Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım Projeleri için bizimle iletişime geçerek deneyimli yazılımcı kadromuzdan ve son teknolojilere uygun web tabanlı yazılımlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ Web Yazılım Projeleri ve web tasarımda 13 yılı geçen tecrübesini sizlerle paylaşmak için bekliyoruz.

Web tabanlı yazılım veya bulut yazılımlar herhangi bir CD’den bilgisayarınıza kurmanız gereken masaüstü yazılımlardan çok farklıdırlar. Web Yazılım Projeleri için web yazılım sağlayıcınız size bir kullanıcı adı ve şifre verir. Yazılım tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapılır. Aldığınız kullanıcı adı ve şifre ile herhangi bir tarayıcıdan yani İnternet Explorer, Safari veya Chrome vb. giriş yaparak yazılımı açabilirsiniz.

Web Yazılım Projeleri bu yüzden size büyük avantajlar sağlayacaktır. Eskiden masaüstü yazılımları kullanırken sadece iş yerinizdeki bilgisayarın başına oturarak yazılıma ve bilgilere ulaşmak zorunda kalıyordunuz. Bu bilgisayarlarından yazılımı sorunsuz çalıştırması için pahalı makinler olması gerekiyordu. Bulut yazılımla akıllı telefon, tablet veya eski model bir dizüstü bilgisayarı kullanabilirsiniz. Bu da sizi pahalı cihazlar almaktan kurtaracaktır.

Web Yazılım Projeleri sizin için ayrıca yazılımı kullanma kolaylığı da sunar. Eski yazılımlar örneğin bir muhasebe yazılımı muhasebeciler düşünülerek yapıldığı için muhasebe bilgisi olmayan birinin eğitim almadan kullanması mümkün değildi. Ancak web tabanlı yazılımlar tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlendiği için muhasebe işlemlerinizi herhangi bir muhasebe bilgisi olmadan da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Web Yazılım Projeleri İçin Fiyatlandırma

Web Yazılım Projeleri özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için korkutucu gelebiliyor. Bir yazılıma ayıracak paralarının olmadığını düşünebiliyorlar ancak web tabanlı yazılımlar firmaların ihtiyaçlarına göre hazırlandığı için büyük bir işletmenin ödediği ücret ile küçük bir işlemenin ödediği ücret aynı olmayacaktır. İstediğiniz özellikler arttıkça fiyat artışı olacaktır. Siz basit bir CRM istiyorsanız buna göre az ödersiniz ancak hem CRM hem muhasebe hem emlak takibi veya lojistik gibi ekstra özellikler istedikçe fiyatlandırma buna göre artacaktır.

Ancak kullandığınız bilgisayarlardan, zamandan ve işten yapacağınız tasarruflar düşünüldükçe harcadığınız paranın size fazlasıyla geri döndüğünü göreceksiniz.

1. Her Yerden Erişim: Web Yazılım Projeleri kullanmanın temel faydaları, İnternet bağlantısı yardımıyla dünyanın herhangi bir yerinden veya herhangi bir köşesinden kullanabilirsiniz

2. Daha Hızlı İletişim: Web Yazılım Projeleri herhangi bir yerden erişilebildiğinden departmanlar arasında daha hızlı iletişimi sağlar.

3. Yöneticiler için en iyileri: Yöneticiler normalde müşteri toplantıları ve diğer tartışmalar için yolculuklar. Web Yazılım Projeleri, veri alışverişi kolaylıkla gerçekleşir ve hızlı karar verme olanağı sağladığı için Yöneticiler için en iyi sonucu verir.

4. Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi: Web Yazılım Projeleri ile sipariş isteği web tabanlı ise ERP sisteminden kolayca iletilebilir ve yönetilebilir. Benzer şekilde, daha iyi müşteri yönetimi için acil durumlarda herhangi bir yardım masası veya destek bileti yükseltilebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Yazılım Projeleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Yazılım Projeleri çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Projeleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı