Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım

İlk kez bir web sitesi açacaksanız veya sahip olduğunuz web sitesinden memnun değilseniz Rize Web Tasarım çalışmanıza başlamadan önce bazı soruları sormanız iyi olacak:

  1. 1- Müşterilerinizi web sitenize çekebiliyor musunuz?
  2. Ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabiliyor musunuz?
  3. Web siteniz firmanızın prestijini yansıtabiliyor mu?
  4. Ziyaretçiler aradığı bilgilere kısa sürede ulaşabiliyor mu?

Rize Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşabilmesi için web sitenizin tasarlanma aşamasında ve daha sonrasında bu adımlara göre hareket etmeniz gerekir.

Web siteniz sadece iletişim bilgileri ve ürün bilgileri gibi konularda bilgi verme amaçlı kullanılacaksa sadece bu bilgilerle marka olma yolunda ilerleyemezsiniz. Rize Web Tasarım çalışmanızla sahip olduğunuz web sitesine daha fazla ziyaretçi çekmek ve gelen ziyaretçileri web sitesinde tutabilmek için fazladan bazı çalışmalar yapmalısınız. Web sitenize giren kullanıcıların ilgisini çekmek için anketler, videolar, wp_betawpposts içerikleri, yarışmalar ya da lütfen tıkla gibi özelliklerin kullanılması gerekir. Web sitenizde kaldıkları her dakika sizin için çok değerlidir ve sizinle rakibiniz arasındaki fark bu olabilir.

Rize Web Tasarım çalışmanızda dikkat etmeniz gereken ikinci nokta web sitenize giren ziyaretçilerin kısa sürede web sitenizin amacını anlamasıdır. Bir kullanıcı girdiği web sitenizin hangi amaçla kurulduğunu en geç 20 sn içerisinde anlamalı. Eğer web sitenizin ana sayfasına bakıldığında kullanıcılar ne olduğunu anlamıyorsa ana sayfa tasarımınızda sıkıntı var demektir. Bir web sitesinin en önemli yeri de ana sayfadır çünkü kullanıcılar bir web sitesinin ana sayfasına bakarak siteden çıkar veya sitede kalmaya devam eder.

Rize Web Tasarım çalışmanızın firma prestjini yansıtacağını unutmayın. Web siteniz potansiyel müşterilerinize vereceğiniz ilk hizmet olacak. Bu yüzden web siteniz kaliteli olduğunda insanlar sizden kaliteli hizmet alacaklarına emin olurlar. Kalitesiz ve ucuz görünen bir web sitesi kimseye güven vermeyecektir.

 

 

About Author

Medanis Destek