Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.  Web sitesi fiyatları web sitenizde bulunmasını istediğiniz veya sektörünüze göre gerçekten gerekli olan ve bulunması gereken özelliklere göre farklılık gösterecektir. Yani hiçbir firma mobil uyumlu web site fiyatı şu kadar diye kesin bir fiyat veremez. Önce sizi dinler, işinizin özelliklerini kavrar, nasıl bir web sitesi istediğinizi anlar ve bu doğrultuda size bir fiyat teklifi oluşturur.

Mobil cihazlardan gelen trafiğin % 30’unu (ve bazı sektörlerin daha yüksek bir mobil trafik oranına sahip olduğu) oluşturuyor, web sitenizi mobil cihazlara uygun hale dönüştürmek, sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir.

Mobil uyumlu bir web varlığı oluşturmanın çeşitli yaklaşımları vardır. Bunlar genellikle her biri mobil kullanıcılar için farklı bir deneyim sağlayan üç ‘tür’e ayrılır:

 • Duyarlı tasarım için Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları: sayfa – URL, HTML, resimler, her şey aynı kalır, ancak CSS tarayıcı genişliğine göre farklı kurallar verir.
 • RESS / Adaptive / Dinamik Sunum Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları: URL aynı kalır, ancak sunucu, hangi cihaz türünün sayfa için talep edildiğine bağlı olarak farklı HTML ve CSS gönderir.
 • Ayrı Mobil Site Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları: genellikle bir alt etki alanında (örneğin, m.domain.com ) veya bazen bir alt klasörde (örneğin, www.domain.com/mobile ) barındırılır, ancak aynı zamanda masaüstü sitesiyle aynı URL’leri kullanabilir ve yalnızca farklı HTML’leri sunabilir Kullanıcı aracısına dayalı olarak masaüstü ve mobil ziyaretçilere (dinamik sunum adı verilir).
  Mobil site farklı URL’ler kullanıyorsa, genellikle kendi masa üstü paralel tutulur (örneğin www.domain.com/first-page ve m.domain.com/first-page), kullanıcı aracısına dayalı sorunsuz yönlendirmeler sağlar. Ancak, ayrı bir sayfa grubu olduğu için seçenekler sınırsızdır. Tamamen farklı bir site yapısına sahip olmayı seçebilirsiniz; bu durumda, mobil URL’ler zorunlu olarak farklı olabilir.
SİTENİZİN MOBİL VERSİYONUNU TASARLAMA

Mobil ziyaretçiler sitenizin bir sürümünü ana siteye benzer renklere, temalara ve içeriklere sahip olarak görmek isterler, böylece doğru sitede olduklarından emin olabilirler. Ancak, Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları sayfanın gerçek yapısının oldukça farklı olmasını bekliyorlar: ekran, bir kerede yalnızca masaüstü ziyaretçilerine gösterdiğimiz çok sayıda seçenek yerine, yalnızca bir veya iki öğeyi bir arada göstermelidir.

İÇERİĞİ DÜZENLEME

 • Önerilen: Mobil

  Mobil tasarım dünyasında büyüyen bir harekettir . Temel fikir, mobil sitelerin önce tasarlanması, ardından tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için sayfalara genişletilmesi gerektiğidir. Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları Masaüstü sürümünde yüklenemeyen bir mobil sayfaya koyabileceğiniz hiçbir şey yok (mobil cihazlara özgü özelliklere ek olarak, ancak bunların düzeltilmesi gereken bir sorun değil). Bu yaklaşım Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları için özellikle sayfanın mobil sürümündeki içeriğin masaüstü sayfasındaki içerikle aynı olması gereken duyarlı ve dinamik olarak sunulan siteler için yararlıdır.

 • Mobil Site Tasarımı Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

  Mobil tasarım bir seçenek değilse, göreviniz daha zor, ancak imkansız değil.

  Bir masaüstü sayfasının hangi öğelerinin bir mobil sayfada bulunması gerektiğini belirleyerek işe başlayın :

  • Standart web analizi araçları, CrazyEgg ve UX testi gibi özel araçlarla kullanıcı verilerini toplayabilirsiniz . Soruları sorun:
   1. Ziyaretçiler için hangi içerik önemlidir?
   2. Göz ardı edilen nedir?
   3. Ziyaretçilerin izledikleri yol nedir?
  • İçine de bakın. Sitenizi desteklemek için reklamlara ihtiyacınız varsa, kullanıcı testlerinizde göz ardı edildiğini öğrendiğiniz için bunları kaldırmayacaksınız. Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları Öte yandan, siteniz öncelikli olarak aboneliklerde yayınlanıyorsa ancak biraz daha kârlı reklamlar içeriyorsa, Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları sayfa yükleme süresini hızlandırmak ve kullanıcı deneyimini optimize etmek için bunları sitenin mobil sürümünden kaldırmak isteyebilirsiniz.
  • Yüklemek için biraz zaman alan elemanları tanımlamak için bazı hız testleri çalıştırın . Bulmak:
   1. Sayfanın içeriği için önemli mi?
   2. Minimize edilebilir mi?
Duyarlı Web Tasarımı ve Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

Duyarlı Web Sitesi Tasarımı Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları, tüm platformlar için tek bir HTML kodu ve tek bir URL kullanan dahice bir tasarım tekniğidir. Tüketicinin web’i bir masaüstü bilgisayarında veya tercih ettiği mobil cihazda taraması durumunda, web sitesi ekran boyutuna göre değişecektir.

Bir site, daha küçük ekranı ve kullanıcının cihazının değişen oranlarını belirlediğinden, daha dikey olarak yığılmış ve basitleştirilmiş bir sunuma geçer. Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları Ziyaretçiler artık tüm gerekli işlevleri yerine getirmek için siteyi aşağı kaydırabilir. Görüntüler de ekrana uyduğundan ve hala anlaşılabilir olduğundan emin olmak için değişen oranlar ve çözünürlüklerle yeniden ayarlamaya ayarlıdır.

Medanis Bilişim A.Ş Duyarlı web siteleri ve çevrimiçi uygulamalar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Tüm Web Sitesi tasarımlarımız mobil uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur. Iphone, Android ve küçük market cihazları ile uyumluluğundan emin olmak için her web sitesi kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Şirketiniz için mükemmel web tasarımcısını seçmek çok zor olabilir – özellikle çok fazla seçenek mevcut olduğunda. Ancak Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları, seçimi biraz kolaylaştırmak için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Doğru seçimi yapmak için bilmeniz gerekenler:

 • Senin bütçen
 • Web sitenizin hedefleri
 • Şirket hedefleriniz
 • Sizin endüstriniz
 • Hepsi birlikte nasıl çalışır?

Bu faktörlerin çoğu anlamlıdır. Ne kadar para harcamanız gerektiğini, çevrimiçi olarak ne elde etmek istediğinizi ve işinizin nasıl büyümesini istediğinizi bilmeniz gerekir. Ama endüstrinizi bilmek neden önemlidir?

Gerçek şu ki, mobil web tasarımı bazı sektörlere diğerlerinden daha fazla yardımcı oluyor ve işiniz için bir yatırım yapmadan önce bir mobil sitenin potansiyel YG’sini bilmek ve anlamak önemlidir.

Sektörünüz için bir mobil sitenin avantajlarını belirlemek için, çevrimiçi olarak nasıl temsil edildiğini anlamak çok önemlidir.

Örneğin, rakiplerinizin 1998’den beri web sitelerini güncellemediği bir sektördeyseniz, mobil web tasarımı sitenizin Google arama sonuçları ve kullanıcı dostu olma açısından bir mucizesi olacaktır.

Ancak, sektörünüzde bir mobil web sitesine sahip son şirketlerden biriyseniz, daha düşük getiriler görebilirsiniz. Ancak bu kötü bir şey değil – mobil bir web sitesine yatırım yapmaktan hâlâ büyük bir yatırım getirisi elde edersiniz.

 

Mobil web sitesi fiyatlandırması ve paketleri

Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları için, müşterilerimize mutlak en iyi sonuçları vermek için çaba gösteren, ödüllü bir web tasarımcıları ekibimiz var.

Duyarlı bir web tasarım yaklaşımı kullanmak size aşağıdaki avantajları sağlayabilir:

 1. Daha fazla satış: Mobil siteler, Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları daha fazla mobil alışverişe yol açabilir. Aslında, duyarlı tasarıma sahip şirketler genellikle, dönüşüm oranlarından daha yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir.
 2. Marka güçlendirme: Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları Tüketiciler sitenizde kolay ve sorunsuz bir deneyim ister. Sinir bozucu bir mobil deneyim, sizin ve şirketinizin olumsuz imajını oluşturabilir.
 3. Maliyet tasarrufu: Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları Duyarlı web tasarımı, bir web sitesini ve mobil siteyi yöneten ek zamanı ve parayı ortadan kaldırabilir.
 4. SEO için iyi: Arama motoru devleri Google ve Bing, arama sonuç sayfalarında daha yüksek sıralamaya yardımcı olabilecek duyarlı siteleri tercih eder.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı