Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirketlere yaptığımız ücretsiz web sitesi denetimleri sonucunda müşteriler web sitelerinin sektörlerinin standardını karşılayacak yapı, kişilik veya temek özelliklerin olmadığını öğrendiklerinde çok şaşırıyorlar. Web sitenize göz gezdirirken ve sizi alanınızın uzmanı olarak görürken, müşterinizin aradığı şeyler de dahil olmak üzere, düşünmeniz gereken bazı şeyleri paylaşacağımızı düşündük. Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? yazımızı okuyarak en azından web sitenizde olması gereken temel özellikleri öğrenebilir ve eksiklerini giderebilirsiniz. Bunu yeterli görmezseniz veya kendiniz yapmak istemezseniz bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? sorunuz için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Hakkımızda

Web sitenizde, müşteriye şirketiniz ve sunduğunuz hizmetler hakkında biraz daha bilgi veren kısa bir açıklama olmalıdır. Görevinizi, vizyonunuzu, geçmişinizi ve lojistik şirketinizin etiğini açıklamak için devam edebilecek daha ayrıntılı bir açıklama içeren ayrı bir sayfaya bağlantı veren “daha fazla bilgi” için bir bağlantı da içermeniz gerekir. Müşterilerin kiminle birlikte çalıştıklarını bilmeleri için, ekibinizi çalışma ortamlarında eğlenceli vakit geçirdiğiniz anları gösteren yüksek kaliteli resimler kullanmayı düşünün.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Hizmetlerimiz

Sizin için sektörünüzü ve yaptığınız işi herkes biliyormuş gelebilir ancak şu bir gerçek ki insanlar tek tek verdiğiniz bütün hizmetleri görmek istiyor. Örneğin ben bir kuaförüm hizmetlerimi herkes biliyor diyerek bu bölümü es geçemezsiniz. Bazı kuaförler manikür yapmıyor, bazıları cilt bakımı yapıyor bazıları yapmıyor. Bunun gibi sektörünüz ile ilgili firmalara göre farklar olabilir. Hangi hizmetleri veriyorsanız net bir şekilde belirtmelisiniz. Hizmetlerinizi belirtirken sizi diğer firmalardan farklı kılan özelliklerinizi yazmalısınız. Örneğin manikürde organik ürün kullanıyorsanız belirtmelisiniz veya bir lojistik şirketiyseniz araçlarınızın GPS’le cep telefonundan takip edilebildiğini belirtebilirsiniz.

Mümkünse, varsa ekipmanınızın resimlerini de görüntülemek için bu bölümü kullanın.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Kariyer

Tek başına çalışıyor olsanız da bu bölümü açık tutabilirsiniz çünkü şirketlerin planları her zaman değişebilir. Web sitenizde şirketinizin işe alım avantajlarının tanıtımına yardımcı olabilecek ve bir çevrimiçi şahsi başvuru teklifi yapabilecek bir kariyer bölümüne sahip olmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bazı durumlarda, bir çalışan başvurusu gönderme seçeneğini ekleyerek işe alım işlemi sürecini %90 oranında arttırabilirsiniz. Bugün bir elemana ihtiyacınız olmayabilir ama elinizin altında acil durumlar için iş arayanların bir listesinin olması sizi bir kriz anından kurtarabilir.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Bizimle iletişime geçin

Bir iletişim numarası, e-posta adresi, fiziksel adresiniz ve dijital iletişim formunuzu içeren güncel bir ‘Bize Ulaşın’ bölümünün bulunması zorunludur. Bazı şirketler, bu bölümü bir teklif isteme becerisi ile birleştirmeyi seçmektedir.

İletişim bilgileriniz üst bilgi ve alt bilgi olarak hangi sayfaya gidilirse gidilsin görülmelidir. İnsanlar size ulaşabilmek için iletişim bilgilerinizi aramak zorunda kalmamalıdır.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Ana Ekstralar

Ana sayfanız potansiyel müşterinizin göreceği ilk şeydir, bu nedenle işletmenizin en iyisini vitrine çıkarmak için bu alanı kullanmak önemlidir.

İnsanlar ana sayfanıza baktıklarında ne iş yaptığınızı anlamalılar.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Yorumlar

Yorumlar işinize yaklaşımınızı göstermek ve şirketinizin daha güvenilir görünmesine yardımcı olmak için akıllı bir yoldur. Bir müşterinin, hizmetlerinizin iyi değerlendirmelerini gördükleri zaman şirket seçme olasılığının daha yüksek olduğunu unutmayın.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : Sosyal Medya Bağlantıları

Müşteriler, sizinle diğer platformlarda bağlanabileceklerini bilmekten ve şirketiniz hakkında söylediklerini görmek için sosyal medyayı kullanmaktan hoşlanıyorlar. Sosyal medya, hizmetlerinizi tanıtmak ve müşterilerinizle bir ilişki kurmak için becerikli bir araç olarak kanıtlamaya devam etmektedir.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?: Bir teklif isteği

İletişim bilgilerinizi ve ana sayfanızdaki belirgin bir noktada bir fiyat teklif etme seçeneğinizin olması her zaman akıllıca olacaktır. Unutmayın ki müşteri olarak kimse, bir işletmenin iletişim bilgilerini bulmak için çok fazla uğraşmak istemez. Bu nedenle bilgilerinizi web sitenizdeki farklı yerlere sunarak, insanların iletişim bilgilerinizi bulamadığında yaşayacakları hayal kırıklığı riski ortadan kalkar.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?: İsteğe Bağlı Ekstralar

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? : wp_betawpposts

Müşterilerimize, web sitesine bir wp_betawpposts eklemelerini öneriyoruz, çünkü SEO’yu artırmaya yardımcı oluyor ve müşteriye sektörü iyi anlamış olduğunuzu gösteriyor. Bu aynı zamanda, personeliniz ve katılabileceğiniz topluluk etkinliklerinde takım ruhunu teşvik eden eğlenceli mesajlar ekleyerek şirketinizin kişilik özelliklerini göstermek için mükemmel bir fırsattır.

Şirketinizin web sitesinde bu bölümlerin tümü var mı? Web sitesinin yapısının yalnızca bir başlangıç ​​olduğunu ve müşterinizi web sitenizle etkileşime girmeye teşvik eden iyi içerik, resimler ve enformasyonların olması önemlidir. Web sitenizi nasıl geliştireceğinizi ve satışlarınızı nasıl artırabileceğinizi gösterebilmemiz için ücretsiz bir web sitesi denetimi için kaydolduğunuzdan emin olun!

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? sorunuz için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek