Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Trendleri 2018

Web Tasarım Trendleri 2018

Her tasarımcı, bu alandaki en yeni haberlere ve çözümlere kadar güncel olmakla çok ilgileniyor ve mevcut eğilimleri ve özellikle Web Tasarım Trendleri 2018 ‘i piyasada bilmek gerekiyor. Normal duyarlı web sitesine ek olarak , bir tasarım benzersiz olmalıdır.

Aslında, web tasarımı o kadar dinamik yani hareketli ve değişken ki, bugünün yeni ve modern tasarımları en fazla iki yıl içinde tamamen güncelliğini yitirmiş gibi görüyor. Bu nedenle, Web Tasarım Trendleri 2018 ile en yeni eğilimleri bilmek ve oluşan değişikliklerin izlenmesini sağlamak çok önemlidir.

Her tasarımcı yeni bir bilgi ve beceri kazandırmanın sürekli ve değişken bir süreç olduğunu anlamalıdır. Web Tasarım Trendleri 2018 nelerdir anlamaya çalışın ve ne tahminleri inceleyin. Çalışmalarımızda tasarım trendini daima dikkate alıyor ve müşterinin isteklerini ve isteklerini modern stiller ile birleştiriyoruz.
Desenler, Çizgiler ve Çemberler; Geometrik Şekiller

Bu trend 2016’da ortaya çıktı, 2017’de popülerliğini kazandı ve 2018’de Web Tasarım Trendleri 2018 olarak gelişmeye devam edecektir. Sayfadaki karışık formları ve kalıpları kullanarak mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Her şeyden önce tasarım ve mizanpaj görünümü tasarım alanında çokça takdir edilmektedir. Düz tasarım ve malzeme tasarımı, dekoratif unsurlar ve basit şekiller ile büyük ölçüde kombine edilmelidir. 2D tasarım var olmaya devam ediyor. Yine de, bazı değişiklikler meydana geldi.

Parlak Renkler

Web Tasarım Trendleri 2018 ‘de parlak renkler katalım ve kendimiz hakkında cesurca beyan edelim! Malzeme tasarımı ve düz tasarım olanlarla mükemmel birleşir. Renklerin geçişi, modern tasarımdaki güncel eğilimler arasındadır. Instagram Company, önce şirket imajlarını ve logolarını değiştirmeye karar verdi. Düz renkleri çok renkli gradyanlara ve geçiş renklerine dönüştürdüler.

Logolar, düğmeler ve diğer öğelerin yeni bir stili var. Bu 2017 trendidir ve 2018’de kullanılmaya devam edeceğini varsayıyoruz. Gösterişli renklerden kaçınmak için doğru bir şekilde karıştırmak önemlidir.

Benzersiz Resimler ve Grafikler

Grafik tasarımı sıradan web tasarımının bir parçası olarak haline gelir. Tamamen keşfedilmemiş önemli bir potansiyele sahiptir. Bu nedenle Web Tasarım Trendleri 2018 ile, 2018’de grafik illüstrasyonların nasıl daha popüler hale geleceğini göreceğiz. Tasarımcılar arasında büyük ilgi gören bazı alanlarla tanışmanızı öneririz.

Eskiz sanatı. Bu iş yaratan tema işi ele geçirdi ve basılı konuları el yapımı kazandı. Bu eğilim web tasarımında da gelişmeye devam ediyor. Çizgi sanat simgeleri. Kontur çizim, web tasarım trendleri 2018’de kullanılmaya devam edecektir. Örneğin, kalıp oluşturma ve karmaşık ikonlar (görsel performans seviyesinden dolayı stoklarda kazanmak) durumunda.

Fotoğraf İçeriği

E-ticaret sitelerindeki web tasarım trendleri 2018’de, benzersiz yazarların fotoğrafları lehine mağazalardan kaçınan benzer görüntülerle birlikte, fotoğraf içeriğine yaklaşım geçerli olmaya devam ediyor. Sebeplerin çok açık olması ilginçtir: Kullanıcıların% 60’ından fazlası, bir satın alma işleminin belirleyici faktörünün benzersiz resim ve fotoğrafları kullandığına inandığından, e-mağazalar onlara azami dikkat göstermelidir.

Benzersiz ve tanınabilir bir tasarıma ihtiyacınız varsa, sadece dijital bir tasarımcı ile işbirliği yapın. Stok fotoğraflarından kaçınmanız ve dikkatinizi orijinal ve benzersiz grafik görüntülere geçirmeniz gerekir.

Animasyon

Günümüzde animasyonlu nesneler kelimenin tam anlamıyla her yerde: logolar, sitelerdeki simgeler ve uygulamalar, malzeme tasarımındaki nesneler arasındaki geçişler. Bazen, toplu postalarda bile etkileşimli bir kişiye ulaşılabilir: Arka plan videosunun yanı sıra entegre sipariş işlemleri ve tam teşekküllü menüler kazanır.

Web Tasarım Trendleri 2018 Video ve üstün kalite GIF, sürekli bir döngü üzerinde çalışıyoruz gözlerimiz için gerçek bir pürüzsüz görsel zevk sunuyoruz bazı drama ve hareket sayfalarına ekleyerek popüler bir yol olarak kabul edilir ve ziyaretçinin dikkatini uzunca bir süre başarıyla korur.   Uzantıları Eski ve iyi bilinen PNG, JPG ve hatta GIF resimleri geçmişte kaldı. Modern dünyada, imge kalitesine ve bunların erişilebilirliğine daha fazla dikkat edilmektedir.

SVG, en popüler # 1 en geniş uzantı olacak ve 2018 web tasarım eğilimlerindeki diğer öğelerle yan yana kalmayı hak edecek. Ölçeklemesi kolay ve kalitesizlik kaybı yok. Ek olarak, SVG dosyalarının boyutu pek çok açıdan kabul edilebilir. Bu, grafik öğeler için en iyi format olacaktır.

Yazılımla ilgili olarak Sketch Photoshop’un yerini alacak. Eskiz artık web sitesi yerleşimi oluşturmak için daha kolay ve hızlı olmaktadır. Onun işlevselliği büyük oranda Photoshop’u aştı ve 2018’de farkın çok önemli olacağına inanıyoruz, çünkü Adobe, kullanıcıların bir bölümünü kaybedecek.

 Profesyonel Sosyal Ağlar

Pekâlâ, web tasarım trendlerinin hangi yönde gelişeceğini anlıyoruz, ancak sosyal ağlar ne olacak? Onları yeniden düşünmemiz mi gerekiyor? Veya daha fazla dikkat etmeniz mi gerekiyor? Kesinlikle evet, en popüler Behance ve Dribbble daha güçlü ve yetkili olacak. Bu sosyal ağlar üzerindeki eserleriniz markanızın tanınmasını önemli ölçüde artıracaktır. 2018 yılında tasarım, 2017 yılının ana tasarım trendlerini takip etmeye devam edecek; Web Tasarım Trendleri 2018 yine de, taze ve parlak fikirler ve renkler eklenecek. Tasarımın web geliştirmenin en önemli aşamalardan biri olduğunu belirtmek gerekir .

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Web Tasarım Trendleri 2018 için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Trendleri 2018 yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 
About Author

Medanis Destek