Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şişli Web Tasarım

Şişli Web Tasarım

Strateji Geliştirme Bakanlığı 2016 verilerine göre son 10 yılda internet kullanıcı sayısı 2 milyondan 35 milyona yükselerek, yüzde 1750 arttı.  Türkiye, yaklaşık 78 milyonluk nüfusunun 35 milyonunu internete bağlarken, nüfusa göre doygunluk oranı yüzde 44’ü geçtiği de belirtiliyor. Hane internet kullanım oranına bakarsak her 10 evden 8’inde internet var. Türkiye’de aktif web sitesi sayısı 8 milyonu geçmek üzere. Şişli Web Tasarım çalışmanız için geç kalmayın, bir an önce profesyonel bir web sitesi sahibi olun.

Bu veriler bizlere Türkiye’de internetin artık hayatın bir parçası olduğunu gösteriyor. Mobil internet kullanım oranlarını da bu rakama katarsak ülkenin büyük bölümünün bir şekilde internete girdiğini görürüz. Günümüzde insanlar sokak sokak mağaza ya da ürün aramak yerine internete girerek araştırma yapmayı tercih ediyorlar. Web siteniz olmadan ya da kötü ve eski moda görünen bir web siteniz olduğu her gün kim bilir kaç müşteri kaybediyorsunuz. Şişli Web Tasarım çalışmanızın profesyonel bir tasarıma sahip olmasıyla web sitenizden mümkün olduğunca fazla performans sağlarsınız.

İnternet kullanımı ve web sitesi sayısı arttıkça insanların web sitelerinden beklentileri de artıyor. Şişli Web Tasarım çalışmanızın ucuz ve kalitesiz görünmesi insanlarda güven sorunu yaratacak ve daha iyi görünen bir web sitesini tercih etmek zorunda kalacaklar. Web sitenizin kaliteli ve profesyonel görünmesi insanların size güvenmesini ve firmanızın büyük, ne yaptığını bilen, kaliteli ve seçkin bir işletme olarak algılanmasını sağlar.

Web sitenizin profesyonel bir şekilde tasarlanması sadece web sitenizin güzel görünmesi anlamına gelmez. Şişli Web Tasarım çalışmanızın profesyonel bir şekilde yapılması sitenizin düzgün çalışması anlamına da gelir. Sayfaların hızlı yüklenmesi, ana sayfa tasarımının sektöre uygun yapılması, arama motoru optimizasyonun olması, yazı karakterlerinin ve renklerin gözü yormayacak şekilde seçilmesine kadar birçok özellik kaliteyi etkiler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Şişli Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Şişli Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Analizler

Şişli Web Tasarım, anahtar teslimi pazarlama analiz ve raporlama servisimizdir. Programlarınızı ve ekiplerinizi daha etkili hale getiren pazarlama analizi ve görüşleri getiriyoruz. Pazarlama teknologlarıyla eşlik eden geliştiricilerden ve analistlerden oluşan ekibimiz B2B dijital pazarlama zorluklarını çözmek için özel olarak tasarlanmış veri yönetimi altyapısını kullanmaktadır. Tutkumuz karmaşık veriler alıyor ve işletmenizin büyümesi için basit, uygulanabilir öneriler çıkarıyor.

Ücretli Medya

Medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, PPC, Görüntülü Reklamcılık, Ücretli Sosyal ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ücretli medyada uzmanlaşmıştır. B2B ücretli medya yönetimi çözümlerimiz, satın alma yolculuğunun her aşamasında medya yatırımınızdan elde edilen ROI’yi maksimize etmeye odaklanmıştır. Şişli Web Tasarım için doğru zamanda doğru mesajla kitlenize ulaşmanın en uygun maliyetli yolunu geliştiririz.

Kullanıcı Deneyimi | CRO

Veri odaklı yaklaşımımız UX ve CRO uygulamalarımıza uygulanmaktadır. Temel eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını analiz eder ve tüm dijital deneyimleri optimize etmek için B2B deneyimimizle eşleştiririz. Şişli Web Tasarım veri toplama ve analizinden hipotez ve A / B test tasarımına kadar, tüm dijital platformlarda dönüşüm ve kullanışlılığı iyileştirerek sonuçta YG’nizi artırmak için çalışıyoruz.

Organik Arama ve İçerik Pazarlama

İş hedeflerinizi kullanıcılarınızın arama davranışlarıyla uyumlu hale getirmek için teknik arama motoru bilgilerini B2B içeriği uzmanlığı ile birleştiririz. Şişli Web Tasarım Arama motoru görünürlüğünü artırmaya ve sonuç olarak markanızı geliştirmenize ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olmak için alakalı içerik tavsiyelerini müşterilerinizin ihtiyaçlarıyla hizalayacağız.

Sosyal medya

Şişli Web Tasarım sosyal medya sunumumuz sosyal medyanın B2B satın alma yolculuğunun ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındadır. Bütüncül bir dijital pazarlama programının bir parçası olarak sosyal medya stratejisi, etkileyici programlar ve gerçek zamanlı izleme sağlıyoruz. Organizasyonunuz ve ücretli sosyal programlar aracılığıyla şirketinizin nerede ve hangi alanlarda bulunabileceğinizi size göstereceğiz.

Yaratıcı

Veri analizi uzmanlığımızı, markanızı farklılaştıran ve sizi alıcılarla buluşturan etkileyici pazarlama programları ve fikirleri oluşturmak için kullanırız. Tam satın alma yolculuğu yaklaşımımız, entegre bir yaratıcı yaklaşımla daha iyi bir hikaye anlatarak ticari hedeflere ulaşmanıza yardımcı olan kampanyalar oluşturuyor.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı