Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Tunceli Web Tasarım

Tunceli Web Tasarım

Tunceli Web Tasarım çalışması yaptırmaya karar verdiğinizde karşınıza birçok fiyat seçeneği çıkacaktır. Karar verme aşamasında nelere dikkat etmeniz gerekir? Ucuza yaptırdığınız bir web sitesinden gerçekten gerekli performansı alabilir misiniz?

Tunceli Web Tasarım çalışmanızda karşınıza üç seçenek çıkacaktır:

  1. Ucuz veya ücretsiz şablon site
  2. Ekonomik web tasarım paketleri
  3. Özel tasarım web siteleri

Tunceli Web Tasarım çalışmanızda refleks olarak ucuz veya ücretsiz web sitesi reklamlarına yönelebilirsiniz. Ucuz bir web sitesi yaptırmak istediğinizde elinizde kalitesiz ve eski görünen, yönetim paneli ve arama motoru optimizasyonu olmayan bir web sitesi olacak. Ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesine hiç bir müşteri güven duymaz. Web sitesi yaptırmamızın amacı firmamızın müşteri sayısını arttırmak ve tanınmasını sağlamaktır. Kalitesiz bir web sitesi firmanızın prestijine zarar verecektir. İnsanlar web sitenize bakarak sizi yargılayacak ve sizinle iş yapmak istemeyecekler. Ayrıca yönetim paneli olmadığı için istediğiniz zaman içerik girişi veya güncelleme yapamayacaksınız. Her içerik girmeniz gerektiğinde bir tasarımcıya para ödemeniz gerekecek. Google arama motoru optimizasyonu olmayan bir web sitesi arama motorlarınca taranmayacak ve arama motorlarında çıkmayacaksınız.

Ucuza yaptırayım derken elinizde hiçbir işe yaramayan bir web sitesi olacak ve belki de bir şeyler ekletmek istedikçe siteniz daha pahalıya gelecek.

Tunceli Web Tasarım çalışmanızda küçük ya da orta ölçekli bir firmaysanız en iyisi ekonomik web tasarım paketlerinden yararlanmak olacaktır. Firmamız yılların tecrübesi ile her firmanın ihtiyacını düşünerek çeşitli paketler seçenekleri oluşturdu. Sizin için hem kaliteli görünen hem de ekonomik web siteleri tasarlıyoruz. Web siteniz kaliteli ve kurumsal görünümüyle uzun yıllar kullanılabilecek ve harcadığınız parayı fazlasıyla geri kazanacaksınız.

Tunceli Web Tasarım çalışmasında bir diğer seçeneğiniz özel tasarım web sitesi çalışması yaptırmak olacaktır. Sıfırdan başlanarak sadece sizin için kodlanan bu web siteleri pahalı ve biraz zaman alır. Ancak tek kelimeyle kusursuz web siteleridir. Büyük firmaların kullanacağı bu yöntem ile rakiplerine kolaylıkla fark atabilirler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Tunceli Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Gereksinimleri tanımlama

İlk başta, müşterilerin web geliştirme ihtiyacı için gerekli bilgi toplama ve en iyi çözümleri sağlamaya çalışıyoruz.

 
Kodlama ve geliştirme
Kodlama ve Geliştirme

Müşterilerimizin web geliştirme ihtiyacı için temiz ve şeffaf bir kodlama stratejisi izliyoruz.

 
Telframing ve prototip tasarımı
Teleskopikleştirme ve Prototip Tasarımı

Teleskopikleştirme ve prototip tasarımı, geliştiricilerimizin her zaman doğru şekilde yönettiği iki önemli adımdır.

 
kalite güvencesi
Kalite güvencesi

Uzman geliştiricilerin eliyle yönetilen web geliştirme sürecinde tam kaliteyi temin ederiz.

 
Web sitesi ve veritabanı mimarisi
Web sitesi ve Veritabanı Mimarisi

Tunceli Web Tasarım için Veritabanı yönetimi en önemli görev ve geliştiricilerimiz, web sitesi geliştirme için veritabanı mimarisi yönetiminde uzman.

 
Canlı yayın için dağıtım
Dağıtım Canlı Olsun

Tunceli Web Tasarım Geliştiricilerimiz, web sitesini müşterilerin istedikleri şekilde yaşatacak doğru adımlarla web sitesinin doğru dağıtımını gerçekleştirir.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı