Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bingöl Web Tasarım

Bingöl Web Tasarım

Bir web sitesi yaptırmanın firmanıza sağlayacağı birçok avantaj vardır ama kimse dezavantajı olduğunu söyleyemez. Bingöl Web Tasarım çalışmanızı kaliteli bir şekilde tasarlanması sayesinde müşteri yelpazenizi genişletebilirsiniz.

Bingöl Web Tasarım çalışmanız sayesinde 7/24 çalışan bir sanal mağazanız olacak. Tatil günlerinde, geceleri, sabahları her zaman insanlar web sitenize girerek ürünlerinizi inceleyebilecek ve firmanızı tanıyabilecek. Kar yağdığında insanların çoğu dışarı çıkmak istemez ancak evlerinin konforunda web sitenize girebilirler.

Web siteniz üzerinden ürün satmasanız da Bingöl Web Tasarım çalışmanız olmalı. Kullanıcıların çoğu internetten ürün almasa bile alacakları ürünleri ve firmaları internet üzerinden araştırıyorlar. Bir kullanıcı çiçek alacağı zaman Google arama motoruna çiçekçi yazıyor ve en yakın çiçekçiyi buluyor ya da tesisatçıya ihtiyacı olduğu zaman Google arama motoruna bakarak iletişim bilgilerini alıyor ve tesisatçıyı arıyor. Web siteniz olmadığı her saniye bir müşteri kaybediyorsunuz.

Bingöl Web Tasarım çalışmanızla ayrıca insanların güvenini kazanacaksınız. Günümüzde çoğu firmanın web sitesi varken sizin web siteniz olmayışı insanların kafasını karıştıracaktır. İnternet kullanıcıların çoğu web sitesi olmayan firmalara güven duymamaktadır.

Web siteniz sayesinde sadece bulunduğunuz bölgeye değil tüm ülkeyle hatta dünyayla iş yapabilirsiniz. Bingöl Web Tasarım çalışmanızla coğrafi tüm engelleri aşacaksınız.  Bingöl’e has ürünleri satabilir, verdiğiniz hizmetin reklamını az maliyetle web sitenizde yapabilirsiniz.

İnternet kullanımının bu kadar yaygınlaştığı ülkemizde web sitesi sahibi olmak bir lüks değil zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır. Firmalar en kısa sürede web sitelerine yatırım yapmalı ve müşteri sayılarını arttırmalıdır.

Kaliteli ve estetik görünümlü bir web sitesi sizin için her zaman artı bir değer olacaktır. İnternet kullanıcıları web sitenizin görünümüne göre firmanız hakkında karar verecek. Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübeli ekibimizle sizin için ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Hem uygun fiyata web sitesi sahibi olacaksınız hem de sitenizin kalitesiyle fark yaratmış olacaksınız.

Bingöl Web TasarımWeb Geliştirme Becerileri

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Aşağıda beceri setlerinin kısa bir özetini bulabilirsiniz.

  • XHTML / HTML / CSS
  • PHP / .Net / .ASP
  • Javascript / JQuery
  • Veritabanı – MySQL
  • WordPress İçerik Yönetim Sistemi ve wp_betawpposts
  • Big Commerce e-ticaret web siteleri
  • İş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özel web uygulamaları oluşturma olanağı .
  • Web 2.0 çözümleri
  • Özel Twitter Arka Planları
  • Facebook Fan ve İşletme Sayfası Geliştirme
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Bingöl Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir