Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Yazılım Geliştirici

Web Yazılım Geliştirici

Web tabanlı yazılım, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir sistemdir. Herhangi bir CD kurmanız, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Çevrimiçi bankacılık veya Gmail , Hotmail veya Yahoo Mail gibi web tabanlı bir e-posta programını kullanırsanız, daha önce zaten web tabanlı bir yazılımı kullanmışsınızdır demektir. Genellikle Web Yazılım Geliştirici, kullanıcıya giriş kimlik bilgileri ve giriş sayfasına bir web bağlantısı sağlayacaktır. Giriş kimlik bilgilerinizi (bir kullanıcı adı ve şifre gibi) girin ve giriş yapın!

Bulut tabanlı yazılımın yüklü yazılımlarıyla karşılaştırıldığında birçok önemli avantajı vardır. Web tabanlı yazılımın 5 avantajını keşfetmek için aşağıdaki listemizi okuyun.

1. Tak ve çalıştır sistemi

Web tabanlı bir yazılımı kullanırken teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur – yalnızca işinizi yapabilirsiniz. Web Yazılım Geliştirici, tüm sistem güvenliği, çalışma süresi tutarlılığı, yedeklemeler ve güncellemeleri ele alacak. Temel olarak, kendi başınıza işlem yapmanın ve anlamanın zor olan tüm şeyler. Buna ek olarak, web tabanlı yazılım, dahili BT departmanınızın baş ağrılarını azaltmakta ve sistemin bakımını yapmak zorunda kalmamaktadır.

2. Web tabanlı yazılım daha güvenlidir

Geleneksel yüklü yazılımlarla işverenler ve çalışanları, verileri dizüstü bilgisayarları, USB sürücüleri veya taşınabilir sabit diskler üzerinde kaydederler. Kulağa duyduğu kadar güvende değil. Dizüstü bilgisayarlar çalınır, bilgisayarlar nadiren düzgün bir şekilde yedeklenir ve herkesin makineleri son güvenlik yamaları ve güncellemeleri ile güncelliğini yitirmesi muhtemel değildir. Web Yazılım Geliştirici ile web tabanlı yazılımı kullandığınızda, verileriniz, güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş günümüzün kurumsal sınıf sunucularında, en son teknoloji ürünü, çok güvenli veri merkezlerinde depolanır.

Web Yazılım Geliştirici ile web tabanlı yazılım, biyometrik kilitler ve 24 saat gözetim ile korunan son teknoloji ürünü sunucuları kullanıyor. Yazılım ve altyapısı en yeni güvenlik yamaları ile düzenli olarak güncellenmektedir. Verilerinizi güvende tutmak için ağ trafiği bir kurumsal sınıf güvenlik duvarı arkasında akıyor.

3. Her şey birlikte tek bir yerde

Web Yazılım Geliştirici ile web tabanlı yazılımlar için önemli bir avantaj, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezi ve erişilebilir olmasıdır. Herşey web üzerinde tek bir yerde saklandığından yanlış bilgisayarda bir şey bırakamazsınız. Ona her yerden ulaşabilirsiniz. Tabii ki güvenli, güvenli ve şifre korumalıdır.

4. Siz her zaman mobil olursunuz

Web Yazılım Geliştirici ile bulut tabanlı yazılımla ofisiniz heryerdedir. İş yerinde, evde, bir otelde, bir müşterinin ofisinde, hatta cep telefonunuzda. İnternet bağlantınızın olduğu herhangi bir yerde verilerinize erişebilirsiniz.

5. Her zaman en yeni ve en iyi yazılım sürümünü kullanıyorsunuzdur.

Güncellemeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, web tabanlı yazılım ürünleri otomatik olarak güncellenir. Web tabanlı yazılımları her kullandığınızda, web üzerinden dağıtılan en yeni ve en iyi sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur. Buna ek olarak, Web Yazılım Geliştirici ‘nin çoğu, şirkete kullanıcıya dağıtacak herhangi bir maliyeti olmadığı için yıllık yazılım güncellemeleri için ödeme yapmazlar. Öte yandan, kurulu çözümlerin genelde her yükseltme için bir maliyeti var, bu nedenle şirket her yükseltme için yatırıma değer olup olmadığına karar vermelidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Yazılım Geliştirici çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Yazılım Geliştirici çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Geliştirici yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı