ile, tüm yeni sürümler veya değişiklikler kuruldu ve hemen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir, böylece verimlilik ve üretkenlik artırılır ve bu karışıklığın önüne geçilir. Çevrimiçi yaklaşımla güncellemelerin maliyeti ve rahatsızlıktan tamamen uzak durulmaktadır.

Web Tabanlı Yazılım, İletişim ve Koordinasyonu Geliştiriyor

Çevrimiçi yaklaşımı kullanmak önemli verimlilik iyileştirmelerine yol açabilir. Dizüstü bilgisayarlar ve başka herhangi bir cihaz tarafından kullanılabilir ve hatta bir iPhone ile entegre edilebilir. Bir tarayıcıya erişebilen herhangi bir cihaz bu yazılımı kullanabilir. İstediğiniz yerde herhangi bir yerde çalışma fırsatı sağlar. Aygıtların birçoğu, sabit disk kapasitesini gerektiren masaüstü yazılımlarının aksine, en ucuz PC’lerde kullanılabilir. İstediğiniz yerde ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurma becerisi, büyük bir verimlilik arttırıcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Yazılım Geliştirme çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Yazılım Geliştirme çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek