Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sultanbeyli Web Tasarım

Sultanbeyli Web Tasarım

İşletmenizin kötü görünmesine neden olacak kötü ve ucuz görünen bir web sitesi itibar kaybetmenize ve bununla birlikte mevcut müşterilerinizi de kaybetmenize neden olabilir. Sultanbeyli Web Tasarım çalışmanızın profesyonel kişiler tarafından yapılmasını sağlayarak web sitenizden en iyi performansı alabilirsiniz.

İnsanlar kolayca kartvizitleri kaybedebilir veya reklam broşürlerinizi okumadan atabilirler. Sultanbeyli Web Tasarım çalışmanızla sahip olacağınız web sitesi her zaman kullanıcıların aklında olacak ve istedikleri zaman web sitenize girerek firmanızı inceleyebilecekler.

Bir web sitesinin en önemli faktörlerinden biri de arama motorlarındaki varlığıdır. Arama motoru sonuçları arasında görünmüyorsa harika bir web sitenizin bulunması işe yaramaz. Profesyonel bir web ajansı, arama motorlarının sayfanızı kolayca okuyup derecelendirmesini sağlayacak bir şekilde web sitenizi optimize etmeyi bilir. Sonuç, arama motoru listesinde iyi bir sıralama olacaktır. Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin üst sıralarda yer alması için en etkili ve yasal yoludur. Sultanbeyli Web Tasarım çalışmanızın mutlaka arama motoru optimizasyonunun yapılması gerekli.

Web sitenizin kaliteli ve profesyonel görünmesinin yanında kullanılabilir ve işlevsel olması da önemli bir yere sahiptir. Hiçkimse yavaş açılan bir web sitesinin açılmasını beklemez ya da yazılar göz yoran bir web sitesinden içerik okumak istemez. Sultanbeyli Web Tasarım çalışmanızın iyi görünmesinin yanında düzgün çalışması da gerekir. İyi çalışmayan ama güzel görünen bir web sitesi motoru olmayan bir Ferrari’ye benzer. Çok güzel görünür ama bir işe yaramaz.

Web sitenizin içerik girişi de kalitesini etkileyecektir. Bir web sitesinin içeriği özel olarak hazırlanmalıdır. Başka bir web sitesinden kopyala yapıştır yaparak eklediğiniz içerikler Google arama motoru tarafından tespit edilerek web siteniz cezalandırılır ve geri sıralara düşer. Web sitenizin arama motorları tarafından ödüllendirilmesinin tek yolu sitenizin kurulum aşamasından girdiğiniz içeriklere kadar özgün yani hiçbir siteye benzememesidir. Kendi cümlelerinizle yazdığınız, sektörünüzle ilgili kısa ve basit yazılar bile iş görecektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Sultanbeyli Web Tasarım Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz

Sultanbeyli Web Tasarım Kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arabirimi (UI) tasarımı, grafik kullanıcı arayüzünün düzeninin bir parçası olan aynı şekilde kulübe edilebiliyor; ancak öyle değil. İki tasarım kriterini birbirinden ayıran ince çizgi, bir kullanıcı arayüzü uygulamanın görünüm ve izlenimine sahipken kullanıcı deneyimi kullanıcının uygulamanın algısıdır. Kullanıcı Deneyimi (UX), işletmenizin hedef kitleye ulaşmasını asla engelleyemeyeceği ürünler geliştirirken akılda tutmanız gereken şeydir; böylelikle olası satış üretmeye yardımcı olur.

Sultanbeyli Web Tasarım Kullanıcı deneyimi, bir uygulamanın GUI’sini üretirken insan davranışını, bilgisayar kodunu ve tasarım stratejisini bir araya getirir. Bir insanın, sistem yararını, navigasyonda verimliliği ve kullanım kolaylığını içeren uygulamanın sunumuna yönelik algısı ve tepkisine eğilimlidir. Sultanbeyli Web Tasarım Kullanıcı arayüzü (UI), ürünün genel düzeninin nasıl görüleceği şeklindeyse de, kullanıcı deneyimi (UX), son ürünün genel görünüm ve izlenimiyle ilgilidir.

Etkileyici bir Sultanbeyli Web Tasarım web sayfası geliştirmek sadece yerinde iyi hazırlanmış bir tasarım algoritması gerektirmiyor, aynı zamanda arabirime mümkün olan en iyi kullanıcı yanıtlarını da uyguluyor. Sultanbeyli Web Tasarım için aşağıda belirtilen hususların izlenmesi, bir uygulama için yaratıcı etkileşim modeli oluşturulmasını sağlayabilir:

 • Geliştirme : Sultanbeyli Web Tasarım Piyasaya hazır ürünler geliştirmek için en yeni fikirler ve en yeni teknoloji.
 • Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi : Sultanbeyli Web Tasarım Kullanıcı dostu kontrolleri entegre etmek ve grafik kullanıcı arayüzünü optimize etmek.
 • Prototip oluşturma : Sultanbeyli Web Tasarım Gerçek projeyle çalışmaya başlamadan önce bir prototip geliştirilmesi, fikrin test edilmesine ve onaylanmasına yardımcı olur.

Pürüzsüz ticari davranışlar için bu işleri en iyi şekilde yönetmek önemlidir. Sizin için daha iyi hale getirmek için nitelikli BT danışmanları, iş analistleri, görsel tasarımcılar, alan uzmanları, kullanılabilirlik analistleri ve bilgi mimarları grubumuz var. Bu profesyonellerin sorun çözme yetenekleri, çapraz işlevsel projeler üzerinde tutarlı bir uygulama ile daha üst düzeyde bir mükemmellik düzeyine getirilmiştir. Dağıtık ortamlarda çalıştıklarından, kazan-kazan çözümlerini belirleme konusunda yetkili kişiler.

UI / UXDesign’a Medanis Bilişim AŞ yaklaşımı

Medanis’teki en iyi tasarımların ancak insanlar arasında bir etkileşim ve fikir alışverişinde bulunması durumunda mümkün olduğuna inanıyoruz. En iyi fikri gemide bulma çabalarımız aşağıdaki beş aşamalı tasarım ve geliştirme aşamasından geçiyor:

 • Keşfetmek : Hedef kitlenin fikirleri ovarken ve tasarım planını koyarken aklında tutulması çok önemlidir. Gelişmenin bir sonraki evresine yerleşmeden önce elimizden gelen bilgiyi toplarız.
 • Tasarım : Kullanıcı arayüzünün tasarımı, müşterilerimizin ve uygulamanın hedef kullanıcılarının gereksinimlerine dayanır. Yaratıcı fikir ve araştırmamızla eşleşen bir çözüm geliştiriyoruz.
 • Geliştirin : Ardından kodlama aşamasında ürünün müşteri tarafından öngörüldüğü gibi oluşturulması için teknik uzmanlığımızı araçlara ve teknolojilere yerleştiriyoruz.
 • Dağıtma : Sultanbeyli Web Tasarım için geliştirilen kodların hem istemci hem de sunucu tarafında test edilmesi ve doğrulanması, kullanıcılar için işletim sistemlerini dağıtmak ve çalıştırmak için bir aksaklık yaratmayan bir arayüz sağlamak için.
 • Bakım : En azından sonuncusu, ürününüz çalışıyor ve çalışıyor, şimdi ne olacak? Ayrıca, dağıtım aşamasından geçtikten sonra müşteriye ürünün bakım desteğini de sunuyoruz.
 • İşbirlikçi beyin fırtınası oturumları düzenleyin ve iş süreci tasarımı yaratın
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Sultanbeyli Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 • İnşa etmek

  Stratejistler, Tasarımcılar ve Geliştiriciler, formun işlevsellik ile buluştuğu durumlarda çözüm üretmek için işbirliği yapıyor

 • Ölçek

  Bir projeden önce UAT’ler, Fonksiyonel Testler, Birim Testleri ile birlikte kapsamlı ölçekli analizler devreye girer ve Canlı yayına girer

 • monitor

  Sağlam, ölçeklenebilir ve esnek kurulum süreçleri, iş için kritik olan sistemlerin zahmetsizce yönetilmesini kolaylaştırır

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı