Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ankara Mobil Yazılım

Ankara Mobil Yazılım

Ankara öğrenci ve memur kenti olarak bilinir. Ayrıca birçok bürokratın ve gazetecinin de yaşadığı bir şehir. Bu bilgiler bizi Ankara’da akıllı telefon ve dolayısıyla mobil uygulama kullanım oranının ne kadar fazla olabileceğini gösteriyor. Ankara’da bulunan işletmeler özellikle küçük ve ortak ölçekli firmaların mutlaka bir Ankara Mobil Yazılım çalışması olması gerekir.

Diyelim ki bir cafeniz veya restoranınız var. Ankara Mobil Yazılım çalışması yaparak mobil sipariş, mobil rezervasyon gibi çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Öğrenciler için çeşitli kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kafenize gelen müşteriler mobil uygulamanızla puan biriktirebilir. Biriken puanlarla sipariş verebilirler veya 10. gelişlerinde bir kahve hediye edilebilir. Bürokratların bolca bulunduğu bir şehirde Ankara Mobil Yazılım ile rezervasyon yaptırabilmek kullanışlı olacaktır.

Ankara Mobil Yazılım ile sadece kafeler değil bütün işletmeler etkili olarak yararlanabilir. Coğrafi kısıtlama özelliği ile iş yerinize istediğiniz mesafede yaklaşan müşterilere mobil bildirimler gönderilebilir. İndirim, kampanya, etkinlik duyurusu gibi birçok mesajı anında iletebilirsiniz. İş yerinize 50 mt yaklaşanlara kampanyalarınız bildirilir ve insanlar zaten yakın oldukları için hemen mağazanıza gelirler.

Ankara Mobil Yazılım ile her an müşterilerinizin cebinde olursunuz. Telefonu her açtıklarında sizin logonuzu ve markanızı görürler. Bu sizin için bulunmaz bir fırsat. Türkiye’de insanların günde ortalama 70 kere telefonlarına baktığını göz önünde bulundurursak hiçbir reklam yöntemiyle bunu başaramazsınız.

Ankara Mobil Yazılım çalışmanız ile insanlar firmanızın büyük ve güvenilir bir marka olduğunu düşünürler. Size daha çok güven duyarlar. Müşteriler memnun olduğu için satışlarınız artmaya başlar. Ayrıca insanlar birbirlerine sizi önereceği için müşteri sayınız artmaya başlar.

Ankara Mobil Yazılım çalışmanız ile sosyal medyada paylaşım yapmak daha kolaylaşacaktır. Müşterileriniz tek bir dokunuşla ürünlerinizi, kampanyalarınızı paylaşabilir. Paylaşılma oranlarınızın artması tanınırlığınızı arttıracaktır.

Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Ankara Mobil Yazılım Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek