Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Ankara

Web Tasarım Ankara

Profesyonel bir web sitesi, işletme dönüşümlerinin şansını artıran kullanışlı bir platformdur. Medanis Bilişim A.Ş.’de deneyimle, yetenekleri çözmede ve üstün sınıf web siteleri sağlamada taahhütlerle tam olarak güvenilir olan yeteneklerimiz bulunmaktadır. Web Tasarım Ankara web siteniz için profesyonel çözümler istiyorsanız bizimle biran önce iletişime geçebilirsiniz.

Sayısız web geliştirme projesinde çalışmış olduğumuzdan, her bir Web Tasarım Ankara web sitesi projesinin çeşitli olduğunu ve özel olarak değerlendirilmesini gerektiğini anlıyoruz. Böylece, pazar araştırması, planlama, tasarım, geliştirme, uygulama ve nihai testlerde büyük bir zaman ayırıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ankara ve Mobil Uygulama

İster gerçek dünyadaki sorunları çözüme kavuşturmak, ister yeni nesil fikirleri elde etmek olsun, düşünce sürecinize değer veriyoruz ve uygulama kullanıcılarınıza göz kulak olmak üzere, en üst düzeyde özenle tasarlanmış ve tasarlanmış mobil uygulamalara yardımcı oluyoruz. Günün sonunda Web Tasarım Ankara tasarımın tamamı müşteri deneyimleri ile ilgilidir.

Fikrinizin uygulama mağazalarındaki bir sonraki büyük şey olabileceğini düşünüyorsanız, tasarım veya teknik konularla ilgili çok fazla şey öğrenmeden bize bildirin. Web Tasarım Ankara yanında Android, Windows ve iOS gibi tüm önemli platformlarda mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunan en iyi mobil uygulama geliştirme şirketlerinden biriyiz.

Anahtar geliştirme ihtiyaçlarınızı belirlediğimizde, yenilikçi ürünler sunuyoruz. Web Tasarım Ankara girişimlerin yanı sıra işletmeler için büyüme odaklı ve benzersiz tasarlanmış web siteleri oluşturuyoruz.

Ankara’da mevcut bir iş yeriniz varsa profesyonel bir web sitesi sizi rakiplerinizden ayıran en önemli unsurlardan biri olacaktır. Web Tasarım Ankara için ilgi çekici web sitesi deneyimleri oluşturuyoruz. Hedefleriniz göz önünde bulundurulduğunda, bir kullanıcı deneyimi stratejisi oluşturuyoruz, güzel bir kullanıcı arayüzü tasarlıyoruz ve piksel mükemmel bir kod oluşturuyoruz.

Marka

Ankara’daki iş hedeflerinize ve kitlenizi meşgul eden ve marka bilinirliği oluşturan şirket değerlerine uyan özel çözümler tasarlarız.

İçerik

İster web siteniz için fotoğraflar, ister wp_betawpposts yazısı için bir infografi, ister sosyal medya gönderileriniz için bir resim kitaplığı olsun, kitlenize ilgi çekici içerik sunmaya yardımcı olabiliriz.

E-posta Pazarlama

Web Tasarım Ankara yanında sizler için e-posta pazarlama ve SEO hizmetleri de vermekteyiz. Özel pazarlama kampanyaları, pazarlama e-postaları ve e-posta haber bültenleri oluşturma, tasarlama ve geliştirme alanlarında yılların deneyimine sahibiz.

Duyarlı Web Tasarım Ankara

Web Tasarım Ankara son on yılda önemli ölçüde gelişmiştir. Mobil web kullanıcıları artık masaüstü kullanıcılarından sayıca fazladır ve web sitenizin genellikle potansiyel bir müşteriyle ilk “iletişim noktası” olduğu gerçeğinden yola çıkarak, bunun doğru olduğundan emin olmanız gerekir.

Web Tasarım Ankara sitenizin son yeniden tasarlanması sırasında duyarlı Ankara  web tasarımını göz ardı ederseniz, bu hataya ilişkin olarak çok fazla ücret ödemeniz ve bu sorun ele alınmadıkça bunu yapmaya devam edersiniz.

Duyarlı Web Tasarımı Nedir?

Duyarlı Web Tasarım Ankara “en iyi görüntüleme ve etkileşim deneyimi sağlamak için sitelerin oluşturulmasını amaçlayan web tasarımına bir yaklaşım — çok çeşitli aralıklarla en az yeniden boyutlandırma, kaydırma ve kaydırma ile kolay okuma ve gezinme” olarak tanımlanır.

Kavramsal bir bakış açısından, duyarlı Web Tasarım Ankara fikri oldukça basittir. Mobil cihazlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda “çalışan” Web Tasarım Ankara web sayfaları geliştirin. Ancak, “iş” tanımının hala öznel bir terim olduğunu anlamak önemlidir. Günümüzde, mobil tarayıcılar uzun bir yol kat etti ve çoğu doksanın sonlarında yer alan tablo tabanlı web sitelerini bile oldukça kabul edilebilir bir şekilde sunabiliyorlar. Tartışmalı olan şey kullanıcı deneyimi. Örneğin, tüm mobil cihazlara mükemmel uyan bir web sitenize sahip olabilirsiniz, ancak kabul edilemez bir kullanıcı deneyimi sağlar. Kullanıcı deneyimi sadece duyarlı tasarımdan çok daha fazladır ve herhangi bir web sitesi tasarımının veya yeniden tasarlama projesinin ana bileşeni olarak ele alınması gerekmektedir .

Duyarlı Web Tasarım Ankara Tarihi

Ethan Marcotteİlk olarak 2010 yılında yayınlanan bir makalede duyarlı web tasarımı açıklanmıştır. 2010 yılında Marcotte, mobil web kullanıcılarının üç ila beş yıl içinde masaüstü web kullanıcılarını aşacağını tahmin etmiştir. Bu tahmin 2014  yılında gerçekleşti, bu nedenle Marcotte öngörüsü ile yerini aldı. Web sitesi tasarımı açısından, web sitesi düzeni iletişimi her zaman ekran boyutuna bağlanmıştır. Örneğin, Web Tasarım Ankara doksanlı yılların sonlarında bile, 1920×1080 ekran çözünürlüğünün çoğu web sitesini desteklediği son yıllara 768px taban düzeni olarak kullanıldığında, bu her zaman önemli olmuştur.

Neden Duyarlı Web Tasarım Ankara Seçmelisiniz?

2014 yılında, mobil web kullanıcılarının sayısı masaüstü kullanıcılarını geride bıraktı. Tamamen duyarlı bir web sitesi, büyük ekran monitörlerden tabletlere ve akıllı telefonlara kadar her cihazda çalışmalıdır. Tüm web sitesi tasarım çalışmalarımız tamamen duyarlı ve mobil cihazlara uygun bir web sitesi için fazladan ödeme yapmıyorsunuz. Son yıllarda, bazı müşteriler web sitesi kullanılabilirliğini geliştirmek için tabletler ve akıllı telefonlar için özel siteler oluşturma konusunda bir yaklaşım geliştirdiler. Google bu yaklaşımı önermese de, kullanıcı deneyimi en yüksek önceliğiniz ise, istisnai kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi sunmak için tüm platformlarda uyumlu içeriğe sahip cihaza özgü web siteleri geliştirebiliriz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Medanis Bilişim A.Ş olarak, yeni bir web sitesi geliştirdiğimizde “önce mobil” yaklaşıma odaklanıyoruz.  Önce mobil stratejisi, geleneksel masaüstü bilgisayarların ve dizüstü bilgisayarların tasarım bileşenlerini ele almadan önce bir web sitesinin mobil cihazlar için tasarlanmasını sağlamak açısından kritik öneme sahiptir. Web sitenizin ziyaretçilerinin, web sitenizi akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü veya hatta çok yaygın olmayan 4K monitörde ziyaret edip etmedikleri konusunda olağanüstü bir kullanıcı deneyimi edinmelerini sağlıyoruz.

Yaratıcı Hizmetler

Tüketiciler ve işletmeler tarafından alınan kararların satın alınmasında algı kilit rol oynar. Unutmayın, hiç bir zaman ilk izlenim yaratmak için ikinci bir şansınız olmayacak ve ortalama bir “kendin yap” logosu ya da kendi tasarladığınız iş kartı işi bitiremeyecek.

Medanis Bilişim A.Ş., sonuçları alan özel grafik çalışmaları, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çözümleri sunar. Küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ’ler) markalarını, itibarlarını, pazarlama ve iletişim materyallerini en ileri özel grafik tasarımı ve kurumsal kimlik çözümleri ile inşa etmelerine yardımcı oluyoruz. Tasarımcılarımız, sıradan grafiklere göre daha fazla talep ve beklentileri olan müşteriler için özel grafik tasarım hizmetleri sunmaktadır. Özel grafik tasarım web sitenize ve kurumsal markalamaya (iş kırtasiye, logo, vb.) Diğerlerinin üzerinde durabilir. Unutmayın, kalite tasarımı, web sitenizin ve pazarlama materyalinin görsel çekiciliğinde inanılmaz bir fark yaratır.

Medanis Bilişim A.Ş Web Tasarım Ankara aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Kurumsal kimlik çözümleri için tamamen özel grafik tasarım
 • Logo tasarım hizmetleri
 • Broşürler, antetli kağıtlar, kartvizitler, zarflar ve tebrik kartları dahil olmak üzere iş kırtasiye malzemeleri
 • Web sitesi için özel grafik tasarım kavramları
 • İş markalama ve renk teması geliştirme
 • Video prodüksiyon ve düzenleme
 • Multimedya üretimi ve dağıtımı
 • Yaratıcı fikirleri grafiklere ve görsel çıktılara dönüştürmek
 • Web uygulamaları için özel grafikler UI
 • Haber bültenleri, broşürler, el ilanları, posterler gibi ticari tanıtım öğeleri

 

Bizim Yaklaşımımız

Yaratıcı Web Tasarım Ankara ekibimiz, iş hedeflerinizi, beklentilerinizi ve hedeflerinizi anlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Bazı durumlarda, fikir üretmeye ve / veya beyin fırtınasına da katılabiliriz. Grafik tasarımınızı, işletme tabelaları ve kırtasiye gibi webin dışında kullanmayı düşünüyorsanız, bu ihtiyaçları da karşılayacağız. Gerekli tüm bilgileri bir kez topladıktan sonra, incelemeniz ve değerlendirmeniz için tasarım taslakları ve prototipler verilecektir. Tasarım konseptini onayladıktan sonra, endüstri standardı formatlarında (ai, eps, jpeg, png ve svg) yüksek çözünürlüklü çıktı alacaksınız.

Web Tasarım Ankara Web Sitesi Bakım ve Destek

Web sitenizi korumak ve desteklemek için güvenilir ve uygun fiyatlı bir iş ortağı bulmakta zorluk çekiyor musunuz?

Şirket içi teknoloji personeline sahip olmayan ve web sitelerinde az veya sık olmayan güncellemelere ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için esnek web sitesi bakım ve destek planları sunuyoruz. Web sitemizdeki destek, devam eden yedeklemeleri, mevcut sürümlere yazılım yükseltme ve web sitesi güvenliği gereksinimlerini yönetmeyi içerir. Web Tasarım Ankara web sitesi bakım planlarımızda herhangi bir gizli masraf veya ücret yoktur ve uzun vadeli sözleşmelerde sizi kilitlemez.

Bugün bir web sitesi bakım planı için kaydolun ve keyfini çıkarın:

 • Aynı gün geri dönüş süresi ve çoğu isteğin yanıtı
 • Düzenli web sitesi yedeklemeleri
 • Kötü amaçlı yazılım, hack tespit ve temizleme
 • Devam eden web sitesi güncellemeleri (çekirdek, temalar ve eklentiler)
 • Web sitesi performansı, sayfalar ve çalışma zamanı izleme
 • İsteğe bağlı Web yöneticisi hizmetleri
 • Bire bir eğitim ve destek
 • Google Analiz, Google Search Console kurulumu ve raporlaması
 • Uygun çevrimiçi pazarlama araçlarına erişim
 • Web sitenizin arama motorları için optimizasyonu (SEO)
 • Sorun giderme web sitesi ön uç ve arka uç kod sorunları
 • Web e-posta desteği ve sorun giderme
 • Web kullanılabilirliğinde ve kullanıcı deneyiminde sürekli iyileştirme
 • Web formları, müşterilerinizin sizinle 24X7 iletişim kurabilmesi için destek

Web siteniz başka bir web tasarım ajansı tarafından tasarlanmış olsa bile sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız . Bütçeyi aşmadan ve teslim tarihlerini koruyarak iş yapmak için şirket içi uzmanlığımız ve kaynaklarımız var. Her bütçeyi ve ihtiyacı karşılamak için web sitesi bakım planları sunuyoruz. Standart planlarımızdan biri bakım ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak özelleştirilmiş bir web bakım planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. Küçük ve orta ölçekli iş müşterilerimiz için sunduğumuz bakım planları hakkında bilgi almak için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım Ankara İçin İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemi (CMS), son kullanıcının içeriği tek tip bir şekilde oluşturmasına, düzenlemesine ve yayınlamasına olanak veren bir yazılım uygulamasıdır. CMS, web sayfalarını, basın bültenlerini, farklı kullanım kılavuzlarını, vb. içeren sektöre özel dokümanların toplanması, kontrolü, yayınlanması ve sürümleri için kullanılabilir. CMS tabanlı bir web sitesinin yararı, teknik olmayan katkı sağlayanların Siteler, içeriğin oluşturulması gerektiğinde altta yatan teknolojiyi veya programlama dilini anlama ihtiyacı yoktur. Tek ihtiyacınız olan bir kelime işlem programının bilgisidir.

Web sitenizdeki içeriği yönetmenin yollarını arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Web Tasarım Ankara web tasarım hizmeti portföyümüz, CMS tabanlı web sitelerinin tasarım, geliştirme ve dağıtımını içerir. Binlerce CMS uygulaması (ticari ve ücretsiz) mevcut olsa da Medanis Bilişim A.Ş, aşağıdakiler dahil olmak üzere piyasadaki en popüler CMS ürünlerinin bazılarını kullanarak özel web sitesi tasarımı sunmaktadır:

Web Tasarım Ankara WordPress

WordPress, estetik, web standartları ve kullanılabilirliğe odaklanan son teknoloji ürünü bir yayın platformudur. WordPress aynı anda hem ücretsiz hem de paha biçilemez. Çoğu açık kaynaklı üründe olduğu gibi, bir WordPress web sitesini geliştirmek için yüzlerce üçüncü taraf uygulama ve eklenti bulunmaktadır. Mevcut bir WordPress temasını kişiselleştirebilir veya sizin için bir sıfırdan tasarlayabiliriz.

Web Tasarım Ankara Joomla

Joomla! Web ve intranetlerde içerik yayınlamak için bir CMS platformu ve bir  Web Uygulama Geliştirme çerçevesidir. Sistem, performansı artırmak için sayfa önbelleği, RSS beslemeleri, sayfaların yazdırılabilir sürümleri, haber flaşları, wp_betawppostslar, anketler, web sitesi arama ve dil uluslararasılaştırması gibi özellikleri içerir. Joomla, MySQL veritabanı tarafından desteklenen arka uç ile PHP’de yazılmıştır.

Web Tasarım Ankara Drupal

Drupal açık kaynaklı bir içerik yönetim platformudur. Drupal, kişisel web günlüklerinden büyük topluluk odaklı web sitelerine kadar çeşitli web sitelerini destekleyen güçlü bir özellik karışımı ile donatılmıştır. Drupal’ın kaynak kodu, GNU Genel Kamu Lisansı 2 (GPL) şartları altında serbestçe kullanılabilir. Özel wp_betawppostslama veya içerik yönetim sistemlerinden farklı olarak, Drupal’ın özellik kümesinin gerektiği gibi genişletmek veya özelleştirmek için tamamen erişilebilir.

 

 

 

Uygulama Geliştirme ve Özel Programlama

Müşterilerimizin benzersiz sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için tamamen özelleştirilmiş yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Özel yazılım geliştirmemiz, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için belirli iş gereksinimlerinize odaklanır. Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış uygulamalar geliştirir ve işinize değer katarız.

Yeteneklerimiz

Müşterilerin çoğu, özel programlama ve mevcut yazılıma önemli ölçüde özelleştirme gerektiren tasarım ve işlevselliklere ihtiyaç duyar. Birçok ürün ile birlikte farklı programlama dilleri ve veritabanları ile çalışabiliriz. Benzersiz bir işlevsellik sunmak için özel programlamaya ihtiyacınız varsa veya mevcut bir yazılım ürününe önemli ölçüde özelleştirme gerektiriyorsa, size yardımcı olabiliriz.

Geniş deneyime sahip olduğumuz bazı Web Tasarım Ankara teknolojileri ve yazılım ürünleri şunlardır:

 • PHP / MySQL uygulamaları
 • LAMBA CMS tabanlı web uygulamaları
 • DotNetNuke (DNN) dahil olmak üzere ASP.NET programlama
 • Adobe programlama
 • JavaScript programlama
 • Yazılım geliştirme
 • Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) entegrasyonu
 • CRM programlama – Microsoft Dinamik CRM, Salesforce.com, Infusionsoft
 • Google Map API tabanlı programlama
 • Ödeme işlemleri – Stripe, Authorize.net, Paypal ve Google Checkout
 • Veri görselleştirme – Adaptive Discovery, BI360 Suite, Google BigQuery, JMP Veri Madenciliği, Hızlı Analiz

Web Tasarım Ankara Ek Hizmetleri

Ayrıca aşağıdaki alanlarda özel uygulamalar da geliştirebiliriz:

 • İşletmeniz için özelleştirilmiş Çevrimiçi İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
 • İş akışını ve destek sorunlarını çözmek için Masala ilgili yazılım uygulamalarına yardımcı olun
 • Satış personelinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için özel yazılım uygulamaları
 • Eğitim ve hizmet odaklı işletmeler için web tabanlı çözümler
 • Faturalama ve faturalandırma sürecinizi basitleştirmek için yazılım uygulamaları
 • Envanterinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacak envanter yönetimi uygulamaları
 • Web Tasarım Ankara çevrimiçi e-ticaret mağazanıza yardımcı olacak özel yazılım çözümleri
 • Müşterilerinize haber bültenleri, özel teklifler ve e-posta güncellemeleri sunmak için iletişim uygulamaları
 • Sipariş işleme maliyetlerinizi azaltmak için kredi ve ödeme işleme uygulamaları

Web Tasarım Ankara Marka Stratejisi

Markalaşma, iş stratejisinin en kritik yönlerinden biridir ve sürdürülebilir bir rekabet avantajı sağlar. Markalama, bir işletmenin ürün ve hizmetlerini rakiplerininkinden farklılaştırmasını sağlar. Dijital ekonomi, küçük işletmelerin marka uzmanlarına erişimini ve markalaşmayı anlamlı bir şekilde kullanmalarını kolaylaştırdı .

Marka Stratejisi Nedir?

Marka stratejisini anlamak için, önce markalamayı anlamak gerekir.

Basit bir ifadeyle, markalaşma bir kurumun, ürünün veya hizmetin değerini ve özgünlüğünü belirleme sürecidir. Web Tasarım Ankara belli bir markayı tanımlayan belirgin bir özellikler, faydalar ve nitelikler kümesidir. Birçok insan genellikle markalaşma ve pazarlama konusunda kafa karıştırıyor.

 

Markalaşma, pazarlama stratejisinin ne olduğudır çünkü markalaşma stratejikdir ve pazarlama taktiktir.

Buna karşılık marka stratejisi, marka mesajlarınızı nasıl, ne zaman, nerede, ne zaman ve kiminle paylaştığınıza dair kuralları ve kuralları tanımlar. İyi tanımlanmış ve yürütülen bir Web Tasarım Ankara marka stratejisi, tutarlı bir marka mesajına, müşterilerle güçlü bir duygusal bağlantıya ve daha yüksek marka eşitliğine yol açar.

Marka Stratejisine Neden İhtiyacınız Var?

Algı odaklı bir dünyada yaşıyoruz ve markalar, şirketin güvenilirliğini, ürünlerini, itibarını ve müşteri deneyimini müşterinin görüşlerini temsil ediyor. Marka stratejisi, rekabet ortamı, pazar konumu ve müşteri beklentileri hakkında netlik sağladığı için önemlidir. Bu bilgi, etkili pazarlama stratejileri geliştirmek ve rekabet gücünüzü en üst düzeye çıkarmak ve güçlü markalar oluşturmak için pazarlama mesajlarını hassaslaştırmak açısından çok önemlidir. Web Tasarım Ankara için marka bilinirliği, marka bilinirliğinin artırılması, kredibilite ve güvenin artması, reklam etkinliğinin artırılması ve çalışanlara ilham verilmesi yoluyla markanın pazar performansını ve karlılığını önemli ölçüde artırır.

Web Tasarım Ankara İçin Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her türden işletmenin işlerini, tarihini ve hedeflerini öğrenerek marka stratejilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Markalamanın sadece bir iş logosunun veya renk şemasının ötesine geçtiğini biliyoruz.

Kısa vadeli ve uzun vadeli hedefleri, iletişim kanallarını ve marka eşitliği üzerindeki etkileri açıkça tanımlayan marka stratejileri geliştiriyoruz. Marka mesajı, markanın misyonu ve değerleri ile uyumlu olduğundan emin olmak için rafine edilir. Web Tasarım Ankara açık bir marka mesajı, marka stratejisi ve marka mesajlaşma arasındaki uçurumu kapatmak için bir anahtardır.

 • İşinizi benzersiz kılan, güçlü ve zayıf yönlerinizi, rekabeti, hedef kitleyi ve fırsatları oluşturan şeyleri öğrenerek başlarız.
 • Mevcut marka kimliğinizi değerlendirmek için pazarlama iletişimlerinizi kapsamlı bir şekilde gözden geçiriyoruz.
 • Markanın değer önerisini ve konumlandırmayı inceliyoruz.
 • Markanızı rakiplerinden ayıran nitelikleri belirleyip tanımlarız ve sürdürülebilir bir rekabet avantajı elde etmek için bu özellikleri nasıl kullanacağımızı belirleriz.
 • Genel marka stratejisiyle tutarlı ve tutarlı bir marka mesajı geliştirmek için dijital pazarlama, sosyal ve mobil pazarlamanın yanı sıra geleneksel pazarlamaya yönelik keskin anlayışımızı kullanıyoruz.
 • İş hedeflerinizle uyumlu olduklarından emin olmak için logolar, sloganlar ve renkler gibi görsel kimlik öğelerini inceliyoruz.
 • Web Tasarım Ankara için daha sonra marka denetimi ve keşif oturumları tarafından tanımlanan değişiklikleri içeren kapsamlı bir marka stratejisi ve yeni bir marka kimliği geliştiriyoruz.
 • Pazarlama stratejisinin marka stratejisiyle uyumlu olduğundan emin oluruz.

Teklifimiz

 • Marka stratejisi ve planlama
 • Web Tasarım Ankara
 • Marka konumlandırma
 • Marka önerisi geliştirme
 • Marka mimarisi stratejisi
 • Marka portföy analizi
 • Marka uzantıları
 • Ortak marka stratejisi
Yeterli dönüşüm yok mu? Web sitenizi canlandırın!

Mevcut web sitenizin dönüşüm oranı sizi tatmin etmiyorsa yeni bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Bir şey potansiyel müşterilerinizi uzaklaştırmalı. Web Tasarım Ankara düşük kullanıcı deneyimi, istenmeyen arayüz, gerekli bilgilerin eksikliği vb. olabilir.

 

Yerinde Optimizasyon

Web Tasarım Ankara web sitenizin mobil uyumlu olması ve arama motorları tarafından kolayca indekslenmesi ve yorumlanması zorunludur . Bu “blok & mücadele” yerinde SEO çalışmasına ilk birkaç ay içinde bakıyoruz. O andan itibaren uzmanlarımız sitenize eklenen wp_betawpposts gönderileri, resim dosyaları, video dosyaları, beyaz kağıtlar ve web sayfaları gibi yeni içerikleri optimize eder. Web Tasarım Ankara düzenli olarak, sahadaki Web Tasarım Ankara SEO çalışmamızın sitenizin organik sıralamalarını rekabetçi aramalar ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürme yeteneği üzerine nasıl etkilediğini değerlendiriyoruz . Hizmetler şunları içerir:

 • Anahtar Kelime Yerleşimi
 • Web Tasarım Ankara
 • Meta Veri Optimizasyonu
 • İç Bağlama Yapısı
 • Yönlendirmeler
 • Görüntü ve Video Dosyası Optimizasyonu
 • Şema İşaretlemeleri
 • HTML / XML Site Haritaları
 • Robot.txt İncelemesi
 • Kanonikleştirme
 • wp_betawpposts Tasarımı ve Bakımı
 • Mobil Site Optimizasyonu Danışmanlığı
 • Yeni Web Sayfası Geliştirme

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

About Author

Medanis Destek