Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Pazarlama

Mobil Uygulama Pazarlama

Mobil uygulamanızın tasarım aşaması çok yorucu gelebilir. Mobil uygulamanız bittiğinde bütün iş bitmiş gibi gelir. Ancak her ne kadar iyi bir uygulamaya da sahip olsanız Mobil Uygulama Pazarlama tekniklerini kullanarak reklam-tanıtım işlemlerine başlamanız gerekir.

Binlerce uygulamanın arasından kendinizi insanlara duyurmanız lazım. Mobil Uygulama Pazarlama tekniklerini kullanmazsanız insanlar mobil uygulamanızdan nasıl haberdar olacak? Mobil cihazlar için sadakat ve sürdürülebilirlik için tanıtım ve pazarlama çalışması yapılmalı.

E-posta tanıtımları

E-mail marketing ya da e-posta pazarlama yöntemi hala etkili pazarlama yöntemlerinden biri. Mobil Uygulama Pazarlama yöntemleri içinde de etkinliği geçerli. Bunun için e-posta pazarlama firmalarıyla çalışabilir veya kendinize uygun bir veritabanı oluşturmanız gerekir.

GooglePlay ve AppStore

Mobil uygulamanızı önerilenler listesinde gösterebilmek için GooglePlay ve AppStore ile iletişime geçebilirsiniz. Vitrinde yer alan ürününüzle daha çok kişi sizi takip etmeye başlayacaktır. Mobil Uygulama Pazarlama yöntemleri içinde vitrinde yer almak büyük avantaj olacaktır.

Reklam

Normal şartlarda belli bir indirme sayısından sonra vitrine çıkabilirsiniz. İlk başta reklam vererek belli bir indirme sayısına ulaşabilir ve bu sayede vitrine çıkabilirsiniz. Mobil Uygulama Pazarlama reklam ayrıca benzer uygulamalarda reklamlarının gösterilmesini sağlar.

wp_betawpposts ve Web sitelerinde inceleme

Yeni mobil uygulamaları inceleyen wp_betawpposts veya web siteleri ile iletişime geçerek uygulamanızı tanıtıp yorum yapmalarını isteyebilirsiniz. Mobil Uygulama Pazarlama en etkili yöntemlerden biridir. Bu sayede gerçekten teknoloji ve mobil uygulama meraklısı birçok kişiye ulaşabilirsiniz.

YouTube videoları

Mobil uygulamanızın nasıl kullanılacağı veya ne işe yaradığıyla ilgili videolar çekebilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşımları

Mobil Uygulama Pazarlama için mobil uygulamanızın indirme bağlantısını Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek