Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Nedir?

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil Uygulama Nedir? Günümüzde bir telefon  internet ve e-posta erişim noktası, oyun sistemi, PDA, MP3 çalar, takvim gibi birçok görevi üstleniyor.

Bilgisayarımızı aldığımızda bazı yazılımları yüklü olarak alırız. Örneğin yazı yazmak için Word, video izlemek için media player gibi. Akıllı telefonlarda da bazı görevleri yerine getirmesi için yazılımlar yüklenir bunlara mobil uygulama denir. Mobil Uygulama Nedir? sorusuna basit bir el feneri uygulamasından, deniz haritasındaki pozisyonları tıbbi bir referans kılavuzuna götürmek için ilgili gezinme sistemine kadar kullanılan akıllı telefon yazılımı olarak cevap verebiliriz.

Uygulamalar, bir telefonu belirli istediğiniz ve ihtiyaçların setine göre uyarlamanıza izin verir. Bunları bulmak ve kurmak genellikle kolaydır; bunları kullanmaya başladıktan sonra, mobil hayatınızın gerekli bir parçası haline gelecektir. İş adamları e-postalarına bağlı kalmayı istemekle birlikte belgeleri gözden geçirebilir, giderleri takip edebilir ve çeşitli gruplar için iletişim bilgileri listeleri tutabilir.

Bunun dışında mobil uygulamalar müzik dinlemek, oyun oynamak, dizi-film izlemek, firmaların pazarlama yöntemlerinden biri olarak kullanılabilir. Mobil Uygulama Nedir? sorusunun yanında “Neden bir mobil uygulamaya ihtiyacınız var?” sorusunu da sorabiliriz.

Firmalar “Zaten bir web sitem var Mobil Uygulama Nedir? Neden bir tane de mobil uygulama yaptırayım? diyebilirler.” Ancak bir web sitesi artık herkesin sahip olduğu bir şey. Mobil uygulama sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek.

Ülkemizde her 15 dakikada bir akıllı telefonlara bakılıyor. Bir mobil uygulamanız olduğunda insanlar her telefona baktıklarında mobil uygulamanızı ve logonuzu görecekler. Sizin büyük bir firma olduğunuzu düşünecekler. Sadece e-ticaret yapan firmalar değil bütün firmaların bir mobil uygulaması bulunmalı. Mobil uygulamanızda çeşitli etkinliklere ya da küçük oyunlara yer vererek insanların dikkatini çekebilirsiniz.

Mobil uygulama fikirleri düşünerek kendinize ait bir mobil uygulama bile yaptırabilirsiniz. Yeter ki herkesin dikkatini çekecek, gerçekten satabileceğiniz bir uygulama fikri geliştirin. Mobil Uygulama Nedir? sorusunu kısaca cevaplamaya çalıştık ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği profesyonellikle sizlere mobil uygulama yapımında yardımcı olabiliriz. Mobil Uygulama Nedir?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Mobil Uygulama Nedir? için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı