Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Erzincan Web Tasarım

Erzincan Web Tasarım

Ülkemizdeki genç nüfus oranından dolayı internet kullanım hayli yüksek. Mobil cihaz kullanım oranının da artması her 10 evden 8’inde internetin girmesini sağladı. Bu şartlar altında web sitesi vazgeçilmez bir ihtiyaç halini aldı. Erzincan Web Tasarım çalışmanızın rakiplerinizle aranızda fark yaratması için hangi özelliklere sahip olması gerekir?

ETKİLİ WEB SİTESİ TEMEL UNSURLARI

1. Görünüş
2. İçerik
3. İşlevsellik
4. Website Kullanılabilirlik

Görünüm:

Bir web sitesi estetik, dikkat çekici ve kurumsal olmalıdır. Web sitesi şirketin ürün ve hizmetlerini yansıtır. Estetik bir web sitesi potansiyel müşterilerin dikkatini çeker ve onların web sitenizde kalmaya karar vermesinde etkili olur. Erzincan Web Tasarım çalışmanızla web sitenizi en iyi şekilde yaptırarak rakiplerinize fark atmanız gerekir.

Erzincan Web Tasarım çalışmasında öncelikle kaliteli bir logonuz olması gerekir. Logonuz ile uyumlu olarak tasarlanan web sitenizin renkleri uyumlu olarak seçilmelidir. Ayrıca web sitenizde kullanılan yazı karakterlerinin okunabilir şekilde seçilmesi gerekir. Renklerin okumayı kolaylaştırması gerekir örneğin en iyisi beyaz zemin üzerine siyah yazı kullanmaktır. Erzincan Web Tasarım çalışmanızın ayrıca grafikleri gerekli ölçüde kullanmaktır. Grafikler web sitenizi sıkıcılıktan kurtaracaktır ancak fazla kullanılması da gözü yorarak web sitenizin karışık görünmesine neden olabilir.

İçerik:

Web sitenizi beğenerek kalmaya karar veren kullanıcılar web sitenizin içerisinde dolaşmaya başlarlar. Web sitenizi ilgi çekici ve uygun içerileri eklemezseniz kullanıcılar sıkılarak başka web sitelerine gireceklerdir. Yazılarınızın kısa paragraflardan oluşmasına ve anlaşılır olmasına özen göstermelisiniz. Erzincan Web Tasarım çalışmanızın içerik yönetiminde SEO kurallarına uygun olarak içerik hazırlamanız sizi Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkaracaktır.

İşlevsellik:

İyi tasarlanmış bir web sitesi hem iyi görünmeli hem de hızlı ve düzgün çalışmalı. Kırık linkler veya açılmayan sayfalar kullanıcıları kızdıracak ve hayal kırıklığına uğratacaktır.

Kullanılabilirlik:

Başarılı bir web sitesinin kritik, ama sık gözden kaçan özelliği kullanılabilirliktir. Siteniz kolay okunabilir ve anlaşılır olmalıdır. İnsanlar rahatlıkla kafası karışmadan sayfalar arasında dolaşabilmeli.

Erzincan Web Tasarım çalışmanıza nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız deneyimli ve profesyonel ekibimizle size yol gösterebiliriz. Hizmetlerimizden yararlanmak için formu doldurabilir veya telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Erzincan Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Duyarlı Web Sitesi Geliştirme

Duyarlı Web Sitesi Geliştirme

Bizim tarafımızdan geliştirilen Erzincan Web Tasarım web siteleri, masaüstleri, akıllı telefonlar ve tabletler gibi tüm ekran boyutları için tamamen esnektir.

 
Drupal Web Sitesi Geliştirme

Drupal Web Sitesi Geliştirme

Erzincan Web Tasarım Drupal, mükemmel özelliklerle herhangi bir kısıtlamayı karşılamak için esnek CMS sunan güvenli uygulama çerçevesi sunar.

 
Açısal JS Geliştirme

Açısal Geliştirme

Tüm standartlaştırılmış ve güvenilir servisleri sunma konusunda büyük uzmanlığa sahibiz.

 
İçerik yönetim sistemi

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

En iyi Erzincan Web Tasarım web sitesi yönetimi için WordPress, Magento ve Drupal’dan oluşan birkaç CMS için performans sergiliyoruz.

 
Joomla Web Sitesi Geliştirme

Joomla Web Sitesi Geliştirme

Kullanımı kolay özelliklerle Joomla, geliştirilmiş web siteleri oluşturmaya yardım eden geliştiriciler için ilk tercih yapar.

 
Düğüm JS Geliştirme

Düğüm JS Geliştirme

Düğüm JS Geliştirme hizmetleri, müşterilerin projesinde beklenen sonuca ulaşmada her zaman yardımcı olur.

 
Magento Web Sitesi Geliştirme

Magento Web Sitesi Geliştirme

Büyük e-Ticaret web sitelerinin geliştirilmesi için Magento’nun en tanınmış platformlarından birini takip ediyoruz.

 
WordPress Web Sitesi Geliştirme

WordPress Web Sitesi Geliştirme

WordPress, üstün performans için harika temalar ve eklentiler sunan en iyi kullanıcı dostu açık kaynak teknolojisidir.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı