Logo

Tuzla Web Tasarım


paylaş
Tuzla Web Tasarım

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak sizi rakiplerinizin önüne geçirmenin yanı sıra arama motoru sıralamanızdan web sitenize giren kişi sayısına kadar birçok şeyi etkileyecektir. Tuzla Web Tasarım çalışmanızın profesyonel olması demek ne demek?

Profesyonel bir web sitesinin temel özellikleri yani her web sitesinde olması gereken temel özellikler şunlardır:

1. Görünüş
2. İçerik
3. İşlevsellik
4. Kullanılabilirlik
5. Arama Motoru Optimizasyonu

Tuzla Web Tasarım çalışmanızın profesyonel ve kurumsal bir görünümü olmalı. Ana sayfanız iyi görünmenin yanında hangi işi yaptığınızı veya web sitenizin kurulum amacını yansıtmalı. Web sitenizin kaliteli ve profesyonel olması kullanıcıların ilk izlenimlerinin olumlu olmasını sağlayacak ve firmanızın büyük, kurumsal, profesyonel bir işletme olduğu algısı oluşacaktır.

Tuzla Web Tasarım çalışmanıza içerik girerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey özgün yazılar girmeniz gerektiğidir. Kopala yapıştır metinleri web sitenize eklerseniz Google gibi arama motorları bunları anlayarak sitenizi geri sıralara gönderecektir. Web sitenize girdiğiniz özgün içeriklerin anlaşılır ve kısa paragraflardan oluşması kullanıcıların sıkılmamasını sağlayacaktır.

Sitenizin her bileşeni hızlı ve doğru çalışmalıdır. Kırık ya da yetersiz yapılmış bileşenler yalnızca ziyaretçilerinizi hayal kırıklığına uğratır. İşlevsellik de profesyonel bir web sitesi için önemli yer tutar. Köprüler, iletişim formları, site arama, etkinlik kaydı gibi tüm özellikler sorunsuz çalışmalıdır.

Kullanılabilirlik de Tuzla Web Tasarım çalışmanızın önemli bir parçasıdır. Siteniz basit ve iyi düzenlenmiş olmalı. Sayfalar hızlı şekilde yüklenmeli ve sayfayı çok fazla kaydırmaya gerek kalmadan yazıların okunmasını sağlayın. Sitenizde tutarlılık gözetilmeli yani arka plan renkleri ana sayfada nasılsa diğer sayfalarda da aynı ya da uyumlu renkler uygulamalı. İnsanlar aradıkları bilgiler kısa sürede bulabilmeli.

Bir web sitesi ve sizin Tuzla Web Tasarım çalışmanız için belki de en önemli özellik arama motoru optimizasyonudur. Dört dörtlük bir web siteniz olabilir ancak insanlar web sitenize ulaşamadıktan sonra, sitenizi bulamadıktan sonra bir anlamı olmayacaktır. Optimize olmayan bir web sitesi arama motorları tarafından taranmaz be sıralamaya bile alınmaz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Tuzla Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Verdiğimiz sözleri yerine getirme tecrübemiz var.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Tuzla Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara, İstanbul ve İzmir'de önde gelen web tasarım geliştirme ajanslarından biri olarak, 14 yıldır hizmet vermekteyiz. O zamandan beri, bir dizi KOBİ ve şirketle uzun vadeli ilişkiler kurduk ve süreçlerini web tasarım ve mobil bir çözümle hassaslaştırmaya yardımcı oluyoruz.

Tuzla Web Tasarım için Bir tasarım liderliğindeki geliştirme ekibi olarak, uygulamanızın özelliklerinin ve işlevselliğinin ayrıntılı kullanıcı araştırmasıyla doğrulanmasını sağlarız. Bu şekilde, en verimli nihai ürünü yaratmak için işletme hedeflerinizi kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına göre düzenleyebiliriz.

Tuzla Web Tasarım için ihtiyacınız olan bilgi ve becerilere sahibiz.

Cep Telefonu Simgesi

Yerli iOS
ve Android uygulamaları
Responsive Tasarım
Mobil Uyum

HTML5 Simgesi

HTML5 çapraz platform uygulamaları
Wordpress
Drupal
Özel Tasarım

Web Hizmeti Bağlantıları Simgesi

Web hizmeti bağlantıları

Veritabanı Simgesi

Arka uç veritabanı entegrasyonu

Tasarım Simgesi

Yenilikçi UX / UI Tasarımı
Etiketler: tuzla web tasarımı web tasarım tuzla tuzla web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar