Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı

Yeni kurulan veya uzun süredir faaliyette olan büyük şirketler tarafından karşılaşılan ortak bir sorun, inşa edildikten sonra web sitelerine trafik çekmektir. Bir web sitesini pazarlamanın birçok yolu vardır, ancak görünürlüğünüzü çevrimiçi olarak artırmanın açık ve net bir yolu vardır ve sonuç olarak web sitenizden daha fazla gelir elde etmek, arama motoru optimizasyonudur. Ankara SEO Ajansı Medanis Bilişim A.Ş ile iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), internetteki en geniş arama motorlarında web sitenizin görünürlüğünü artırma sanatıdır: Google, Bing ve Yahoo. SEO hizmetlerimizle yıldızların ötesine geçiyoruz. Yetenekli Ankara SEO Ajansı SEO uzmanlarımız, müşterimizin alt satırını görmeden, 1. sayfa sıralaması için hedefler koyar. SEO ile yaptığınız yatırımın getirisini en üst düzeye çıkarmak, diğer ilgili pazarlama biçimleri hakkında bilgi sağlayan danışmanlık hizmetleri sunmak önceliğimizdir.

Ankara SEO Ajansı ve Web Tasarım Geliştirme

Ankara SEO Ajansı Medanis Bilişim A.Ş sadece SEO hizmeti vermez. Uzman yazılımcılarımız ve grafik tasarımcılarımız ile web sitenizi öncellikle SEO uyumlu hale getiririz. Sizler için gezinmesi kolay ilgi çekici, etkileyici, zengin özellikli web siteleri oluştururuz. Tüm müşterilerimiz için ortak olan evrensel bir ihtiyacı anlıyoruz – web sitenizi geliştirildikten sonra yönetme yeteneği. Bu yüzden WordPress geliştirmede uzmanız.

WordPress , webin en güçlü web sitelerini destekleyen güçlü ve dinamik bir içerik yönetim sistemidir. Yatırım getirinizin geri dönüşü için yatırım getirisine odaklanan dinamik WordPress siteleri oluşturuyoruz. Kurumsal web siteleri, çevrimiçi mağazalar (e-ticaret web siteleri), yerel iş siteleri, kurucu siteler ve wp_betawppostslar geliştirme tecrübemizle, yetenekli Ankara tasarımcıları ve geliştiricileri ekibimiz size güzel bir site, zaman ve zaman kazandıracak.

İçerik Oluşturma ve Metin Yazarlığı İçin Ankara SEO Ajansı

İşletmenizin çevrimiçi çalışmalarında başarılı olması için, kitlenizi ve müşteri tabanınızı sürekli olarak meşgul etmeniz gerekir. Bu, sitenizin başlangıcından itibaren başlar – bireysel web sayfalarınızda okuyucuya sunulan içerik. Birçok işletme sahibi, kapsamlı bir web sitesi oluşturmak için ne kadar içeriğin geçtiğini ve bunun ilgili ve güncel kalmasını sağlamak için düzenli olarak ne kadar ihtiyaç duyulduğunu fark etmez.

Ankara SEO Ajansı, dilbilgisine hakim, yetenekli, Ankara merkezli metin yazarları tarafından üretilen, uygun fiyatlı, ölçeklenebilir içerik oluşturma ve metin yazarlığı paketleri sunmaktadır. Deneyimli içerik oluşturucularımız, web siteniz için yazılan içeriğin alakalı arama sorguları için sıralandığından ve trafiğinizi ve katılımınızı artıracağından emin olmak için SEO uyumlu makaleler yazarlar.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi

Çevrimiçi algınızdaki en önemli faktör, sosyal ağlardaki itibarınızdır. Tüketicilerin, kurulmadan, daha büyük bir takiple, daha büyük bir güvene sahip olmaları bir sır değildir. Çeşitli ağlarınızdaki takipçilerin, beğenilerin veya bağlantıların ötesinde, daha da önemli bir özellik var. Bu insanların kaçının, anlaşmalar ve nihayetinde, satış veya satın almalara dönüştüğü görülüyor.

Çevrimiçi pazarlama kampanyalarına yaklaşımımız, dönüşüm oranınızdaki odak noktasını belirler. Sosyal medya pazarlaması, arama motorlarındaki duruşunuzu geliştirir, markanızı geliştirir, ürünlerinizi satar ve web sitenize trafik akışını açar. Ankara SEO Ajansı olarak her büyüklükteki işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına uygun ölçeklenebilir dijital pazarlama danışmanlığı ve sosyal medya yönetim paketleri sunuyoruz. Sadece yeni müşteriler yaratmayı değil, aynı zamanda mevcut olanlarınıza da hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

SEO ve Arama Pazarlaması

Ankara SEO Ajansı, şirketlerin dijital dünyada başarıya ulaşmasına yardımcı olan tam hizmet, dijital bir ajanstır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda uzmanlaşmaktayız müşterilerin keşfedilebilirliği, görünürlüğü, müşterileri ve destekçileri arama keşfedilebilirliği sayesinde kazanmasına yardımcı oluruz.

Büyümek için SEO ve Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı, kurumların web sitelerini optimize ederek ve gelen bir pazarlama stratejisi üreterek arama motorları aracılığıyla potansiyel müşterileri ve müşterileri çekmelerine ve elde tutmasına yardımcı olur. Tam hizmet olmak,  Ankara SEO Ajansı en iyi sonuçları elde etmek için pazarlama, teknoloji ve tasarım sınırlarını aşmasına olanak tanır.

Marka görünürlüğünü artırmak için Ankara SEO Ajansı ile SEO çalışması yapmalısınız.

SEO İçerik Stratejisi

Kuruluşunuz için üst düzey mesajlaşma, değer önerisi ve sosyal medya entegrasyonuna dokunan kapsamlı bir içerik stratejisi oluşturuyoruz. SEO üzerindeki etkisini iyileştirmek için iş akışlarını yayınlamayı planlıyoruz.

 Arama Analizi 

Çevrimiçi pazarlama kampanyalarını iyileştirmek ve alaka düzeyini araştırmak için raporlar oluşturur ve web mülklerini denetleriz. Ankara SEO Ajansı site performansını iyileştirmek için kullanıcı deneyimini iyileştirmek için puan ve yer ayırmayı amaçlıyoruz.

Sosyal Medya ve Arama Stratejisi

Sosyal medya ve PR stratejisi, kurumsal veya marka sosyal medya politikası hedefleri, kampanyalar ve yönergeler, sosyal medya kampanyaları (Twitter, Facebook, LinkedIn vb.). Ankara SEO Ajansı olarak şirketlerin müşteri katılımı için sosyal medyayı daha iyi kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

 SEO Dönüşüm 

Dönüşümleri, web sitesi kayıtları, işlemlerden elde edilen gelirler, artan satın almalar, bağışlar veya hesap kayıtları olabilir. Ankara SEO Ajansı yineleme ve optimizasyon yoluyla dönüşüm olasılığını artırmaya yardımcı oluruz.

Kullanıcı Deneyiminde Aramak

Etkili ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi oluşturmak, çevrimiçi ortamda etkili olmak için hayati önem taşımaktadır. Ankara SEO Ajansı, çevrimiçi iş sistemlerini ve web sitelerini daha kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay hale getirme konusunda uzmanlaşmıştır.

E-Ticaret SEO

Biz e-ticaret web sitelerinin arama, sosyal, e-posta ve müşteri ile doğrudan nişan varlıklarının varlığını artırmaya yardımcı oluruz. Ankara SEO Ajansı performans odaklı, e-ticaret pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Stratejik SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı stratejik bir ortak olarak davranır müşterilerin yetkilerini, görünürlüğünü, müşterilerini kazanmalarına ve sektörlerinde liderlik kazanmalarına yardımcı olur.

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu için kısaltma, normalde, her büyük arama motorunun ilk sayfasında yüksek sıralamalar elde etmek için gerekli SEO stratejileri ile ilişkilidir. Ancak şimdi, diğer çevrimiçi sosyal ortamlara genişleyen diğer optimizasyon ve SEO fırsatları var. Profesyonel bir pazarlama şirketi olan Ankara SEO Ajansı, bugün çalışmış olanların aksine, günümüzde çalışan yeni SEO yöntemlerine sahip olmak için optimizasyon ve pazarlama tekniklerinin gerekli olduğunu biliyor.

Bir SEO hizmet şirketi olarak, Ankara SEO Ajansı, işletmelere bugün mevcut olan en etkili arama motoru trendlerini sağlar. Aslında, pazarlama hizmetlerimiz, en son pazarlama ve arama motoru optimizasyon tekniklerimizi kullandığımızdan dolayı trendlerin önünde durmamızı sağlar. Optimizasyon hizmetlerimiz stratejik olarak uygulandıktan sonra, sunulan her bir şirket daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüme sahip olacak.

Optimizasyon ve pazarlama hizmetlerimizi bir adım ileriye taşımak için, Ankara SEO Ajansı pazarlama uzmanı ekibi de her müşteriye kendi başarısı için kanıtlanmış optimizasyon formüllerini sunar. Pazarlama hizmetlerimiz, her şirketin, günümüzün pazarlama trendlerine dayanarak işlerini etkileyecek olan sonuç odaklı SEO çözümünü deneyimlemesine olanak tanır. Birden fazla SEO hizmetleri aşağıda belirtilenleri içerir:

 • Yerel SEO Hizmetleri
 • Sosyal SEO Hizmetleri
 • Video SEO Hizmetleri
 • Çevrimiçi İtibar Yönetimi
 • Çevrimiçi İtibar Onarımı
 • SEO Anahtar Kelime Araştırma
 • Sayfa İçi SEO
 • Sayfa dışı SEO
BİRDEN ÇOK SEO HİZMETİ ŞİRKETİNİZE NASIL YARDIM EDEBİLİR?

Birden fazla SEO tabanlı hizmet sunan şirketler, müşterileri için SEO ile ilgili daha geniş bir hizmet yelpazesi sağlayabilir. Bu hizmetler, şirketlerin genel sosyal erişimini geliştirirken daha fazla sosyal medya platformunda daha fazla maruz kalma elde etmelerine yardımcı olabilir.

Birden fazla arama motoru optimizasyonu ve pazarlama hizmeti sunan Ankara SEO Ajansı SEO Pazarlama Uzmanları, daha geniş bir ayrık, ancak ilgili pazarlama hizmetleri yelpazesi sunarak müşterilerine daha fazla değer katmaktadır. Ayrıca en yeni SEO ve pazarlama trendlerini daha iyi anlıyorlar. Endüstriye dayalı bilgi ile, bir pazarlama şirketi optimizasyon ortamında meydana gelebilecek değişikliklerden bir adım önde dururken daha etkili optimizasyon hizmetleri sunabilmektedir.

Birden fazla Ankara SEO Ajansı SEO hizmeti uygulayarak, müşteriler uzmanlık alanlarında uzman ve yetkili olarak görünecektir. Her şirket, Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, Google Arama Motoru, Google+ ve daha fazlası gibi sosyal medya platformlarından yüksek sıralamalar ve ek pozlama elde edecektir. Birden fazla pazarlama kampanyasını yönetebilen (1) ve (2) her bir kampanyanın sonuçlarını test edip ölçebilen şirketler, müşterilerinin genel pazarlama kampanyasına daha fazla değer katmaktadır.

Ankara SEO Ajansı Yerel SEO, çevrimiçi pazarlamanın gerçekleştiği oldukça etkili bir yöntemi açıklayan yeni bir terimdir. Şirketlere, ürün ve hizmetlerini, belirli bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyan, tam olarak bölgede bulunabilecek kişilere özel olarak tanıtma fırsatı verir.

Yerel SEO, çok etkili bir çevrimiçi pazarlama stratejisidir çünkü gerekli arama sonuçlarını doğru bir şekilde sunmak için bileşenlerin bir kombinasyonu ile çalışır. Ankara SEO Ajansı kullanıcıyı, satıcı, satıcı, restoran, park veya herhangi bir varış noktasının mevcut coğrafi konumlarına en yakın olduğu konusunda bilgilendirmek için arama anında kullanıcının mevcut konumunu belirler. Kullanıcının mevcut pozisyonu gerçek zamanlı olarak belirlenir ve kullanıcı hareket ettikçe modifiye edilir ve istenen hedefe daha yakın veya daha uzak hale gelir.

Yerel SEO, Google Haritalar, Yahoo Haritalar ve Bing Haritalar gibi arama motorlarına ve kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri ve hizmetleri sunan şirketleri bulmasına yardımcı olmak için çevrimiçi işletme dizinlerine dayanır.

Ankara SEO Ajansı Yerel SEO, Google Haritalar, Yahoo Haritalar ve Bing Haritalar gibi arama motorlarına ve kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri ve hizmetleri sunan şirketleri bulmalarına yardımcı olmak için çevrimiçi işletme dizinlerine dayanır.

Günümüzün yaşam tarzının hızlı hareket eden hızına ayak uydurmak için, Yerel SEO her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılmaktadır. Benzersiz özellikleri nedeniyle, tüketiciler, kendi alanlarındaki en yakın ve en alakalı işleri bulma konusunda daha fazla zaman tasarrufu sağlayabilirler.

Ayrıca, Yerel SEO, arama sorguları gönderirken kullanıcının en alakalı sonuçları almasını sağlayan Google 3 Paketine sahiptir. Bu, GPS verileriyle ilişkili hesaplamalar yoluyla çalışır ve örneğin bir lastik dükkanına veya bir benzin istasyonuna ihtiyaç duyuyorsanız son derece önemlidir. Elbette, yakınlarda bulunanları bulmanız gerekir. Örneğin Ankara’da yaşayan birisi web tasarım yazarsa Google ona Ankara’da bulunan web tasarım firmalarını gösterecektir. Arama motorlarının en çok yardımcı olduğu yer burasıdır. Bulunduğunuz yerin kuş bakışı görünümünü elde etmenizi ve aradığınız mağazayı bulmanızı kolaylaştırmak için mevcut konumunuzun haritalarını sağlarlar. Yerel SEO’nun şirketlere nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi aşağıda verilmiştir.


YEREL SEO NEDEN YARARLIDIR?

Bir şirket genel alanda bulunan kişiler tarafından bulunmayı istiyorsa, o zaman Yerel SEO’dan tam olarak yararlanmalı ve ilgili tüm çevrimiçi platformlarda kullanılabilir hale gelmelidir.

Yerel SEO’nun bir şirket veya şirket için avantajlı olmasının nedenlerinden biri, yerel ayak trafiğini artırması ve rekabeti azaltmasıdır. Aslında rekabetiniz azalır, çünkü artık sadece aynı coğrafi bölgedeki diğer işletmelerle rekabet ediyorsunuz. Ankara SEO Ajansı bu nedenle, daha fazla trafik ve sonuçta daha yüksek satışlar elde etmek için işletmenizin görünürlüğünü bir Google arama motoru sonuçları sayfasında iyileştirmeye önem vermelisiniz.


Yerel Google arama paketi, Google platformunda bir veya iki şekilde görüntüleyerek çalışır

 1. Yeni Google Atlı Karınca – Yeni Google Atlı Karınca, bir liste biçiminde görüntülenir; böylece atlı karınca, hem organik hem de ücretli girişlerden oluşur. Ayrıca, Google arama sorgularına göre yerel hedeflerle işaretlenmiş bir haritaya da sahiptir.
 2. Girintili Liste – Girintili bir liste de görüntülenir. Bir listenin bu formu, bir şirket, ürün veya hizmetle ilgili adresler, telefon numaraları veya incelemeler gibi önemli bilgileri hızlı bir şekilde görmeyi kolaylaştırır.

 Ankara SEO Ajansı Yerel SEO yerel pazarlamanın tahminlerini çıkarır. Bir mahalle gazetesine reklam yerleştirmekten farklı olarak ya da müşterilerden bir yanıt alabileceğiniz ya da alamayacağınız bir çevrimiçi reklamdan daha farklı. Ancak Ankara SEO Ajansı ile Yerel SEO ile, bir Google araması yaptıktan sonra kapınıza kadar gösterebilecek gerçek, canlı, fiziksel potansiyellerle uğraşıyorsunuz. Sonuç olarak, sizi aradıkları anda onlara ulaşmanız büyük olasılıktır. Müşteri tabanınızı daha da geliştirirken ürün veya hizmet ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Daha küçük işletme sahipleri, derin ceplere sahip olabilecek daha büyük şirketlerle rekabet etmekten kaçınırlar. Ancak Yerel SEO ile oyun alanı aslında küçük şirketler için dengeleniyor. Yerel SEO’nun ardındaki fikir, müşterilerin şu anda Google’da aradıkları bir ürünü veya hizmeti sunan en yakın şirketi bulma konusunda doğru yönde yönlendirilmeleridir. Yerel Şirket SEO, zaman içinde satışları artırarak bir işletmenin büyümesine yardımcı olabilir.

Bu yeni eğilim ciddiye alınırsa, işletmeler müşteri sadakati oluşturabilir, müşteri tabanına daha fazla katılabilir ve satışlarda artış görebilir.

Aslında ne tür bir işin olduğu önemli değil; coğrafi konumunuzdaki bireylerin kullanabileceği bir işletme iseniz, Google 3 Paket varlığınızı artırabilir ve sonuç olarak daha fazla satış elde edebilirsiniz. Bu, aşağıdaki gibi endüstrileri içerir:

 • Doktorlar
 • Dişçiler
 • Cerrahlar
 • Avukatlar
 • Emlakçılar
 • Emlak Komisyoncuları ve daha fazlası

Yerel bir müşteri yalnızca web sitenizi ziyaret edecek biri değil, sizinle doğrudan telefonda konuşacak ve ön kapıda görünecek biri.

Diğer tüm SEO tabanlı stratejiler gibi, Ankara SEO Ajansı Yerel SEO pazarlama stratejisine de ihtiyaç duyulmaktadır. Bir uzman SEO pazarlama uzmanları tarafından uygulanabilir ve Ankara SEO Ajansı size kaliteli Yerel SEO hizmetleri sağlayabilecek en iyi insanlara sahiptir.

Yerel işletmeler, aşağıda belirtilenler de dahil olmak üzere potansiyel müşterileri çekmede büyük avantajlara sahiptir.

 1. İnsanlar ürünleri ve hizmetleri bulmak için İnternet’i kullanır. Bunların yaklaşık yüzde 64’ü, Google ve çevrimiçi dizinler gibi çevrimiçi arama paketlerini, belirli ürünleri ve hizmetleri bulmak için birincil kaynağı olarak kullanıyor.
 2. Yerel Google hizmetleri için yapılan çevrimiçi arama, genel aramalardaki büyüme artışının iki katından fazla olan yüzde 58’lik bir büyüme artışı yaşadı.
 3. Yerel aramalar için pazarlama çok hedeflidir. İşletmeler, işletmelerinin tanıtımına yardımcı olmak için Google arama sonuçlarına ve çevrimiçi dizinlere güvenebilirler.
 4. Dizinlerde pazarlama, geleneksel reklamcılık seçeneklerinden daha yüksek dönüşüm oranlarında artış sağlamıştır.
 5. Mobil internet kullanımı, mahallede araba sürerken veya bir kahvehanede takılırken, gezinti sırasında daha yerel müşteriler tarafından kullanılıyor olduğundan, mobil İnternet kullanımı bir büyüme artışı yaşadı.
 6. Ankara SEO Ajansı Yerel SEO çok uygun maliyetlidir ve önemli bir YG sağlar.
 7. Yerel mülk sahiplerin yalnızca yüzde 10’u Google Rehber’deki SEO’dan yararlanıyor ve bu eğilimi kullanmanın avantajlarını keşfetmenin zirvesinde bulunan şirketler için daha az rekabet ediyor.
 8. Ücretsiz Yerel SEO fırsatlarının çoğu hala çok etkilidir ve fiyat artışlarından önce tam olarak yararlanılmalıdır.
 9. Gazetelerin okurları son 20 yılda büyük bir düşüş yaşadı. Düşüşler yüzde 40 ile 80 arasında düştü. Bunun nedeni, insanların çoğunluğunun internete haber, etkinlik, spor ve diğer bilgileri sağlamak için normalde yerel gazeteye verdikleri bilgilerden oluşmasıdır.
 10. Ankara SEO Ajansı  Servis sağlayıcılar, en sadık müşterilerinin bazılarının müşteri yorumlarını yazmalarını sağlamak için hem akıllı hem de stratejik olmalıydı, çünkü yerel tüketicilerin yaklaşık yüzde 70’i iş görüşlerine güveniyor ve ağız kelimesine güveniyor.

Ankara SEO Ajansı Yerel SEO eğilimleri ufukta fakat daha fazla büyümek için daha fazla veriye sahip verilerle istikrarın bir göstergesi olduğunu zaten göstermişlerdir. İşletmelerin arama motoru optimizasyonu fırsatlarından yararlanabilmeleri için en uygun zaman olmaları ve bunların özellikle Google’dan daha fazla müşteri çekerek işlerinin büyümesinde önemli katkılar sağlayabilmeleri.

Yerel SEO Ankara SEO Ajansı  nispeten yeni olmasına rağmen, hala gelişmekte olup, şirketlere büyüme çabalarına yardım etme konusunda oldukça yeteneklidir.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı