Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Silivri Web Tasarım

Silivri Web Tasarım

Web sitenizden en iyi performansı alabilmek için Silivri Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir şekilde yaptırmalısınız.

Profesyonel bir ajans, yalnızca güzel bir görüntüyü nasıl oluşturması gerektiğini değil, aynı zamanda işiniz ve sektörünüz için etkili olan imajı nasıl vereceklerini de bilmeleri gerekir. Kaliteli bir tasarımcı, pazarlamanın yanı sıra yaratıcılığın önemini bilmelidir. Etkili bir web sitesi benzersiz, gözleri yormayan, kolay navigasyona sahip, verimli bir şekilde yüklenebilen ve tüm büyük İnternet tarayıcılarıyla düzgün çalışan web sitesidir. Silivri Web Tasarım çalışmanızın bu özelliklerin hepsini bulundurması gerekir.

Profesyonel bir Silivri Web Tasarım çalışması sayesinde sizden önce web sitesi sahibi olmuş rakiplerinizi geçerek onları geride bırakmış olursunuz.

Güzel bir şablon satın almak kolay, düşük maliyetli bir çözüm gibi görünebilir, ancak web sitenizin ülkemizdeki 8 milyon aktif web sitesinden birçoğuyla benzemesi riskiyle karşılaşırsınız. Ayrıca, iletişim formları, galeriler, forumlar ve diğer özel komut dosyaları gibi web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok özellik şablon web sitelerinde eklenemez. Silivri Web Tasarım çalışmanızda asla hazır ve ucuz şablon site kullanmamalısınız.

Ucuz ve hazır siteler Google gibi arama motorları ile optimize yani uyumlu olmazlar. Optimize olmayan web siteleri arama motorlarınca taranmaz ve sıralamada dahi çıkamazsınız. Bu yüzden Silivri Web Tasarım çalışmanızın mutlaka arama motoru optimizasyonu bulunmalı.

Web sitenizin ana sayfasına bakıldığı an web sitenizin ne amaçla kurulduğu anlaşılmalı. Profesyonel bir tasarımcı güzel görünen bir web sitesinin yanında iletmesi gereken mesajı da pazarlama kurallarına göre nasıl ileteceğini bilir. Silivri Web Tasarım çalışmanız bir çiçekçi içinse insanlar ana sayfaya baktıkları an bu web sitesi ne işe yarıyor diye düşünmeden çiçekçi olduğunu anlayabilmeli. İnternet kullanıcılarının dikkatleri çabuk dağılır, en faz 20 sn içinde sitenin ne olduğunu anlamalılar yoksa çıkarak başka bir web sitesine gireceklerdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Silivri Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Dijital Çözümler oluştururuz ve web sitenize izleyici oluşturmaya yardımcı oluruz.

Silivri Web Tasarım ekibimiz Türkiye’nin bazı büyük kuruluşlarına ve kamu sektörüne web tasarım İhtiyaçları ile yardımcı olmuştur.

Bugünün Silivri Web Tasarım stratejisinin, başarılı olması için sürekli dikkat gerektiren unsurların bir eko sistemini içeriyor. Ekibimiz Silivri Web Tasarım için, bir Drupal ve WordPress ortamında büyük arama yaparak, içerik oluşturma ve tanıtımın tüm önemli alanlarında deneyimli, deneyimli web iletişimcileri ve stratejistlerdir. Ayrıca, tüm önemli platformlarda sosyal medya markanızı oluşturmaya yardımcı olabiliriz ve şirketlerin büyük Twitter ve Facebook takiplerini oluşturmalarına yardımcı olan ekibimiz hakkında ödül kazanan uzmanlara sahibiz.

Silivri Web Tasarım hizmetleri dışında dijital pazarlama ve yazılım hizmetleri de vermekteyiz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri:

  • Arama motoru optimizasyonu
  • İçerik Stratejisi
  • İçerik Yaratma (kopyalama ve görüntüler)
  • İçerik Tanıtımı
  • Sosyal medya pazarlamacılığı
  • Pazarlama Otomasyonu
  • Kampanya Oluşturma + Yönetim Bülteni

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Silivri Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı