Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Uygulama Şirketleri

Uygulama Şirketleri

Bir mobil uygulama fikrinizi hayata geçirmek için veya firmanıza ait bir mobil uygulama tasarlatmak için Uygulama Şirketleri ile çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Mobil uygulamalar da web siteleri gibi kalite ve profesyonellik ister. Hatta mobil uygulamalar bu konuya daha çok dikkat etmelidir. Çünkü insanlar telefonunda kötü görünen veya pil ömrünü bitiren, yavaş açılan uygulamaları bulundurmak istemezler. Uygulama Şirketleri bu yüzden önemli bir yere sahip. Herhangi birine mobil uygulamanızı emanet edemezsiniz. Profesyonel insanlarla çalışmanız ileride yaşayacağınız birçok sorunun önüne geçecektir.

Uygulama Şirketleri deneyimli ise mobil uygulamanızın özelliklerine göre uygun olan yöntemleri seçecektir. Örneğin basit ve az özellikli bir mobil uygulama istiyorsanız HTML5 kullanabilirler. Mobil uygulamanızda mikrofon, kamera, yer bildirimi gibi özelliklere ulaşılsın istiyorsanız native ya da hybrid teknoloji kullanılması gerekir. Eğer ajans deneyimli değilse ne yapacağını bilemez ve yanlış yöntemlerle size zaman ve para kaybettirebilir.

Mobil uygulamanızdan en iyi verimi alabilmeniz için profesyonel bir çalışması yapılması gerekir. Mobil uygulamanızın açılış hızı burada önemli bir yere sahip. Mobil uygulamanız açılırken bir animasyon veya yükleniyor yazısı belirmesi gerekir. Boş bir ekrana bakarak beklemek insanların uygulamanızın bozuk olduğunu düşünmelerine sebep olabilir. Bunun gibi birçok ayrıntı mobil uygulamanızın başarısını etkileyecektir. Uygulama Şirketleri bu konularda deneyimli olduğu için mobil uygulamanızda ne gerekiyorsa yapacaklardır.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve insanların zamanlarının çoğunu mobil cihazlarda ve internette geçirmesi firmaların mobil varlığını zorunlu hale getirmiştir. Sadece bir web sitesi ya da sadece bir sosyal medya hesabınızın olması firmanızın geleceği için yeterli değil. Artık web sitesi, mobil uygulama, sektörünüze göre mobil ödeme ve sosyal medya hesaplarınızın olması bir zorunluluk. Sizi yönlendirecek Uygulama Şirketleri bulmanız gerekiyor.

Uygulama Şirketleri ile çalışarak mobil uygulamanızın pazarlama aşamasında da destek alabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Uygulama Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek