Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır?

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır?

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Bir WordPress wp_betawppostsu başlatmak  biraz heyecan verici, biraz kafa karıştırıcı ve bazen biraz sinir bozucu olabilir. Öğrenmeniz gereken çok şey var ve daha çok şey olabilir.

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır?

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? WordPress wp_betawppostsunu başlatmak için 18 ipucu

Bir WordPress wp_betawppostsunu başlatmak için bazı harika ipuçlarına bakmak üzereyiz, bu nedenle rahat olun ve öğrenmeye hazır olun.

 1. BİR wp_betawpposts ODAKLANIN VEYA PLAN YAPIN.

 2. BİR SÜRÜ ARAŞTIRMA YAPIN.

 3. YOAST SEO’YU BAĞLA.

 4. wp_betawppostsLAMAYA ZAMAN AYIRIN.

 5. KATEGORİLERİ VE ETİKETLERİ DOĞRU KULLANIN.

 6. wp_betawpposts TOPLULUĞUNA KATILIN.

 7. İÇERİK PAYLAŞIRKEN 80/10/10 KURALINA UYUN.

 8. ZİYARETÇİLERE KARŞI NAZİK OLUN.

 9. AĞDAN KORKMA.

 10. TRAFİĞİ ÖLÇÜN.

 11. GOOGLE’A ORADA OLDUĞUNUZU BİLDİRİN.

 12. BENZERSİZ VE ÇEKİCİ BİR İÇERİK YAZIN.

 13. ZİYARETÇİLERİNİZİ DAHA UZUN KALMAK İÇİN TEŞVİK EDİN.

 14. PROMOSYON MALZEMELERİ GELİŞTİRİN.

 15. SPONSORLU YAZI YAZMAYI DÜŞÜNÜN.

 16. SSL ALIN.

 17. DOĞRU TEMAYI SEÇİN.

 18. GÜNDÜZ İŞİNİZİ DEVAM ETTİRİN.

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Başlamak için hazır mısınız?

WordPress wp_betawpposts Laptopunu Başlatma İpuçları

1. Bir wp_betawppostsa odaklanın veya plan yapın

Odaklanmadan wp_betawppostsunuza yönelik yaptığınız çalışmalar ziyaretçileriniz tarafından belirsiz hale gelebilir. Bu iş planınıza çok benzer, yalnızca wp_betawppostsunuzla yapmayı planladığınız şeyleri özetliyor. Bu planla, ağ oluşturma etkinliklerine giderseniz, kaya gibi sağlam bir Hakkında sayfası, wp_betawppostsunuzun ön sayfasında kısa bir tanıtım ve tanıtımlar gibi şeyler oluşturabilirsiniz.

Bu odağı ayrıca anahtar kelimeler, bir wp_betawpposts yazarı olarak kendinizi nasıl marka haline getiriyorsunuz, sosyal medya pazarlama stratejinizin ne olacağı ve çok daha fazla şey planlamanıza izin verildiğine dikkat etmelisiniz. Eğer yoksa ve son birkaç ay içinde wp_betawpposts yazmaya başladıysanız, o zaman oturup wp_betawpposts planınızı oluşturmanız gerekir. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır?

2. Bir sürü araştırma yapın

Anahtar kelime araştırmasının yanı sıra WordPress wp_betawpposts başlatma ipuçları, benzer konularla uğraşarak nişinizdeki diğer wp_betawpposts yazarlarından esin kaynağı aramayı içerir. Bunun kopyalandığını düşünebilirsiniz. Ancak, yalnızca başkası gibi her şeyi yazarsanız kopyalamanız gerekir. Okuyucuların büyük bir olasılıkla bunlarla ilgilendiğinden, bu konuları kapsıyor olmalısınız.

Tabii, başlangıçta bir hevesle bir wp_betawpposts başlatmış olabilirsiniz. Ancak, bir wp_betawpposts ile amacınız daha geniş bir kitleye ulaşmaktı, yani … onların çıkarlarından bazılarını kapsamalısınız. Her gün milyarlarca kişi Google ve Bing’de arama yapıyor. Bu konulara dokunmuyorsanız, o zaman kaçırılan trafik budur. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır?

Pro ipucu: wp_betawppostsunuzun rakiplerinin kimler olduğunu bildiğinizi düşünüyorsanız bile, web sitenizi Google’daki arama sonuçlarıyla hızlı bir şekilde karşılaştırabilen bazı ücretsiz çevrimiçi araçlar vardır. Nelere dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin genel bir fikir verir. Spyfy  ve Moz  , bunu sunan birçok araçtan sadece birkaçı.

3. Yoast SEO

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? diye soruyorsanız SEO konusunda da bilgi sahibi olmalısınız  Yoast  önde gelen WordPress SEO araçlarından biridir. Eski söz, WordPress’in kutudan SEO’ya hazır olduğunu ancak taze yüklemenin wp_betawppostsunuza resim, içerik ve özelleştirmeler yerleştirmesinden farklı olmadığını düşünüyor.

Yoast SEO, daha optimize edilmiş bir wp_betawpposts yazısı hazırlama süreci boyunca size rehberlik eden bir içerik analizi özelliğine sahip olduğu için wp_betawpposts yazarlarının baş harikasıdır.

Ayrıca, Yoast SEO’nun diğer özelliklerinden de yararlanabilirsiniz .

4. wp_betawppostslama için zaman çizelgesi

Bir wp_betawpposts yazarı olarak daha ciddi hale geldiğiniz için wp_betawpposts zamanı planlamaya başlamak isteyeceksiniz. Aslında, özellikle de wp_betawppostsunuzdan para kazanıyorsanız wp_betawppostslamayı bir iş olarak düşünmelisiniz .

Pro ipucu: Zihinsel bir zamanlama yapmayın. Bir çeşit takvim hazırlayın. Google Takvim ücretsizdir ve hatırlatıcıları zamanlayabilir ve alabilirsiniz. Sanki bir patronunuz var ve yazıları gününde yazmazsanız işte atılacaksınız. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Bu ciddiyetle yazarsanız wp_betawppostsunuz başarıya ulaşacaktır.

5. Kategorileri ve etiketleri düzgün kullanın

WordPress’de, kategori ve etiketler taksonomi olarak bilinir ve wp_betawpposts gönderilerini organize eder. Kategoriler genel olarak doğaldır ve çok fazla kullanılmamalıdır. Etiketler, daha tanımlı terimlerdir ve anahtar kelimelerle karıştırılmamalıdır – wp_betawppostscular genellikle anahtar kelimeler ve etiketler arasında benzer terimlere sahip olacaklardır. Anahtar kelimeler gerçekte wp_betawpposts yayınlarının içeriğinde bulunur ve arama motorları için tasarlanırken, etiketler kesinlikle wp_betawppostsunuzun dahili organizasyonu içindir.

Kaç tane kategoride olmanız gerektiğini merak ediyorsanız, dört ila sekiz arasında olmalıdır. Etiketler gelince, sayı önemli değil, ancak bunları nasıl kullanıyorsunuz çok önemli. Etiketlerin wp_betawpposts yazınızın içeriğiyle alakalı olduğundan emin olun.

6. wp_betawpposts topluluğuna katılın

Bir WordPress wp_betawppostsunu başlatmak için en iyi ipuçlarından biri, kendi wp_betawppostslarında yorum yaparak nişinizdeki diğer wp_betawpposts yazarlarına ulaşmaktır. Ziyaretçilerinizden birçoğu wp_betawppostscular olacak. Erişim yapmaya ve onlarla iletişime geçmeye çalışmanız önemlidir.

WordPress wp_betawpposts Topluluğunu Başlatmak İçin İpuçları

7. İçeriği paylaşırken 80/10/10 kuralına uyun

Bunu yaparken, birkaç şey yaparsınız. Öncelikle, nişinizde neler olup bittiğini öğrenirsiniz ve bu bilgileri paylaşmak istersiniz. İkincisi, nişinizdeki etkili wp_betawpposts yazarlarıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. wp_betawppostsosphere’de mükemmel bir karma inşa ederken, bu toplam kazan-kazan durumudur. 80/10/10 kuralları:

 • Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Yüzde 80’i diğer insanların içeriğini sosyal akışlarınızda paylaşıyor.
 • Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Satış yapmayan içeriğinizi yüzde 10 paylaşıyorsunuz.
 • Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Promosyon içeriğinizi %10 paylaşıyorsunuz (bir ürün veya hizmet satıyorsanız veya sponsorlu bir postayı paylaşıyorsanız).

8. Ziyaretçilere karşı kibar olun

İnsanlara bir arama formu ile web sitenizde şeyler bulmalarını kolaylaştırın. İnsanlar ihtiyaç duyduklarını bulamazlarsa giderler. Bir arama formu, ziyaretçinizin okumak isteyen bir makaleyi bulmasına yardımcı olabilir. Elinizde yoksa, bazı ziyaretçiler sizin için konu fikirleri önerecek kadar nazik olabilir.

9. İşbirliği Yapın

Görüşmeler ya da konuları tartışmak için bir araya getirme gibi diğer wp_betawpposts yazarlarıyla olan işbirliğini düşünün.

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? İşbirlikleri, diğer wp_betawpposts yazarlarıyla ilişkiler kurmanın ve daha fazla trafik kazanmanın en iyi yoludur.

 

Başka bir wp_betawpposts yazarıyla çalışırken, içeriği kitleleri ile paylaşma olasılığı daha yüksektir. Trafik kazanmanın yanı sıra, abone ve daha fazla sosyal paylaşım da kazanabilir!

10. Trafiği ölçün

Bir WordPress wp_betawppostsunu başlatmak için birçok ipucu sadece yazıya odaklanır. Bununla birlikte, wp_betawppostsunuzun trafiğini ölçmek son derece önemlidir. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini, hangi sayfaları veya yayınları en çok ziyaret ettiğinizi görebilir ve daha sonra wp_betawppostsunuz için daha fazla içerik oluşturmak için bir plan yapmak için bu bilgiyi kullanabilir. Trafiği izlemek için WordPress web sitenize Google Analytics ekleyin . Neden Google Analiz? Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? wp_betawppostscularla çalışmak isteyen şirketlerin en çok güvenebileceği şey, bu ücretsizdir.

11. Google’ın orada olduğunu bilmesine izin verin

wp_betawppostsunuzun sağlığını izlemek için sitenizi Google Search Console’a eklemeyi unutmayın. Google Search Console’da, Google’ın web sitenizi nasıl gördüğünü anlamanıza yardımcı olacak çok sayıda ücretsiz araç bulunmaktadır. Web sitenizin saldırıya uğramış olup olmadığını veya web sitenizin yükleme hızını nasıl artırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

12. Eşsiz ve ilgi çekici içerik yaz

İnsanlar, eğlenceli ve kendilerini ifade etmenin benzersiz yollarına sahip wp_betawppostsculara geri dönüyorlar. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? wp_betawppostslama, vloglama veya hatta podcast kullanırken kişiliğinizin parlamasını sağlamak önemlidir.

13. Ziyaretçilerinizi daha uzun kalmaları için teşvik edin

Ziyaretçileriniz ne kadar uzun süre kalırsa, makaleleri paylaşma, haber bültenlerine abone olma, sizi hizmetler için kiralama ya da tanıtıldığınız ürünleri satın alma olasılığı o Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? kadar yüksektir.

Daha fazla ilgi çekmek ister misiniz? Popüler Yayın Barlarına yatırım yapabilirsiniz . Bu popüler widget canlı ve ziyaretçinin gözünü çekiyor. İşte Popüler Yayın Barlarının eylemdeki bir örneği:

WordPress wp_betawpposts Popüler Mesajlar Başlangıç ​​için ipuçları

14. Promosyon malzemeleri geliştirin

Bir medya kiti hazırlayın, böylece potansiyel reklam verenlerle istatistikler ve reklam ücretlerini paylaşmak kolaydır. Para kazanmak için wp_betawppostslama yapmak istiyorsanız , bir medya kitine ihtiyacınız olacak. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Bir medya kiti  , web sitenizi hızlıca düzenlemenizi sağlayan istatistikler ve bilgiler içerir. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Yatırımcılar sizi bir wp_betawpposts marka elçisi olarak kiralayabilir veya wp_betawppostsunuzda reklam alanı satın alabilir.

15. Sponsorlu mesaj yazmayı düşünün

Sponsorlu mesajlar, genellikle sizi onlarla ilgili wp_betawpposts yapmak için kiralayan bir şirketten gelen bir ürün veya hizmet olan tanıtım içeriğini içerir. Bu, wp_betawpposts yazarı olarak para kazanmanın birçok yolundan sadece biridir. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Yine de, normalde wp_betawpposts yazan içeriklerle alakalı ürünleri ve hizmetleri seçmek önemlidir. Aksi takdirde, okuyucuları karıştırıp – aslında spam gibi görünebilir.

16. wp_betawppostsunuz için bir SSL alın

Bu, bir WordPress wp_betawppostsunu başlatmak için en önemli ipuçlarından biridir. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Bir SSL  , wp_betawppostscuların uygulamak zorunda kalacağı, hızlı bir şekilde gerekli bir özellik haline geliyor. Bir SSL, İnternet tarayıcınızın URL’si veya adres çubuğunda en sık görülen URL’dir:

17. Doğru temayı seçin

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Sevdiğiniz özelliklere sahip bir tema seçin ve bunlardan biri, bir marka oluşturmak için kullanmaktan mutluluk duyacağınız bir tema seçin.

 • Eklentilerinizle çalışın
 • Mobil dostu olun
 • İyi yükleme hızı
 • Değişiklik yapmak kolay

18. Günlük işinizi devam ettirin

Tam gün çalışan bir wp_betawpposts yazarı olmak istiyorsanız, günlük işinizden  çok erken ayrılmayın. Hemen para kazanmayacaksınız. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Para kazanmak için başarılı bir wp_betawpposts oluşturmak, çok zaman alır, araştırır, insanlarla etkileşime girer ve potansiyel sponsorlar veya reklam verenlerden çok fazla red gelebilir.

Açıkçası, sizi vazgeçirmek için bir WordPress wp_betawppostsu başlatma ipuçları sunmuyoruz. Sadece sizi özveri ve eser gerektirdiğinin farkına vardırmaya çalışıyoruz. Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? Ayrılmadan önce normal işiniz kadar – tercihen daha fazla – para kazanabilmeniz gerekir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
SEO uyumlu makale yazımı, tanıtım yazımı, sosyal medya yönetimi ve wp_betawpposts çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz wp_betawpposts Nasıl Açılır? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek