Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Sitesi Örnekleri

Şirket Web Sitesi Örnekleri

Çoğu web sitesi, bilgilerini organize etmek ve bir şirket, işletme veya bir kişi hakkındaki tüm ayrıntıları eklemek için çok sayfalı bir yapı kullanır. Ancak, web siteleri insanların gerekli bilgileri ulaşmasına yetecek kadar basit olmalı. Şirket Web Sitesi Örnekleri inceleyerek web sitenizin nasıl olması gerektiğiyle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek web siteniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tek bir sayfa tasarımıyla hedeflenmiş bir web sitesi hazırlayabilir ve ilgili tüm bilgileri daha net bir şekilde sunabilirsiniz. Bazı durumlarda, bir sayfa web sitesi tam olarak yeni ürününüzü veya hizmetinizi sergilemek için ihtiyaç duyduğunuz web sitesidir.

Şirket Web Sitesi Örnekleri ‘nin, ziyaretçileri sıkmadan tüm bilgileri hızlı bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olacak birkaç önemli avantajı vardır. İşte harika bir sayfa web sitesi şablonunda aranacakların bir listesi:

  • Duyarlı Tasarım  – Günümüzde duyarlı tasarım zorunluluğu vardır ve bŞirket Web Sitesi Örnekleri şablonu için, çok miktarda bilgiyi sınırlı bir alanda sunma ihtiyacı göz önüne alındığında daha da önemlidir.
  • Yapışkan veya Tuval Dışında Bir Menü – Yapışkan bir menü yerinde kalır ve ziyaretçilerinizin web sitenizin farklı bölümlerine her zaman yukarı ve aşağı ilerlemesine gerek kalmadan erişmelerini sağlar. Yapışkan bir menü mevcut değilse, bir düğmenin basit bir tıklamasıyla tetiklenebilen tuval dışı bir menü kullanan bir şablon düşünün.
  • Birkaç Bölüm – Şirket Web Sitesi Örnekleri, seçtiğiniz şablonun yerleşik yeterli bölüm tasarımlarına sahip olması veya bölümlerin, potansiyel bir müşterinin şirketiniz hakkında bilmek zorunda olduğu her şeyi eklemenize izin vermek için kolayca kopyalanabilmesi çok önemlidir.
  • Eylem Çağrısı Düğmesi – Ziyaretçilerinizi harekete geçirmeye teşvik etmek için mevcut alan, çok sayfalı web siteleri kadar bol değildir. Seçtiğiniz şablonun, sizinle temasa girip girmediğini sorgulama formunu doldurup oluşturmamamasına bakmaksızın, bir harekete geçirici mesajı kolayca ekleyebileceğiniz çeşitli yerler içerdiğinden emin olun.
  • Tam Ekran Arka Planlar – Bu makalede yer alan bir sayfa site şablonunda bir resim, kaydırıcı veya video kullanan tam ekran arka plan bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitli bölümlere dikkat çekmeye yardımcı olan ve siteyi görsel olarak daha ilginç hale getiren paralaks efektleri kullanıyorlar.

Bir sonraki proje için en iyi tasarımı bulmak için bu harika Şirket Web Sitesi Örnekleri şablonlarına göz atın:

Biz Bir Sayfa Sayfa Parallax Web Sitesi Şablonu

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri çoklu düzen seçenekleri içeren şık bir iş ve portföy sitesi şablonu. Hizmetlerinizi sergilemek için şık bir kaydırıcı veya video arka planı kullanabilirsiniz. Web sitenizin ekstra görsel bir itirazda bulunmasını isterseniz parallax düzeni seçebilirsiniz.

Fiyat tablolarıyla, geçmiş projelerle ve iş ortaklarınızla ve iş arkadaşlarınızla birlikte hizmetlerinizi sergileyecek çok sayıda bölüm bulunmaktadır. Bu bir sayfaya duyarlı web sitesi şablonu, şık ve tam olarak çalışan iletişim formu ile tamamlanmıştır.

Çarpıcı Bir Sayfa Çok Amaçlı Site Şablonunu Gezin

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri Wander site şablonu, bir işletme sitesi olarak kullanılabilecek temiz ve taze bir tasarıma, ancak portföylerini ve becerilerini sergilemek isteyen serbest çalışanlar ve yaratıcı ajanslar tarafından da sunulmaktadır. Birkaç renk şeması ve web sitenizin farklı bölümlerini uyutmak için 1000’den fazla simge içeriyor. Bir sayfa site şablonu da tamamen duyarlı ve istediğiniz kadar bölüm içerdiği için bir mega menü içeriyor.

Wharhol - Modern HTML Bir Sayfa Webite Şablonu

 

En iyi Şirket Web Sitesi Örnekleri web sitesi harika tasarımlarla yapılır. Tipografiyi seviyorsanız ve muhteşem yazı tipi kombinasyonlarına sahip bir web sitesi istiyorsanız Wharhol şablonunu düşünün. Duyarlı HTML site şablonu, farklı öge bloklarını eşleştirerek yaratıcı olmanızı ve ihtiyaçlarınız için mükemmel web sitesi oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, güzel gezinme menüleri ve çoklu düzenleri de edineceksiniz, böylece bir e-ticaret sitesi kadar hızlı bir şekilde iş odaklı bir site oluşturabilirsiniz.

GodLike - Karanlık Bir Sayfa Oyun Sitesi Şablonu

 

Duyarlı bir HTML web sitesi şablonu arayan bir oyuncuysanız, Şirket Web Sitesi Örnekleri GodLike’ı kontrol ettiğinizden emin olun. Bir sayfa site şablonu, oyununuzu gösterebilmenizi, temiz bir forum tasarımı içeren bir topluluk oluşturabilmenizi veya oyunla ilgili malları satmak için mağaza düzenlerini kullanabilmenizi sağlar. wp_betawpposts yayınlarını ve oyun haberlerinizi de paylaşabilirsiniz. Ayrıca sınırsız düzen varyasyonları ve atlıkarınca, video blokları ve ilerleme çubukları gibi çeşitli kısa kodları içerir.

StudioX - Yaratıcı Bir Sayfa HTML Parallax Şablonu

 

Yaratıcı bir ajans veya serbest tasarımcı iseniz Şirket Web Sitesi Örnekleri StudioX HMTL site şablonunu deneyin. Bir sayfa şablonu, geçmiş projeleriniz, müşteri referansları ve hizmetleriniz için bölümler özelleştirmek için mevcut birkaç düzene sahip temiz bir paralaks tasarıma sahiptir. Potansiyel müşterileri sizinle iletişim kurmaya teşvik etmek için harekete geçirici mesaj düğmelerini kullanın ve işletmenizin bulunduğu yeri bulabilmeleri için bir Google Haritaya sahip Kişi bölümünden yararlanın.

Bizcon Basit Çok Amaçlı HTML Sitesi Şablonu

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri Bizcon, basit ama zarif bir tasarıma sahiptir, küçük bir işletme veya yaratıcı bir ajans için mükemmel. Şirket Web Sitesi Örnekleri, çeşitli düzen imkanları ve sınırsız renklerle birlikte gelir. Revolution Slider ile entegrasyon sayesinde geçmiş işinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için güzel sürgü oluşturabilir ve çeşitli bölümler portföy, beceri, referanslar, ekip üyeleri ve çarpıcı bir iletişim formu ile birlikte bir Google Map ile kullanılabilir.

Sphene - Birden Fazla Konseptli Bir Sayfa HTML Sitesi Şablonu

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri Sphene bir sayfa HTML şablonu, arka plan görüntüsü ve ek görsel çekicilik için benzersiz animasyonlar ekleme yeteneğine sahip yeni bir tasarım isteyen herhangi bir işletme web sitesi için mükemmel bir seçimdir. İşletmenizin neler sunabileceğini açıklamak için yeterli alan var ve şablon, özelleştirilmesi kolay belgelenmiş kodu içeriyor. Ayrıca, hizmetlerinizi vurgulamak için yanı sıra yapışkan veya tuval dışı bir menü arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi simge kullanabilirsiniz.

Juno - Dergi ve Fotoğrafçılık Tek Sayfa Web Sitesi Şablonu

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri varlığının olması gereken bir fotoğrafçı veya gazeteci iseniz, Juno web sitesi şablonunu tercih edin. Bir sayfa HTML şablonunun, fotoğraf ve dergi web siteleri için düzenlenmiş pek çok düzen varyasyonu vardır ve bunlar arasından seçim yapabileceğiniz 11 renk şeması vardır. En iyi bir sayfa web siteleri mükemmel tasarımlarla ve düzgün kodlanmış olarak hazırlanmıştır. Bu şablon akılda en iyi SEO uygulamaları ile kodlanmış ve doğal olarak, tüm ekran boyutlarında çarpıcı görünüyor.

Düğün - Duyarlı Tek Sayfa HTML Sitesi Şablonu

 

Bir düğün planlıyorsanız ve büyük gün için şık bir şablona ihtiyacınız varsa, Wedding kullanmayı düşünün. Bu bir sayfaya duyarlı web sitesi şablonu yaklaşan nikahlarla ilgili ayrıntıları paylaşmak için mükemmel olan birkaç benzersiz ve romantik stilde gelir. Bir paralaks veya video arka planı kullanabilir ve olayın zaman ve gününü bir hediye defteri ve bir RSVP formu ile paylaşabilirsiniz. wp_betawpposts gönderileri için bir bölüm de var, böylece büyük etkinliğe giden günlerde misafirleri güncel tutabilirsiniz.

Birlik - Esnek Tek Sayfada HTML Web Sitesi Şablonu

 

Şirket Web Sitesi Örnekleri Unity, 30’dan fazla demo düzeni ve 100’ün üzerinde PSD dosyası ile, kaputun altında yumruklar toplamaktadır. Birliğe duyarlı HTML şablonu birçok renk düzeninde gelir ve küçük işletme sitelerinden portföy ve ajans web sitelerine kadar çeşitli web siteleri için kullanılabilir. Hizmetlerin, portföyün, referansların ve harekete geçirici mesajların bölümlerini içermenin yanı sıra, şablon ayrıca çeşitli üst bilgi düzenleri ve bir çevrimiçi mağaza veya wp_betawpposts için bir dizi ilave düzen sunar.

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Örnekleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Örnekleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek