Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sultangazi Web Tasarım

Sultangazi Web Tasarım

Sultangazi Web Tasarım

Ürün veya hizmet pazarlamıyorsanız sadece insanların web sitenizi ziyaret etmesini ya da bloğunuzu okumasını istiyorsanız bile amatör görünen bir web sitesiyle başarıya ulaşamazsınız. Ziyaretçiler kaçarak daha güvenilir görünen ve gezinmekten zevk alacakları web sitelerine girecektir.

Bir tesisatçıdan büyük bir işlemeye kadar her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı var. Ancak büyük bir holdingle küçük bir işletmenin web sitelerinin ihtiyaçlarının aynı olduğunu söyleyemeyiz ya da e-ticaret yapmak isteyen biriyle sadece İngilizce kursunun tanıtımını yapacak birinin web sitelerinin aynı olacağını söyleyemeyiz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın fiyat araştırmasında bu yüzden web sitenizin ve firmanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

Herkes işini ucuza halletmek ister ancak bir web sitesinde ister holding olsun ister küçük bir işletme web sitenizde bulunması gereken temel özellikler vardır. Bu temel özellikler bulunmadığı takdirde web siteniz hedefine ulaşamayacak ve firmanızın itibar kaybetmesine neden olacaktır. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızda bulunması gereken temel özellikler şunlardır:

  1. Profesyonel ve kaliteli görünüş
  2. Özgün içerik
  3. Kullanılabilirlik
  4. İşlevsellik
  5. Arama motoru optimizasyonu

Örneğin arama motoru optimizasyonu olmayan bir web sitesi Google gibi arama motorları tarafından taranmaz. Arama motorlarında sıralamaya dahi giremezsiniz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında bulunabilmesi için optimize edilmiş olması lazım.

Kullanılabilirlik ve işlevsellik ise web sitenizin düzgün çalışması anlamına gelir. Örneğin web siteniz Chrome’da çok iyi açılırken Explorer’da sorunlu açılıyorsa web sitenizin düzgün çalışmadığını söyleyebiliriz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın iyi görünmesi yanında sayfalarının hızlı açılması, yazıların rahat okunması, aranılan bilgilere kısa sürede ulaşılabilmesi gibi konular da önemlidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

STRATEJİ + DENEYİM = MARKA

 

Sağlam bir strateji olmadan, aylarca harcadığınız zaman ve emek, muhtemelen yanlış zamanda yanlış bir mesajı yanlış kitleye gönderir. Zorlayıcı bir deneyim olmadan, Sultangazi Web Tasarım için değerli stratejiniz birkaç süslü PowerPoint slaytlarından başka bir şey değildir. Katil stratejisi ve gerçekten güçlü bir marka oluşturmak için birlikte çalışan çekici bir yaratıcı deneyim gerekir. Birincisini yaratacak beyinleri, ikincisini çıkarmak için tutkumuz var. Sonuç, yalnızca müşterinizin dikkatini çekmeyen, ancak onu talep eden bir markadır.

SULTANGAZİ WEB TASARIM İÇİN MARKA STRATEJİSİ

Tabii ki, bir taktik çok para atarak kısa vadeli bir asansör alabilirsiniz. Sorun, işiniz kısa vadede yok demek. Gelecek üç ayda bir yapılan açıklamanın ötesinde niyetli işletmeler için tutarlı bir uzun vadeli marka stratejisi şarttır. Üst düzey ekibimiz, bir markayı ayırmak ve her dokunuş noktası markanız olan tutarlı bütün oluşturana kadar her yönünü yeniden yapılandırmada yeteneklidir.

 
Güçlü markalar sadece söz vermezler. Doğru insanlara doğru zamanda doğru sözü verdikten sonra, yapabileceklerini vaat ederler.
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Sultangazi Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı